איבדתי את הפלאפון - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי את הפלאפון

x-boy_24

Recommended Posts

מוזר, לי אבד הפלאפון הרבה פעמים וקיבלתי חדש, לאחותי הוא נפל לאסלה :screwy: והיא קיבלה חדש, של אבא שלי היה במיבש והוא קיבל חדש וכל זה בחינם

:nixweiss:

אתה בטח בחברת פלאפון ויש לך איזה ביטוח מיוחד

כי אני זוכר בזמנו שלחברים שלי היה פלאפונים מחברת פלאפון והיה להם הרבה בעיות בטלפונים בכלל בחברת פלאפון ,

אז המדיניות היתה להחליף כמעט כל דבר אם זה לא ניתן לתיקון..וכנראה זה נשאר עד עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באורג ורוב המכשירים שנפלו\נאבדו\עברו התעללות הם בדר"כ המכשירים האחרונים (כל 3 שנים אני משדרג ;D)

וואלה

אז בטח יש לך ביטוח מיוחד או משהו כי אני יודע שבד"כ צריך דמי השתתפות(למרות שאף פעם לא מימשתי את האחריות של הביטוח הזה),לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטוח רגיל עד כמה שידוע לי

מה שכן, אחותי עברה לפאלאפון ומעבר לזה שהמכשירים שם הם איזה 50 דורות אחורה, השירות שם מעפן (לפי מה שאני רואה), היא שלחה את המכשיר לתיקון, מחקו לה את הזיכרון, לקח שעה עד שהיא קיבלה זיכוי על מה שהיא הורידה ומסתבר שהם לא תיקנו את כל הבעיות :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון באמת מעפנים...גם אני הייתי אצלם, יש להם חרא של פלאפונים ולפי נסיוני השירות דווקא סבבה

זאת בדיוק הבעיה.

בגלל שהמכשירים מעפנים אז אתה צריך כל שני וחמישי להשתמש בשירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתבלבלים פה במשהו.

ישנה אחריות על המכשיר, מה שאומר שאם הוא נשבר, אתם מקבלים חדש ללא תשלום נוסף.

אם הוא נאבד, תקבלו מכשיר חדש בסכום יחסית סמלי (מותנה בתשלום דמי ביטוח כל חודש. לא שילמתם, הלך המכשיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחלק לשלושה חלקים

1) אחריות על המכשיר- מגן על הצרכן מכל פגם שמתגלה במכשיר

2) ביטוח שבר- מבטח את הטלפון מתקלות תוכנה ו שבר פיזי

3) אחריות כנגד אובדן \גניבה טלפון תחליפי\חדש .

אם יש לך אחריות כנגד אובדן\גניבה - תדרוש טלפון ! יש סיכוי שיש השתתפות עצמית...אבל שילמתה על זה..

(לכותב יש סנדו עם מסך בצבע כחול ...מה לעשות הסנדלר הולך יחף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...