רמקול w800i vs k800i - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקול w800i vs k800i

Biatch

Recommended Posts

תדבר אחרי שתשמע מכשיר עם 4 פולי ומכשיר עם 72 פולי.

הנוקיה הוא מכשיר עם 64 פולי.

אבל יש לו 2 רמקולים - דבר שמעצים את העוצמה והאיכות.

שוב, אתה בטוח שכאשר אני מנגן קובץ (לא סתם MIDI RINGTONE) אז ה POLY משחק איזשהו תפקיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי לא נמדד רק בקבצי מידי.

לצורך השוואה,

שים קובץ קול עם דיבור בשביל שתוכל להבחין באיזה SK מעאפן כזה ועוד אחד במכשיר כמו ה-K610 לדוגמה..ותראה את ההבדל.

הוא מדבר על כמות הצלילים שיכול להשמיע המכשיר בו זמנית. למכשיר לא אכפת מתי, אם זה מידי או שיר רגיל (MP3 לדוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקטן אותי אם אני טועה, אבל

זה שמנגנוני הסאונד בפלאפונים לא איכותיים לאיכותיים זה משהו אחד. פולי זה מדד של כמה צלילים שונים אפשר לנגן באותו זמן. מדד זה חשוב בפורמטים של MIDI וחבריו כאשר שם הקובץ מגדיר איזה תווים לנגן, איך ומתי. בפורמט כמו שהוא בסה"כ רצף של ביטים שמנגונים אחד אחרי השני, אין משמעות של "כמה צלילים שונים אפשר לנגן באותו זמן", כי הוא מנגן בכל רגע נתון את הצליל הבא בתור וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא יכול להשוות את זה ככה. ומה אם פשוט מהעובדה שהם ישנים סתם הרמקולים שלהם פשוט פחות טובים, פולי או לא? אתה לא יכול לקבוע מה בדיוק גורם לזה סתם ככה. רוצה לבודד? קח מכשיר זהה שאין בו הבדל למעט הפולי. והיות שאין מכשירים כאלו, תאלץ להסתפק בעובדה שאתה לא ממש יודע האם מה שמשפיע זה הפולי, או פשוט הרמקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה קטנה שערכתי ברשת.

כרטיס הקול של מכשירי הסלולר מנגן קובץ MP3 בנפרד ופולי בנפרד.

כלומר זה אפשרי שהמכשיר ינגן קובץ MP3 בצורה מלאה ויכלול תמיכה רק ב4 פולי.

לגבי המכשירים עם 4 פולי שלא שומעים קבצי קול,זה מכיוון שהכרטיס הוא רק של פולי והקבצי קול ממורים לפורמט MIDI.

ההבדל לכן טמון בכרטיס הקול(שמיעה באוזניות) וברמקולים המצוידים במכשיר.

ולכן אם הכרטיס קול זהה בין הK800 והW800 צריך רק לבדוק לגבי הרמקול (שנראה לי,שהרמקול של הW800 איכותי יותר)

עובדה מעניינת נוספת זה שלמוטורולה V3C יש כרטיס קול של יאמהה שתומך בקובץ SMAF

לפרטים נוספים: http://smaf-yamaha.com/what/soundchip_ma7.html

(כל האמור לעיל נאמר על בן אדם לא אוידיופיל כלל וכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...