איזה מסך אל-אס-די מומלץ עד 2500 שקל שניתן להשיג בארץ ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך אל-אס-די מומלץ עד 2500 שקל שניתן להשיג בארץ ?

עמיר

Recommended Posts

(טעות בכוונה :) ).

לאור האכזבה מאי-מציאת 2007WFP במלאי באף מקום בצפון (אלא אם מישהו מכיר מקום כזה, שיכול לספק את המסך בשבוע, אמין ועם אחריות). איזה מסך עד מחיר מומלץ ? או שהכי קרוב מבחינת רמת איכות / מחיר זה ה 19" של ה 971P ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

L2000C הוא מסך 20" בפורמט רגיל של LG, הוא בעל פאנל S-IPS של LG.Philips.

הוא לא מהיר כמו ה 20WGX2 של נק אבל ברמה של ה VP930 ולדעתי זה מספק בהחלט לכל שימוש, ביקורת של Behardware.

במקומך הייתי מזמין את ה 2007WFP מ LCDTV בפ"ת אני מודה שהם לא בצפון אבל אפשר לשלוח לכל מקום בארץ

לפי מה שאני יודע יש להם מלאי, הבעיה היא המחיר הטיפה יותר גבוה שלהם אבל לדעתי זה שווה את זה.

אתה יכול כמובן להיתפשר על 971P או VP930 אבל לדעתי עדיף להיתאמץ בשביל ה 2007 אם יש לך תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב המקורי היה מתחיה גם ככה, עכשיו 2750 ש"ח.. וגם אם מגיע עם פאנל לא נכון, או פיקסלים שרופים, כל התהליך יקח הרבה יותר זמן עם המשלוחים... :(

החנויות שיש להם את זה במלאי, זה יבוא אפור, או מהיבואן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה.. זה יהיה כמה שעות טובות, אבל הבעיה שאף אחד מבטיח לי שאני יגיע לשם ושיהיה להם במלאי גם מסך בלי פיקסלים שרופים וגם עם הפאנל הנכון..

יש לך מושג לגבי זמינות אצל פנדה ? מעצבן שאצל חנויות אחרות גם אין... (כמו נעה מחשבים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...