מה יהיה יותר טוב נוקיה N73 או N77? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יהיה יותר טוב נוקיה N73 או N77?

רועיקוש

Recommended Posts

2 מגה פיקסל

אליאב בהחלט אפשר לשפוט פלאפון לפני שיצא...קח דוגמא את ה K800 שלפני שיצא כולם התלהבו ממנו ועד היום מתלהבים מהפלאפון

בהחלט אפשר לעשות את זה אולי זה לא הדבר הכי טוב לעשות אבל זה אפשרי כמובן זה תלוי איזה חברה הפלאפון כי מניסיון יש חברות שמודעים מהשהו וישר יודעים שזה הדבר הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אבל קח לדוגמה את ה-V6.

מוטורולה היא חברה מצויינת (למרות שיש כאלה שיחלקו על דעתי) ובכל זאת כולם התלהבו מה-V6 ומתברר שהוא לא כל כך מושלם ושיש לו המון באגים בתוכנה בצורה קשה ביותר.

מה שאני מנסה להגיד, זה בוא נחכה ואז נשפוט את המכשיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציינתי תלוי בחברה...קח דוגמא את סוני אריקסון ה K800 אנשים מרוצים ממנו ה K610 גם כן....

רועיקוש

הפלאפון יגיע עם סימביאן כמו כל סידרת ה N של נוקיה

http://www.gsmarena.com/nokia_n77-1859.php

פה יש לך עוד קצת מידע.... S60 3.1

בעיקרון לרוב כל מכשירי הסימביאן מגיעים עם באגים בהתחלה ואחרי כמה זמן יוצאים תיקוני באגים ככה שזה לא כל כך גרוע...

קח למשל ב N73 את הקשוחה שלהמיוזק אדישן היא פשוט מצויינת מהירה לאומת הרגילה שהיא דיי איטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציינתי תלוי בחברה...קח דוגמא את אריקסון ה K800 אנשים מרוצים ממנו ה K610 גם כן....

אכן שתי פלאפונים מעולים.

ה-K610 גם נמכר בצורה מטורפת.(ואני בטוח שניב המגניב משגע לך את השכל איתו כל הזמן :lol:)

בעיקרון לרוב כל מכשירי הסימביאן מגיעים עם באגים בהתחלה ואחרי כמה זמן יוצאים תיקוני באגים ככה שזה לא כל כך גרוע...

קח למשל ב N73 את הקשוחה שלהמיוזק אדישן היא פשוט מצויינת מהירה לאומת הרגילה שהיא דיי איטית

רק בנוקיה זה ממש גרוע..

הם נזכרים להוציא עדכונים רק אחרי שאנשים שולחים להם תלונות על הסימביאן.

ב-N73 זה מורגש בצורה רצינית. עד שנפתח את הדף יש לך דף כחול מעצבן, - לטיפולכם! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היו חושבים על זה יותר טוב...והיו מוציאים מכשירים כמו שמוציאים נגיד לתוכנות בטא טסטרס בישביל לבדוק ולתקן באגים אז זה לא היה קורה

ברור שהם עושים את זה..אז כנירא שהם לא עושים את זה בצורה הכי טובה וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...