הסוף לווינאמפ, מבחינתי לפחות - ומה איתכם? - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף לווינאמפ, מבחינתי לפחות - ומה איתכם?

JeW BoY

Recommended Posts

זה אכן משנה לגמרי את הצליל, כמו הנדסה מחדש לסאונד, או כמו שאני רואה את זה: אקולייזר חכם/חצי-אוטומטי (אני לא משחק עם ההגדרות של DFX כמעט). גם שירים lossless לגמרי (WAV) נשמעים לי יותר טוב דרך DFX. כפי שאמרו: נסו ותחליטו לבד.

השיפור העיקרי הוא בגלל ש- DFX מגביר את הווליום... נסה להגביר בעצמך ותראה שהאיכות תשתפר בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עם DFX מבוטל בווליום מקסימאלי זה נשמע יותר גבוה אך פחות איכותי לטעמי מאשר עם DFX דולק בווליום של 30% בווינאמפ. בחלק מהשירים השיפור אדיר, בחלקם האחר - לא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם DFX מבוטל בווליום מקסימאלי זה נשמע יותר גבוה אך פחות איכותי לטעמי מאשר עם DFX דולק בווליום של 30% בווינאמפ. בחלק מהשירים השיפור אדיר, בחלקם האחר - לא משמעותי.

אני שומע בעיקר קלאסית ( כן מה לעשות אני פסנתרן )

ואני לא בטוח שאני רוצה שהצליל ישונה איכשהו...

זה לא עלול להרוס את הצליל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרים נדירים זה הורס את הצליל, ממה ששמתי לב כאשר המקור צורם מאוד בעצמו, בלי קשר לסוג המוסיקה. לטעמי DFX משפר גם מוסיקה קלאסית ואינסטרומנטלית. תנסה ותביע דעה. כולה כמה מגות בודדים (גרסת ניסיון).

http://www.fxsound.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרים נדירים זה הורס את הצליל, ממה ששמתי לב כאשר המקור צורם מאוד בעצמו, בלי קשר לסוג המוסיקה. לטעמי DFX משפר גם מוסיקה קלאסית ואינסטרומנטלית. תנסה ותביע דעה. כולה כמה מגות בודדים (גרסת ניסיון).

http://www.fxsound.com

אנסה ואחזור עם דעה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

finally managed to get a few things running, managed to load track info panel, album view keep crushing though...

got a place with good scripts? I'm now very artistic, don't have the time either...

now it looks like this, still got a long way to go...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לעזוב את WINAMP+DFX אף פעם.

וממליץ לכם גם על התוסף DFX, הוא פשוט משנה לכם את כל איכות השמע כשאני שומע בלעדיו ואיתו ההבדל הוא פשוט עצום(לטובה כמובן).

יש שם כל מיני PRESENTS כדי להתאים לסגנון המוזיקה שאתם שומעים וזה פשוט יוצא מעולה!

ממליץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בכלל בתוכנה שקיבלתי עם ה IAudio שלי JetAudio...

אני ממליץ עליה מאוד למי שיכול להשיג אותה, יש לה מוד נחמד שגורם לה להיות צמוד לשורת ההתחל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...