איזה מוסיקה אתם שומעים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מוסיקה אתם שומעים?

FPSbanana

איזה מוסיקה אתם שומעים?  

2066 הצבעות

1. 1. איזה מוסיקה אתם שומעים?

• מזרחית
    • דיכאון
    • מאטל(לכול סוגיו)
    • רוק כבד (רוק)
    • פופ
    • ראפ היפ-הופ
    • פאנק
    • ראגי
    • פסיכודאלי
    • אלקטרוני

Recommended Posts

בסקר הזה הפקרת שתי סגנונות שבלעדיהם עולם המוסיקה לא היה מתפתח(אני מתכוון לעולם המוזיקה האיכותי, לא MTV TRASH!)

בלוז וג'אז!

מהבלוז התפתח הרוק והרוקנרול, להקות על כמו DEEP PURPLE וLED ZEPPELIN הושפעו בצורה ניכרת משני הסגנונות הנפלאים הללו!

וחברה חבל על הזמן להקות רוק ובלוז משנות ה60 ועד אמצע ה80 יצרו את המוזיקה הכי יפה והכי קסומה!(לא כל הלהקות כמובן, לא היה חסר זבל גם אז)

מה שאנשים מיצרים היום וקוראים לזה ... לא שווה יריקה!

ישנם כמובן יוצאים מן הכלל, כמו להקות מטאל כגון OPETH וANATHEMA שהופתעתי לטובה מהם! וכמובן אומנים כמו STEVE VAI, שפשוט כיף לשמוע אותם.

אני חייב לציין גם שתחום הראפ שהתחיל בסוף ה80 והמשיך עד אמצע ה90 היה ממש איכותי ונעים להאזנה(למרות שזה לא סגנון שאני שומע באופן סדיר, אם במקרה קופצת לה איזו קלאסיקה ברדיו אז בכיף :xyxthumbs:) כל מה שהתפתח מאז שווה לתחת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^ :xyxthumbs:

סטיב וואי בס'דר, אני אישית מעדיף את המורה שלו- סטריאני ;)

סטריאני הרבה יותר וירטואוז ממנו...

אגב, מטאליקה, סקורפיונז ועוד כמה (בין השאר וואי וסטריאני) עשו מוסיקה לא רעה גם בסוף ה80'- תחילת ה90'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל חובבי ושונאי הראפ וההיפ הופ, אתם פשוט חייבים לראות את קטע הסטאנדאפ המעולה הזה של כריס רוק לגבי המוזיקה הזו, כל כך נכון וכ"כ מצחיק!

במיוחד למי שמכיר את השיר של Lil' Jon and the Eastside Boys שקוראים לו Get Low

http://www.youtube.com/watch?v=z9A2I-X7b-w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG התכווניתי ללהקות שהחלו את דרכן בתקופה הזאת, כך ששני אלה ועד כמה כמו QUEEN ועוד נכנסים להגדרה.

כמו כן יש להקות שהחלו את דרכן אחרי כמו PEARL JAM, GUNS שבהחלט(מבחינתי) נכנסות לרשימת הגדולות והטובות ביותר אי פעם, אני בטוח שיש עוד כמה(לא עולות עכשיו לראש).

ולגבי סטריאני, אישית אני לא ממש אוהב אותו בדיוק בגלל הוירטואוזיות המוגזמת שלו(לא שלVAI אין את זה הוא פשוט קצת יותר אלגנטי), דעתי האישית לפחות, גיטריסט גדול ומוכשר בטרוף אבל הוא פשוט לא עושה לי את זה! בכלל נגני גיטרה סולו, מבחינתי הכי כיף לשמוע את מארק קנופלר ואריק קלפטון, פשוט תענוג, אבל זה כי העדפה המוזיקלית שלי תנטה תמיד יותר לכיוון הבלוז, לכן אני גם אוהב את OPETH יש להם לא מעט נגיעות בלוז במוזיקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשית אני גם לא מסוגל לשמוע דאת'... זה פשוט לא מוסיקה... זה רעש טהור...

אבל ג'ו סטריאני, דיפ פרפל, לד זאפלין, ואן הלן, קצת מטאליקה הולך בכיף :ylsuper:

http://www.pandora.com/

יש שם הוראות "הפעלה" ממש פשוטות...

אל תשכח את אריק ג'ונסון, סטיב ואי ושאר החברים :angryfire: :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DeeKay, זה שזה לא נראה לך מה שאני חושב זה לא אומר שאתה צריך לנצל את המעמד שלך כצוות חדשות ולהתחיל לקלל פה אנשים שבכלל לא עשו לך כלום, תתבייש לך אתה צריך להוות דוגמא להתנהגות ראוייה בפורום.... :bash: (בעקבות מה שעשית בדף 4)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני יכול להגיד וזה: ג'וי סטריאני הוא המלך!!!

תשמעו את אלה:

Joe Satriani - Summer Song

Joe Satriani - Vivaldi'S for Seasons

Joe Satriani - Beethoven's 5th Symphony

Joe Satriani - Love thing

Joe Satriani - Crystal Planet

Joe Satriani - Ceremony

Joe Satriani - If I Could Fly

Joe Satriani - The Crush Of Love

זה מה שאני זוכר עכשיו.. יש עוד מלא...

מומלץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מילה אחת בת'רד הזה על דת' או על מטאל... ואתם כולכם מקבלים מברג בעין , באחריות .

ולגבי מה אני שומע?

[glow=red,2,300]OPETH[/glow]

וגם tension liquid experiment, ניטוויש, וכל מה שטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...