סקר : האם אתם מעשנים ? + דיון על עישון . - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם אתם מעשנים ? + דיון על עישון .

zorgi

האם את\ה מעשנ\ת סיגריות ?   

2044 הצבעות

1. 1. האם את\ה מעשנ\ת סיגריות ?

• לחלוטין לא.
    • מעשן כרוני, מכור לכול החיים.
    • מעשן סיגריה אחת או שתיים באיזה בילוי פה ושם.
    • מעשן קבוע, אבל לא באופן מסיבי(חפיסה 1-2 בשבוע מקס)

Recommended Posts

אני, אישית, מעשן אבל בהחלט נגד זה, שיעשנו במקומות ציבוריים.

אני מעשן בחוץ, בבית, אך גם בפאבים כי פשוט בפאבים - הרב הגדול בדרך כלל מעשנים, אני בא עם חמולה של אנשים ואני לא אגיד לכל אחד "בואו נצא" כל פעם, אז בפאבים יוצא שאני כן מעשן.

ולדעתי החוק החדש טיפשי, כי הוא לא ימנע מאנשים לעשן במקומות ציבוריים - לשם כך, כל מה שצריך לעשות הוא להגביר את האכיפה.

פשוט בארץ אין תרבות - איזה ערס יוציא סיגריה באמצע קניון, איפה שיש ילדים, נשים בהריון או בכלל אנשים שלא רוצים לנשום עשן, ואם מישהו יגיד לו משהו, הטמבל יוציא סכין ויתחיל לדקור, או סתם לזרוק פוזות, הם הרי לא חושבים פעמיים - ואני ממש נגד זה, שאנשים, שלא מעשנים, יסבלו בגלל שאני או כל אחד אחר מעשנים.

זה, שייקרו את הסיגריות ב-20%, סתם יסחוט יותר את המעשנים, לא די שיש את המיסוי הצעבני גם ככה - אדם מכור, יתקשה מאד להפסיק, כך שאני ממש בספק אם רבים יפסיקו לעשן.[br]פורסם בתאריך: 22.02.2007 בשעה 12:03:44

אני מציע לסרס את כל מי שמעשן. סתם ליתר בטחון. :cool2:

ולמה זה טוב?[br]פורסם בתאריך: 22.02.2007 בשעה 12:08:26

אני לא מסכים איתך לרוב אנשים מתחילים לעשן בתיכון או בצבא או מכללות ,אונברסיטאות

אני מאמין שהאחוז של הילדים שמעשנים בגיליים האלה הוא כמעט אפסי

כמה שאתה טועה...

היום כל מיני צוציקים פוזרים רואים את חבריהם \ אחיהם הבוגרים - ומתחילים לעשן בגיל 12. זאת המציאות החדשה, וזה עוד ידרדר.

יש לי חבר, שמעשן מגיל, תאמין או לא, 6 (!), היום הוא בן 17.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני, אישית, מעשן אבל בהחלט נגד זה, שיעשנו במקומות ציבוריים.

אתה אחד האנשים הבודדים אם לא היחיד שמעשן אבל נגד עישון במקומות ציבורים. בדרך כלל כול אלה שמעשנים שמים ז** על אלה שלא מעשנים.

אני מחזק אותך אבל חבל שהמציאות היא כזאת.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם עובדים על עצמכם

אף אחד לא ימות אם ינשום פעם בשבוע שכטה משומשת מפה של מישהו שמעשן לידו

מה גם שמי שנוסע באוטובוס או סתם ביכלל יוצא מהבית בלי קשר לעולם שואף את מה שהמכוניות והאוטובוסים פולטים

אני אומר שמי שרץ(או הולך) ברחוב ועובר לידו אוטובוס והוא נושם נשימות עמוקות שהכל בא ללב ולגוף אז הוא בעצם מעבד חלק גדול מהמטרה ועוד גורע מהמצב הנוכחי

ככה שתשבו חופשי ליד מעשנים לא תמותו , מפונקים !

אני אישית לא מעשן - רק נרגילה פעם ב... ,סיגר במילניום

אם כבר לעשן אז כמה שפחות במקום סגור ולא לעשות בכוונה - מה לעשות שפאב זה מקום סגור שרב המבקרים בו מעשנים או לפחות אחוז גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם עובדים על עצמכם

אף אחד לא ימות אם ינשום פעם בשבוע שכטה משומשת מפה של מישהו שמעשן לידו

מה גם שמי שנוסע באוטובוס או סתם ביכלל יוצא מהבית בלי קשר לעולם שואף את מה שהמכוניות והאוטובוסים פולטים

אני אומר שמי שרץ(או הולך) ברחוב ועובר לידו אוטובוס והוא נושם נשימות עמוקות שהכל בא ללב ולגוף אז הוא בעצם מעבד חלק גדול מהמטרה ועוד גורע מהמצב הנוכחי

ככה שתשבו חופשי ליד מעשנים לא תמותו , מפונקים !

אני אישית לא מעשן - רק נרגילה פעם ב... ,סיגר במילניום

אם כבר לעשן אז כמה שפחות במקום סגור ולא לעשות בכוונה - מה לעשות שפאב זה מקום סגור שרב המבקרים בו מעשנים או לפחות אחוז גדול

ינשום פעם בשבוע שכטא?חחחחחח הצחקתה אותי . באפבים ומועדנים יש לפעמים ערפל של עשן שלא היה מבייש לילה באיזור הדימדומים!

ונכון, רוב האנשים בפאבים הם מעשנים. זה בגלל שאלה שלא מעשנים נרתעים מללכת לשם בגלל זה וזה חבל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

browns כבד מדי , זה גם פוגע בך אחרי כמה שעות טובות , וגם נשאר ככה לכמה שעות , מגניב לגמרי .

אבל הסלומון ?

אתה מכין חמאה כמו שאתה מכין אותה בדרך כלל , מקפיא אותה בחזרה , ואז משתמש בה בתור חמאה לכל דבר ;D .

ואז לארוחת הבוקר ככה , מכין לעצמך לחם קלוי , מורח עליו קצת חמאה , בנדיבות ככה :o , כמה נתחי דג מעל , עם קפה בצד , ויוצא לדרך :cool2: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להטיף למי שמעשן לאור זה שעישנתי במשך יותר מ-10 שנים.

הפסקתי לאחרונה לאור מחלה קטנה וביינתים אין לי חשק לסיגריות.

כבתור אחד שבא מבית שבו כולם מעשנים רק עכשיו אני שם לב לכמה זה מסריח.

גם שעות לאחר שעישנו סיגריה בבית אפשר להריח את זה....

ושלא נדבר על הסיבות הרפואיות.... :o למרות שאחרי כל הסיגריות שעישנתי בחיי נראה לי שנזק כבר עשיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...