AMD בקשיים כלכליים...ויש שמועות על רכישית החברה. - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD בקשיים כלכליים...ויש שמועות על רכישית החברה.

Crown

Recommended Posts

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורי אני אוהב את דרך הכתיבה שלך :)

אבל שים לב, אתה מצדד את יותר מדי אינך לוקח בחשבון דברים כמו שהיא נרכשת אפילו בגדר האופציה..

אני לא לוקח את זה כאופציה כי אני יודע שזה פשוט FUD מכוון ל-, דווקא שעכשיו הולך טוב ל-.

שים לב... K10 בפתח שוק השרתים של 4P ומעלה עדיין בבית של , מעבדי האתלון X2 הפכו להיות אטרקטיביים בזכות המחיר הזול והתאימות לדור הבא,

ATI מאפשרת ל-AMD להתחיל להתחרות בשוק הנמוך וגם בניידים. מבט כללי מראה שמעבדי C2D לקחו מ-AMD את השוק הביתי הגבוה וגם זה לזמן מוגבל.

*אם אני טועה ו-AMD תימכר=פשיטת רגל, זה יהיה יום עצוב לכל משתמשי המחשב בעולם, כי תחשוב שרק AMD נשארה מול תאגיד דורסני כמו .

פעם היתה Cyrix שנתנה בעיטה לאינטל עם שהתחרו בפנטיום 2 אז, היום אין לנו כרגע תחליף ל-AMD מול הענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לוקח את זה כאופציה כי אני יודע שזה פשוט FUD מכוון ל-, דווקא שעכשיו הולך טוב ל-.

ראית את תזרים המזומנים שלהם? :-\

*אם אני טועה ו- תימכר=פשיטת רגל, זה יהיה יום עצוב לכל משתמשי המחשב בעולם, כי תחשוב שרק נשארה מול תאגיד דורסני כמו .

מקסימום היא תחליף ידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל לעומת דיברה על 45NM הציגה כולל הרצת וינדוס וישומים.

AMD דיברה אבל לא הציגה הרצת וינדוס או ישומים רק מנהל ישומים מסכן.

שוב אינטל ב2003 היא לא אינטל 2006-2007

"

ATI מאפשרת ל- להתחיל להתחרות בשוק הנמוך וגם בניידים. מבט כללי מראה שמעבדי C2D לקחו מ- את השוק הביתי הגבוה וגם זה לזמן מוגבל."

אינטל לקחה את המיינסטרים והגבוהה. עוד מעט הנמוך עם הסלרונים החדשים.

דבר אחרון: אורי שכחת שאנוידיה שוקלת להכנס לשוק המעבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב... K10 בפתח שוק השרתים של 4P ומעלה עדיין בבית של , מעבדי האתלון X2 הפכו להיות אטרקטיביים בזכות המחיר הזול והתאימות לדור הבא,

ATI מאפשרת ל- להתחיל להתחרות בשוק הנמוך וגם בניידים. מבט כללי מראה שמעבדי C2D לקחו מ-AMD את השוק הביתי הגבוה וגם זה לזמן מוגבל.

*אם אני טועה ו-AMD תימכר=פשיטת רגל, זה יהיה יום עצוב לכל משתמשי המחשב בעולם, כי תחשוב שרק AMD נשארה מול תאגיד דורסני כמו .

פעם היתה Cyrix שנתנה בעיטה לאינטל עם מעבדים שהתחרו בפנטיום 2 אז, היום אין לנו כרגע תחליף ל-AMD מול הענק.

אין לי דעה על AMD אבל אני ממש לא רוצה שהיא תמחק מהמפה.. יקחו הכל באיזי והטכנולוגיה לא תתקדם כמו עכשיו שהיה מעבר מליבה אחת לשני ליבות ואז סדרת 2 ליבות חזקות כמו CONROE ואז אז קאווד שזה 4 ליבות ואז פאקינג 88

בלי AMD היינו תקועים בP4 טיפה יותר מתקדם.. AMD מהווה תחרות לאינטל ונותנת תמריץ ומצד AMD יש מצוינים גם כן..

"

דבר אחרון: אורי שכחת שאנוידיה שוקלת להכנס לשוק המעבדים.

אם זה יקרה.. תצפו למצוא סדרות כל חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את נופלת כ"כ מהר,יש סה"כ שתי חברות מעבדים רציניות וזה ואינטל..זה לא איזה יצרן אומלל שפשט רגע..זה 25%~ מהמעבדים בעולם..

אני לא בעד שום חברה,אני בעד תחרות,ככה אני מרוויח מוצר טוב יותר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...