צריך המלצה ל-MP3 חדש בכ-300 ש"ח, פרטים בפנים ( להעביר לת'רד גאדג'טים ) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ל-MP3 חדש בכ-300 ש"ח, פרטים בפנים ( להעביר לת'רד גאדג'טים )

yuval1101

Recommended Posts

הי,

חבר שלי צריך חדש בכ-300 ש"ח, אך ככל הנראה אם זה שווה את זה אז הוא יוסיף עוד קצת...

הדרישות שלו ל- הן:

- צריך להיות לו משהו כמו 1GB.

- חובה שיהיה לו טייפ מנהלים.

- הוא צריך להיות דק וקטן, אבל זה בסדר אם הוא יהיה בגודל של ה-, העיקר שיהיה דק כדי שיכנס לכיס של החולצה למשל ( שוב, זה לא בשבילי, אני לא שם דברים בכיס של החולצה :silly: ).

- מעדיף שיהיה לו חיבור של ישיר בלי צורך בכבל, אך אני מניח שאם אני רוצה אחד דק, כנראה שהוא יחייב כבל :P.

- חובה (!) שתיהיה לו הפעלה קלה, נוחה ופשוטה מאוד. למשל ההפעלה של ה- המומצע ( ראו תמונה, וכבר יש יש לו אחד כזה )היא די מסובכת בשביל האדם, בעיקר מציק לו שעל מנת להפעיל את הטייפ מנהלים הוא צריך להסתבך עם יותר מדי לחיצות ובלגנים והוא היה שמח אם היה כפתור אחד מהיר שמפעיל את זה. וזה לא רק זה, הוא היה מעדיף שיהיו יותר כפתורים מה- הרגיל ופשוט יהיה הרבה יותר נוח ופשוט להפעלה בכל דבר שקשור ל-mp.

- בקשר לאוזניה שמגיעה עם ה-mp3, הוא כמובן מעדיף שתגיע אוזניה, אך שתיהיה אחת איכותית, יש לו כבר אחת כך שאם האוזניה תביא לעליה משמעותית במחיר/לא איכותית, אז לא צריך.

- לפי מה שאני יודע שיש mp3ים שיש להם בנויה בפנים נטענת, עכשיו אין לו בעיה לקנות חיצוניות נטענות ( כלומר יש לו כבר ), אומנם אם הסוללה הפנימית תעבוד לו להרבה יותר זמן אז זה עדיף. בנוסף אני מניח שלדקים יש נטענת בלבד...

- והכי חשוב, שה-mp3 יהיה איכותי, מבחינת הבניה ( שיהיה מסיבי וירגישו שזה לא סתם זבל ג'נרי ), חשוב בעיקר שהאיכות של השמיעת תיהיה כמה שיותר גבוהה! כך גם לדוגמא שהוא יהיה מהיר, זמני הטעינה יהיו מהירים למשל אם זה בהכנסה למחשב, ודבר חשוב נוסף הוא שהטייפ מנהלים יהיה באיכות גבוהה.

- בקשר למסך, זה ממש לא חשוב לו אם יש מסך גדול/קטן, צבעוני או לא, שיראה וכל השטויות האלה, זה לא מה שמלהיב אותו.

- זה יהיה נחמד אם יהיה אפשר לשמוע מוזיקה בלי , אבל לא חובה.

* אני מעדיף שתתנו לי כל מני הצעות, והוא כבר ידאג לבחור את האחת שהכי מתאימה לו.

* כמובן אם יש mp4/ipod פשוט יחסית שעולה קצת אך עונה על כל הדרישות הוא לא יתנגד.

* זה יהיה נחמד אם ה-mp3 יבוא מחנות שנותנת אחריות של כמה שיותר שנים.

הענין הזה די דחוף לי, ואני אשמח לתשובות מהירות.

בתמונה השניה תוכלו לראות גודל ש"האיש" יעדיף ל-mp3. אבל אני מניח שהוא גם יהיה מרוצה מהקטנטנים של .

תודה מראש,

יובל :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבקשה שלך דיי סטמית עם כל הכבוד..

נגנים ב300 ש"ח יש בעיקר גיפה מותג ללא מותג האלו שמתקלקלים אחרי שעה...

לך לחנות תקנה הכי זול כי זה בעצם זה מה שאתה מבקש...

אם אתה רוצה משהו איכותי תשקיע יותר בסכום אין הרבה אפשרויות כי כל המכשירים הם אותו אחד מאותו מפעל עם מדבקה שונה ויאכות על הפנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלו פשוט לא מתאים לדרישות.. זה הכל.. לא צריך לתקוף אותו על כך (integer)

כל המכשירים בגדר התקציב הזה הם לרוב מדבקה ולא הכי איכותיים שיש, ויש פער בין מחירים של נגנים מדבקה לנגנים מחברות אמיתיות (וכמובן גם פער גדול במה שאתה מקבל) לכן אני לא ממליץ על עליה בתקציב, כי עליה בתקציב לנגן רציני היא לא עוד 100 או 200 ש"ח גם לא 300.. היא עליה משמעותית של 600 ומעלה.

אם זהו התקציב אני ממליץ להוריד קצת בדרישות (ז"א לבחור מה באמת הכי חשוב) ואז לראות מה מתאים לך. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא תראה מה הכי חשוב לו:

- שיהיה דק מספיק ( לא חייב ממש דק, אבל פחות מהרגילים כמו בתמונה הראשונה שהבאתי ).

- טייפ מנהלים איכותי.

- איכות שמיעה טובה.

- 1GB.

איכות השמיע במכשיר היא נורמלית. טייפ מנהלים לא יודע אם יש. יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לאמא שלי בשבוע שעבר את ה C240 ליום הולדת..

והיא מאוד מרוצה ממנו, וגם אני. אני חושב שזאת הייתה קניה טובה..

עלה לי כ 300 שקלים.. 1 GB.. יש בו טייפ מנהלים.. רדיו.. הוא דיי קטן ויפה.. והוא בכלל לא שוקל!! הוא מאוד קל..

אבל צריך כבל כדי לחבר אותו למחשב.. והוא נטען רק דרך המחשב...

אני ממליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-C240 עדיף מה-C140 בשביל הדרישות?

ומי יותר דק?

וה-C240 בעובי בערך של MP3 רגיל כמו בתמונה הראשונה?

ואין MP3 דק שאתם יכולים להמליץ עליו כטוב? כי זה ממש חשוב לאדם...

ומה אתם אומרים על זה: http://zap.co.il/model.asp?model_id=462201 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתה לא נותן דרישות ברמה גבוהה ומצפה להמון.

"אני רוצה שהנגן יוכל לטוס ולקחת אותי לחו"ל וגם שיהיה דק כמו אטום"...

נתנו לך את הסנסה וזה הדבר הטוב ביותר שתמצא לדרישות ולמחיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, זה התקציב ואלו הן הדרישות, אין מה לעשות לגבי, זה לא אני בחרתי את התקציב או את הדרישות...

אבל אין משהו נורמלי שהוא דק כמו שהראתי בתמונה השניה?

כאילו הסתכלתי קצת וראיתי המון mp3ים דקים בתקציב של 300 ( http://zap.co.il/models.asp?Sog=C-MP3Player&orderby=price&DB194028=407010&DB55766=55768&DB227153=227154&pageInfo=6 ), אבל אני לא חושב שהם איכותיים כלכך וישמעו בהם כמו שצריך, יש אחד כזה?

או שה-sandisk הוא האפשרות האחרונה?

וראיתי ביקורת אחת וכתבו שהטייפ מנהלים שלו והאיכות בנייה לא משהו, זה נכון?

ומה אתה אומר על ה-mp של silverline? הוא טוב?

ובמחיר של 500, הדבר הזה- http://zap.co.il/model.asp?model_id=410905 יהיה הכי טוב?

ומה אתם אומרים על זה: http://www.e-buy.co.il/Product.asp?Pid=pm200&Cat2Cat1ID=3271&Cat2ID=4845&aff=Zap〈=he# ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...