למה עדיף ליברטי 400 על הק 580 ? (500 שקל) - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

למה עדיף ליברטי 400 על הק 580 ? (500 שקל)

joe2010

Recommended Posts

זה בכלל לא חשוב איפה הדברים מיוצרים!

המנועים של מרצדס מיוצרים באיראן! SO?

שוב השאלה? מה גורם לך לחשוב, שהחלקים בליברטי איכותיים יותר מספקים מתחרים(בלי להחשיב ספק ג'נרי).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 84
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

אורי באמת, למה לדעתך אנחנו כולנו, ללא יוצא מהכלל, אפילו INTEGRAL שבכלל אחראי על המפרטים ולא ישירות לספקים ומארזים, ממליצים בחום על הליברטי ?! בגלל ביקורות שבדקו אותו ומצאו שהוא עשוי מחלקים פנימיים איכותיים !!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אל תבזבזו את הזמן על אורי. הוא פשוט מחפש עוד נושא לווכוח. אין לו בעיה לטחון עד מחר בנושאים שהוא לא מבין בהם מהחיים.

לידיעה כללית, חלקים איכותיים מיוצרים לא רק בסין ולא רק בטיוואן. למשל, קבלים איכותיים עדיין מיוצרים ביפן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורי באמת, למה לדעתך אנחנו כולנו, ללא יוצא מהכלל, אפילו INTEGRAL שבכלל אחראי על המפרטים ולא ישירות לספקים ומארזים, ממליצים בחום על הליברטי ?! בגלל ביקורות שבדקו אותו ומצאו שהוא עשוי מחלקים פנימיים איכותיים !!!

Sorry לא קונה את זה. הקבלים והמוליכים בליברטי לא עשויים מזהב.

אם מישהו ממכם פעם ילמד תקשורת-חזותית/עיצוב המוצר, אז הוא היה מבין על מה אני מדבר!

אתם פשוט נפלתם בפח של היצרן שמכר לכם מעגל+שנאי+קבלים, באריזה מעוצבת להפליא.

ולכל מי שרוצה לדעת על מה אני מדבר, אז אני מציע שתקראו את הספר הזה>>

http://www.amazon.com/No-Logo-Space-Choice-Jobs/dp/0312421435

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אל תבזבזו את הזמן על אורי. הוא פשוט מחפש עוד נושא לווכוח. אין לו בעיה לטחון עד מחר בנושאים שהוא לא מבין בהם מהחיים.

אני אשמח מאוד לקחת את המשפט הזה לחתימה שלי, פשוט כי הוא נכון :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב כך,הדיון עבר כבר את גבול הטעם הטוב,הויכוחים ויכוחי סרק.

בדיוק מהסיבה הזו,ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

הפסידה בקרב, אך לא במלחמה? NVIDIA עשויה להשיק גרסאות "מוגנות כרייה" עבור כל כרטיסי המסך שלה

הנסיון הראשון להאט יכולות כרייה קריפטוגרפית עם דגמי ה-RTX 3060 נחל כשלון מעורר רחמים - אך נראה כי מפתחת השבבים הירוקה עוד לא אמרה את המילה האחרונה שלה בנושא, ומתכננת להחזיר מלחמה עם קו שלם של גרסאות מתוקנות

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר

רפואה וטכנולוגיה – ככה הם הולכים ביחד

רפואה וטכנולוגיה – ככה הם הולכים ביחד

בשנים האחרונות תחומי הרפואה האורטופדית עוברים מהפכה של ממש. שנים רבות של מחקר הן בתחומי הטכנולוגיה והן בתחומי האורטופדיה שינו את כל שיטת ההסתכלות שלנו על הרפואה, ובתוך כך על תחום האורטופדיה. רוצים לדעת מה השתנה? המשיכו לקרוא