מפרט מחשב למשחקים ב14000 כולל מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למשחקים ב14000 כולל מסך

Raamses

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה אתה צריך מחשב חדש כשיש לך מחשב כזה... אולי תחליף תמעבד ואת הכרטיס מסך... אבל חוץ מזה בשביל מה צריך מחשב חדש כשיש לך כזה דבר?

הייתי מת ל 7800GT :\

תשמור את הכסף הייתי אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בעניין הזה אני לא חושב שאנחנו יכולים להתערב לו. יש אנשים שאוהבים להיות בשיא הטכנולוגיה כל הזמן ואין ספק שהמפרט שלו הוא לא ה"שיא".

אני מניח שאם הכל היה "טס " לו במשחקים וכו' אז הוא לא היה חושב להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד - 2 duo e6600

קירור למעבד - Scyth ninja plus\tuniq tower

לוח - Evga 680i SLI\Asus p5B Deluxe (מחיר סופי בהנחה שאתה לוקח את ה-680i)

זיכרון - 2GB 800 Cellshock

כוננים קשיחים - לשיקולך (מחיר סופי בהנחה שאתה לוקח 320GB)

צורב DVD - הייתי לוקח צורב Sata דוגמת LG GSA-H30N, ראה בסטיקי בפורום 'אמצעי אחסון'

כרטיס מסך - 8800GTX, אפשר להשיג את גרסת ה-XXX (עם OC) של XFX ב-3K בפנדס.

ספק - 620W HX

מארז - לפי בחירה (מחיר סופי בהנחה שאתה לוקח Stacker 810 של Coolermaster)

מסך - Dell 2407wfp

סה"כ אמור לעלות 15K, כאשר אפשר לקזז את הסכום אם אתה לוקח את הלוח P5B Deluxe (כ-300 ש"ח מינוס), זכרונות אחרים של G.skill\Supertalent (בין 300 ל-400 ש"ח פחות), ואת הספק 520W של (כ-200 ש"ח פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... חשבי על זה וSLI זה באמת מיותר, GTX אחד יהיה דיי והותר עוד אחד זה פחות או יותר בשביל הE-PENIS שזה לא תמיד רע :P

הזכרונות נראים לי נהדרים, על הספק אם אני לא צריך אז כנראה ש520W יספיק, בעיניין הלוח הייתי לוקח את מה שעדיף לOC הבעיה שאני לא מבין גדול בזה,

בעיניין המארז, הוא מכוער עד דמעות והוא גם לא הכי זול בעולם לא שזה מפריע לי אבל אולי במחיר שלו יש משהו יפה יותר?

עוד משהו אם עשינו קצת קיצוצים ורציתי להוסיף גם רמקולים לחגיגה, עכשיו אני מעדיף שהרמקולים שלי יהיו טובים יותר למוזיקה מאשר משחקים וכו' האם אפשר להכניס בתקציב? ואם לא גם חריגה מועטה בתקציב אפשרית.

שאלה אחרונה כמה אתם מעריכים את המחשב הנוכחי אם במקרה ארצה למכור אותו עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P5B DLX יספיק לך ל-OC

520W אכן יהיו טובים (וגם יותר מדי אם חושבים על זה)

GTX אחד יהיה מעולה ומומלץ של שעולה 3K

אתה יכול לקחת מארז של אנטק שעונה לשם "900" או האורורה 570 שניהם איכותיים. אני מעדיף את האנטק שהוא יותר מאוורר אבל החלטה שלך

כמה תקציב נשאר לנו לרמקולים? עדיף 2.1 אם המטרה היא ..

ובכל מקרה אני עדיין מציע לך לקחת את המפרט הזה ולשמור אותו בצד קצת,לחכות ולראות מה עם כ.מסך DX10 של ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ברור, אני רק עושה קצת מחקר זה חשוב שאתה רוצה לקנות מחשב בסדר גודל כזה, על הרמקולים הייתי שם אפילו 1000 שקל בכיף כי זה חשוב לי, אולי אפילו יותר, יש מצב שהייתי מקצץ במסך לטובת איכותיים יותר העיניין הוא שאני לא צריך את הרמקולים הכי טובים כי החדר שלי הוא דיי קטן ולא בא לי להרעיד את כל הביניין.

רק מחיר של המחשב הנוכחי אני צריך לדעת כדי להעריך את ההוצאה שתהיה לי ולהתכונן אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אין לי בעיה לקצץ זה אפילו יהיה מבורך כל עוד הביצועיים לא יפגעו משמעותית, אם אפשר לקצץ ובו זמנים אפשר להציג OC דומה אז סבבה למה לא?

מה אתה מציע ואיך זה נראה אם אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת אני לא חושב שתעבור את הבאס של 400 (תקן אותי אם אני טועה) דבר שיתן לך מהירות סופית של 3600MHZ למעבד..לכן אפשר בקלות לרדת בזכרונות לכאלו פשוטים שעולה 1300 ש"ח ולחסוך כמעט 500 ש"ח

אפשר לקחת ספק Neo HE 430 של שעולה 500 ש"ח בערך וכך חוסכים 250 ש"ח

P5B DLX חוסך לך עוד הרבה כסף מהחישוב הסופי ש-JC עשה...

במארז ירדנו ל-אנטק 900 וחסכנו עוד 200-300 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב מאוד אז פחות או יותר הגענו למחיר של בסביבות 12-13K? פחות או יותר? צריך לעשות את החישוב, איפה אתה ממליץ לי לעשות זאת, אני אבנה זאת שם בשביל לראות את המחיר פלוס מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...