שאלה שכנראה כבר נשאלה אלפי פעמים... - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שכנראה כבר נשאלה אלפי פעמים...

unknown
 Share

Recommended Posts

אם אני יודע להתקין כרטיסים במחשב שלי(ADSL במקרה הזה) ואני מכיר מישהו שיוכל להסביר לי איך מגדירים חייגן אני צריך בכלל להזמין טכנאי?

יש עוד משהו שאמורים לעשות בשביל להיות מחובר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח ^Rockford

ה upload ב hara dsl בכל החבילות עומד על 15 קילו

יש לך טעות קטנה, האפלוד זהה רק בחבילות EXTRA & והוא עומד על 128 קילוביט באפסטרים.

כרגיל, נזק לא יכולים לעשות שום דבר כמו שצריך.

בחבילת WOW הרגילה, קצב העלאה עומד על 96 קילוביט באפסטרים שגם לא כמו שצריך היה להיות (64 קילוביט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יודע להתקין כרטיסים במחשב שלי(ADSL במקרה הזה) ואני מכיר מישהו שיוכל להסביר לי איך מגדירים חייגן אני צריך בכלל להזמין טכנאי?

טכנאי של יבא בכל מקרה (גם אם הוא לא יבוא יגבו ממך 99 ש"ח)

טכנאי מחשבים אתה לא צריך!!

תתקין את כרטיס הרשת........חבר אותו למודם ADSL (שהוא מודם חיצוני) ותתקשר לתמיכה של חברת האינטרנט שאליה התחברת!! הכיפ פשוט ואון ליין! כל השאלות שיעלו לך בראש תשאל אותו תשגע אותו ! כל מה שאתה צריך וזהו!!

בקשר לסיבה ממש טוב:

ובכן אם כבר עכשיו אתה נמצא בחבילה של 99 ש"ח לחודש אז תגיד להם שבהשקעה חד פעמית של כ 500 ש"ח (100 ש"ח טכנאי + 400 ש"ח מודם) אתה מקבל מהירות גבוהה פי 10!!!!

(את ה 99 ש"ח לחודש אתה תמשיך לשלם על ADSL)...

לספק האינטרנט תהיה תוספת קטנה....במקום לשלם 15 דולר תשלם 30 דולר (באינטרנט בין לאומי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את כל המחירים, עם זה אין בעייה.

העניין הוא שאני רוצה לעשות את החבילה של החודשיים במחיר מוזל ואז חודש במחיר רגיל כי עד אז יגיעו הכבלים שאליהם רציתי להתחבר.

בגלל זה אני רוצה להשכיר מודם, אז אם אני משכיר מודם יאפשרו לי לחבר אותו לבד?

ד"א: כרגע אני עם isdn, וה-isdn בממוצע נותן לי upload של 12k/sec, אם אני יחבר את ה-adsl לקו isdn ה-upload יהיה גבוה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את כל המחירים, עם זה אין בעייה.

העניין הוא שאני רוצה לעשות את החבילה של החודשיים במחיר מוזל ואז חודש במחיר רגיל כי עד אז יגיעו הכבלים שאליהם רציתי להתחבר.

בגלל זה אני רוצה להשכיר מודם, אז אם אני משכיר מודם יאפשרו לי לחבר אותו לבד?

ד"א: כרגע אני עם isdn, וה-isdn בממוצע נותן לי upload של 12k/sec, אם אני יחבר את ה-adsl לקו isdn ה-upload יהיה גבוה יותר?

ה upload שלך ישאר בערך אותו הדבר! ההורדה תשתפר!

אתה משלם 100 שקל חד פעמיים בין אם טכנאי מגיע אליך או שלא מגיע אליך!! אתה משלם בכל מקרה אותו מחיר!

אבל אם אני לא טועה אתה משלם 149 ש"ח על ההתקנה אם אתה משכיר את המודם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור זה מסריח ה upload אני לא מדבר על ההורדה

שמעלים למישהו קבצים זה נורא איטי בניגוד לכבלים שאני מעלה ב-100

אבל שמו לנו הגבלה ולכן עכשיו זה לא משהו אבל יש לי את זה שנה וחצי ככה שאני לא מתלונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

המרת הקו מתבצעת ע"י טכנאים במרכזת עצמה ולא כשהטכנאי בביתך.

בעקרון אם אין לך כרטיס רשת ואין לך מושג מהחיים שלך תמיד הטכנאי מגיע עם עוד עובד (כיום מחברת "בינת מחשבים" בעבר החברה היתה גירית).

העובד בא עם כרטיס הרשת, מתקין אותו בתוך המחשב שלך ולאחר מכן מתקין את חייגן WOW (תהליך מיותר שעולה 240 ש"ח), ואני בהחלט חושב שאתה יכול לחסוך לעצמך את 240 השקלים האלה, לרכוש כרטיס רשת ולהתקין אותו בכוחות עצמך, פשוט תציין במפורש שאינך מעוניין בהתקנת כרטיס רשת וחייגן עם ההזמנה והטכנאי יבוא ללא בן הזוג.

הטכנאי של מביא את המודם ואת כל האביזרים הנילווים לו, נותן הוראה טלפונית לבצע את חיבור הקו שלך לציוד ה DSLAM במרכזת וברגע שהמודם יהיה דלוק ומחובר לשקע הטלפון ובתקווה שלא תיהינה בעיות נוספות, הוא יסתנכרן עם הציוד במרכזת (במילים אחרות, יש אינטרנט!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע להתקין הכל ולחבר את החוט מהמודם לשקע הטלפון, את שאר ההגדרות ששונות מחיוג במודם אנלוגי אתה יכול לקבל מספקית האינטרנט שלך

העניין הוא שאם אתה משתמש במודם של , לא נראה לי שהם יסכימו לוותר לך על הטכנאי

אני קניתי מודם אחר אז לא איפשרתי להם לשלוח טכנאי ואחרי קצת שיכנועים הם הסכימו לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

למה... אני הצטרפתי לשירות במרץ 2001 ולא עשו לי שום בעיות. אני יודע שבאותה תקופה היו כאלה שהיו צריכים לציין במפורש ע"י שליחת פקס או מילוי טופס מסויים, לא זוכר כבר. אבל אני פשוט אמרתי למוקדנית ב199 שאינני מעוניין במתקין של "גירית" והיא פשוט ציינה את זה בטופס ההזמנה והכל היה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 שנים מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...