איזה מוסיקה אתם שומעים? - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מוסיקה אתם שומעים?

FPSbanana

איזה מוסיקה אתם שומעים?  

2066 הצבעות

1. 1. איזה מוסיקה אתם שומעים?

• מזרחית
    • דיכאון
    • מאטל(לכול סוגיו)
    • רוק כבד (רוק)
    • פופ
    • ראפ היפ-הופ
    • פאנק
    • ראגי
    • פסיכודאלי
    • אלקטרוני

Recommended Posts

אני בחיים לא יבין את הילדים המאותגרים שמתלבשים כמו ארון קבורה רק בגלל שאיזה להקת מטאל מסכנה שהם שומעים מתלבשת ככה.

ואז הם עוד קוראים לעצמם אינדיבידואלים פחחח... "אני לא יראה כמו עוד כבש בעדר יו יו יו אני לא בזרם המרכזי", צודק, אתה לא בזרם מרכזי א' אתה בזרם מרכזי ב' זה לא שיש עוד 43432807 ילדים שמתלבשים כמוך.

עכשיו שלא תבינו לא נכון אני לא איזה ערסאוות אני שומע בעיקר טראנס פסיכודאלי, אז אני צריך להראות כמו איזה היפי מושתן כמו פיפי?

אני שומע גם הרבה סקא ופאנק-רוק ואני פאקינג לא מבין למה אנשים רוצים להיות Look-alike של איזה משהו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני מחפש טראנס יפה ששמעתי אצל דוד בתל אביב הוא בצבא עכשיו ואני בצפון אז עדיף כבר למצוא אותו הרימיקס מתחיל ככה

can you feel the bit

can you feel the bit

אני לא מוצא אותו

אולי משהו יכל לעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דכאון של ילדים מאותגרים פיגמנטאלית שפוגעים בעצמם.

רגע רגע.....זה תמיד הייתה שאלה למחשבה בשבילי, יוצא שמוזיקה דכאונית ומזרחית היא בעצם מוזיקת ''אימו''? כי לפי ההגדרות, היא כן, מאוד מאוד כן. נקודה מפחידה למחשבה.

ואותם ילדים מאותגרים פיגמנטלית שפוגעים בעצמם, יבוא היום, והם ילכו עד הסוף, הם יבינו את הפטתיות שלהם, ויעשו מעשה צדק :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

אני מסכים עם כול מילה שאמרו פה. המוזיקה של היום היא ממוסחרת, ולא באה מהלב או מהכיף כמו שהיה פעם.

אפילו עוד לפני כמה שנים, היה אפשר להקשיב למשהו ברדיו אבל בשנתיים שלוש האחרונות זה פשוט :-\.

אני שומע מהיפ הופ, עכשיו שלא תבינו לא נכון, אני לא שומע 50 BENCH ואמינם, אני שומע דברים עמוקים ולא, "יו יו יש לי מלא כסף ואני קשוח".

נכנסתי לפורום היפ הופ של FXP כמובן בלי ציפיות גבוהות וכשראיתי מה האנשים שם שומעים פשוט התאכזבתי. אפילו היותר מבוגרים שומעים AKON ו50 סנט.

היה שם אפילו סקר מי הראפר שלדעתם הוא הכי טוב ונחשו מה היו ה3 אומנים שבלטו שם... :-X

קבלו שיר טוב:

תראו מההתחלה ואל תעבירו.

:xyxthumbs: מחזק לגבי הרמה הירודה של ההיפ הופ היום , פעם הייתי שומע היום אני כבר לא שומע כמעט ראפ בגלל האמנים שציינת למעלה.

Dead Prez לעומת זאת פשוט גאונים..תנסה את השיר שלהם עם immortal technique - impeach the president מהדיסק מיקסים של Green Lantren.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תבין... בשביל חלק זאת דרך חיים (כמו למשל דת בשביל מישהו דתי), בשביל חלק זה טרנד... ובשביל אחרים... אולי זה הטעם שלהם...

יש הבדל של שמיים וארץ בין לאמץ דרך חיים כמו mod, boot-boy, punk, rude-boy, suedehead, skinhead, rockabilly, psychobilly וכל השאר, ויש פשוט ללכת לקנות מכנס בונדאג' וחולצה של סיד וישס ב"הוט טופיק" (או ב"תומר" בדיזינגוף סנטר...), לקחת את נעלי הצבא של אבא מהמילואים, להסריח ולהגיד שאתה פאנק וללכת לקרוא לאנשים "פוזאיסטים".

ת'אמת, הרבה זמן התלבטתי על השאלה אם מזרחית זה ה-EMO של הערסים. זה מוזר, כי ערסים ואימואים שניהם הפכים גמורים אבל שניהם אוהבים מוזיקת בכי ולרחם על עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי, שאני לעולם לא אשכח את אחד הקטעים משיר מזרחית, שכמה עארסים אצלי בשכבה שיכנעו את הנהג אוטובוס לשים בטיול השנתי:

"אני רציתי שנהיה חברים

אבל את רצית שנישאר ידידים"

זה לגמרי אימו, הנה, תירגום לאנגלית, זה ממש נשמע כמו שיר אימו/פאנק רוק:

You wanted us,

To remain friends

But I wanted

More than that...

*עמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנק רוק? סליחה? פאנק רוק? ככה נשמע לך פאנק רוק? אתה דורש מכות, אדוני. זה EMO וזה SCREAMO DOGSHIT נטו.

פאנק רוק זה יותר... "לך תזדיין, גם אתה לך תזדיין וגם אתה לך תזדיין והמשטרה זונה..." וכו'. :smile1:

שמעת פעם פאנק אמיתי? לך תדע אולי תאהב את זה. יש פאנק-אירי כזה כמו Dropkick Murphy's ו-Flogging Molly שהרבה אנשים שאפילו לא שומעים פאנק בד"כ נורא אוהבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנק האמריקאי הישן סטייל ראמונז, איגי פופ, פאטי סמית', בלונדי (של ה-70) ודומיהם היה יותר אמנותי. הפאנק הבריטי כמו סקס פיסטולס, אקספלוייטד ואלו שבאו אחריהם היו "פאנק מחאה", מרד ממסדי ותשובה לצורך לעורר באנשים פליאה ותדהמה. בשנות ה-80 השתלב מעט עם סקא (קלאש). הפאנק האמריקאי של שנות ה-80 כבר היה יותר כמו להקות שיער (ממש כמו להקות רוק של 80 שכל מה שהיה להם זה שיער). אחר כך על ארה"ב נפלה מכת גראנג' איומה (פשוט, היה באופנה ללבוש פלאנל מלוכלך ולהיות לוזר) ובהשפעה משם גם באו להקות ה"פופ פאנק".

הפופ פאנק זה זבל תעשייתי שלקח את הפאנק הקוצני, התוקפני והבועט, סירס אותו, צבע לו את השיער בשחור, עשה לו פן, לכה ופיזר אבקת סוכר מלמעלה כדי שגם ילדות בנות 14 מהפרוורים של ארה"ב יוכלו לבלוע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפופ פאנק זה זבל תעשייתי שלקח את הפאנק הקוצני, התוקפני והבועט, סירס אותו, צבע לו את השיער בשחור, עשה לו פן, לכה ופיזר אבקת סוכר מלמעלה כדי שגם ילדות בנות 14 מהפרוורים של ארה"ב יוכלו לבלוע אותו.

וואו איזה הגזמה.....

את גורמת לזה להשמע כאילו לקחו בלאק מטאל והפכו אותו להיפ הופ...

בסדר, הפאנק המעפן של היום זה לא הפאנק המקורי, אבל ההבדל הוא בעיקר בתוכן, לא כזה הבדל מטורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אוהב פוזרים. :-X

אותי מרגיזים הילדים המפגרים שחושבים שבלינק 182 ו"סימפל פלאן", או גרוע מזה, Panic! At the disco זה פאנק. בא לי לקחת את חגורת הניטים ב-20 שקל שהם קנו ב"אודם", ולהצליף להם בפנים איתה. הכי גרוע, שכשאני באה להמליץ להם על דברים מעט יותר "קלאסיים" הם מתחילים לבכות לי שבאתי לעשות את עצמי יותר "מחתרתית" מהם. מה מחתרתי ב-Toy Dolls חוץ מזה שהם לא הופיעו ב-MTV והפוזאיסטים הקטנים לא מכירים אותם?

מצחיק אותי שאנשים תמיד מכירים להקות\שירים\זמרים רק דרך MTV - מה שאומר אם יצא ללהקה מסוימת אלבום - הם ידעו על כך רק אחרי חצי שנה לפחות :lol: :lol:

ולמשל עם cascada - every time we touch איזה להיט זה היה השנה אה?

אז אני שמעתי אותו לראשונה לפני 3 שנים חח :smile1::lol:

בכל אופן, אני מסכים איתך לגמרי, האנשים מתחילים לשמוע פאניק (לא אוהב אותם, ובכלל אני לא מת על אימו) וכל מיני "רוק" בשקל וחושבים שהם פריקים וכל מיני שטויות אחרות :silly:

אלה בד"כ אנשים מושפעים וחסרי עמוד שדרה להוביל את עצמם בלי כל קשר למה שאחרים עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...