למה עדיף ליברטי 400 על הק 580 ? (500 שקל) - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה עדיף ליברטי 400 על הק 580 ? (500 שקל)

joe2010

Recommended Posts

אורי אני חושב שהסברנו לך בצורה מפורטת ואתה בוחר להתעלם או שאתה פשוט לא מבין,ולצערי אין לנו (לי לפחות) דרך אחרת להסביר לך את העניין

בסיכומו של דבר, ה-LIBERTY עדיף, ונראה שאורי שלנו לא הבין למה, אז לא נסביר לו שוב למה כי למרות מאמצינו הכנים ביותר, הוא לא הבין. בכל מקרה, לכל התוהים, הן ליאור והן דור (לא בהכרח בסדר הזה ;)) הסבירו לו כמו מקצוענים מה ההבדלים בין הספקים ולמה במקרה הזה ה-LIBERTY 400W DR עדיף, אבל הוא התעקש שלא להבין, אז כל שנותר לנו לעשות הוא להגיד לו שיקח את זה כמובן מאליו ש-LIBERTY עדיף על ה-HEC. אפילו אני עצמי הסברתי למה הוא עדיף, לא ברמה של דור ושל ליאור (לא בהכרח בסדר הזה ;)), אבל ככה שאפילו בנאדם שפעם ראשונה שלו נכנס לפורום יבין למה אנחנו ממליצים על ה-LIBERTY אפילו שההספק הכללי שלו נמוך יותר (ככה אני גם משתדל לכתוב חדשות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה כל כך קשה להבין, הדרישה של מערכות מחשב לגיימרים במיוחד, דורשת יותר הספק מהספק כוח של המחשב,

לכן אני אומר אם יש לך באותו הכסף ספק חזק יותר, אז קח אותו כי הוא ישרת אותך טוב יותר לאורך קו הזמן העתידי.

מערכות על בסיס מעבדי ליבה כפולה, כרטיסי מסך 8800 דורשות כבר מינימום של 500-550W.

אין לי בעיה שתמליצו על ליברטי, כמו שכבר אמרתי הוא אחלה ספק! אבל.. 400W לא מספיק, תמליצו על ליברטי 600W זה כבר יותר הגיוני.

חוצמיזה יש עוד יצרנים מעולים בשוק כמו, TAGAN, ועוד... למה כל בזמן ליברטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בוחר להתעלם או מה?

8800 ב-, מרובע , כפול , חתול , הכל מה-12V

זה לא משנה אם הספק הוא 1000W אבל נותן רק 300W ב-12V או ספק 350W שנותן 300W ב-12V

שניהם ייתנו את אותה תוצאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הליברטי 600W יש ספקים שלא רואים אותו בכלל.

יש לו רייל 12V חלש יחסית.

לרוב קרוסאייר 520 יהיה עדיף עליו. שלא נדבר על ה 620.

מערכת עם מרובע ליבות של (בניגוד לזו של הירוקים) + 8000GTX לא עוברת את ה 400W וללא OC אפשרי שהוא יחזיק אותה.. לא הכי מומלץ אבל הוא יכול.

אחרי OC (ל3.6 במתח 1.5V) ומאמץ מלא לכל הליבות ולכרטיס היא מגיעה ל 450W ואת זה אף אחד מהם לא מחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה שלך בדיוק?

אולי לפותח הת'רד חשוב לדעת מה הסיבה שהוא זורק 430 שקלים על ספק 400 וואט, במיוחד שלמתחרים יש יותר הספק לתת באותו סכום.

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=1817

"HEC has built a lot of nice features into the Ace Power 580UB PC, starting with its ample wattage and current abilities and the dual video card connectors it offers for SLI systems. We were also impressed with the copious connection abilities that this PSU boasts as well as its efficient (for a non-active PFC power supply) and stable performance.

If you are looking for a beast of a power supply to run your cutting-edge desktop system, the HEC Ace Power 580UB is a good choice, and as a bonus, it will add to the look of any modded case."

זו בדיקה של אתר שבודק ספקים בצורה יותר רצינית:

http://www.tomshardware.com/2005/07/11/stress_test/page18.html

HEC AcePower ACE580UB: Failure At High Load

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני רוצה להבין

אם כל כך חשוב ה 12V בספקים בשביל כרטיסי מסך למינהם ומעבדים.

אז מה לגבי הספק כוח של Chieftec 550W ש KSP מוכרים ב 285 ש"ח

ו 12V1 12V2 12V3 ביחד נותנים 360W כמו הספק Liberty 400W שנותן 360W רק עם 2 מסילות.

http://www.chieftec.de/?page=products_big&id=264&k_id=4&language=uk

אז מה באמת כדאי לקנות ספק ב 430 שקל או ספק ב 285 אם בעצם נותנים אותו הספק ל 12V ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני רוצה להבין

אם כל כך חשוב ה 12V בספקים בשביל כרטיסי מסך למינהם ומעבדים.

אז מה לגבי הספק כוח של Chieftec 550W ש KSP מוכרים ב 285 ש"ח

ו 12V1 12V2 12V3 ביחד נותנים 360W כמו הספק Liberty 400W שנותן 360W רק עם 2 מסילות.

http://www.chieftec.de/?page=products_big&id=264&k_id=4&language=uk

אז מה באמת כדאי לקנות ספק ב 430 שקל או ספק ב 285 אם בעצם נותנים אותו הספק ל 12V ?

1) יש הרבה דברים בספק שחשובים יותר מההספק. למשל, איכות החלקים. וחלקים עולים כסף.

"בסך הכל, הרושם שקיבלנו מספק ה-Liberty 620W הוא של ספק High-End אמיתי. השקעה בפרטים, באנדל עשיר, בניה איכותית והפגנת אסתטיקה הן לא מילים גסות מבחינת Enermax, והחברה דאגה להראות זאת בכל הזדמנות".

http://hwzone.co.il/reviews/600w_psu_roundup/7/

2) כמו שראית קודם, עם ה HEC580. לכתוב הספק זה לא בעיה. לעמוד בו בצורה טובה זה כבר עניין אחר. ה CHIEFTEC רחוק מהאנרמקס. אין ניסים חבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש הרבה דברים בספק שחשובים יותר מההספק. למשל, איכות החלקים. וחלקים עולים כסף.

כל חלקי האלקטרוניקה היום מיוצרים בסין, אז עזוב את הקלישאות האלו. זה מזכיר לי את התקופה שאנשים חשבו שלרכב יפני יש פח מעפן, ואז גילו שהרכב האירופאי גם הפח מעפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכל מיוצר בסין אורי, ה-P5B DELUXE למשל מיוצר בטאיוואן, , שדוגמא מהאתר שלה הבאת קודם, היא חברה טאיוואנית, VERBATIM, יצרנית מעולה של מדיות לצריבה, המדיות שהם מייצרים בטאיוואן נחשבות הכי טובות שאפשר להשיג בארץ, בקיצור, לא הכל בסין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכל מיוצר בסין אורי, ה-P5B DELUXE למשל מיוצר בטאיוואן, , שדוגמא מהאתר שלה הבאת קודם, היא חברה טאיוואנית, VERBATIM, יצרנית מעולה של מדיות לצריבה, המדיות שהם מייצרים בטאיוואן נחשבות הכי טובות שאפשר להשיג בארץ, בקיצור, לא הכל בסין

זה לא משנה הרבה, כי כל האזור של המזרח נעזר בכוח-אדם זול, חלקים זולים. זה שיש חברות שמשקיעות בעיצוב המוצר כמו אפל למשל, ומוכרות בתוך המחשב לוח .

רק חומר למחשבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...