AMD בקשיים כלכליים...ויש שמועות על רכישית החברה. - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD בקשיים כלכליים...ויש שמועות על רכישית החברה.

Crown

Recommended Posts

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה אם שניהם בOC?! לשעתי ה6600 לוקח..או שזו רק דעתי

בוא נחשוב ביחד

בסטוק נגיד שהם משתווים בביצועים

ה- עם תדר של 2.8GHz והאינטל עם תדר של 2.4GHz

ז"א שמכל תוספת של 1MHz האינטל מרוויח יותר ביצועים

(כלומר תוסיף 200MHz לשניהם, התוספת תהיה משמעותית יותר לאינטל)

תוסיף את העובדה שהגבול של ה-E6600 נמצא רחוק מעבר ל-X2 5400/5600

כלומר ב-OC ה-E6600 יקרע לו את הצורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רציני מה שקורה כאן... מלחמת פאנבוייז!! כמו בגן בארגז חול :kopfpatsch:

אורי הכי טוב K10 אני איתך! (רק תן לי קצת מהחומר שאתה לוקח הוא בטוח יותר טוב מהחום שלי... :silly: )

יאללה קורעים את הפאנבוייז של אינטל!!

מה אתם מדברים חכו חכו ל K12 הוא יקרע כל מעבד של אינטל!! יש לי בנצ'מארקים סודיים שלו זה משהו מטורף!!

אורי די לשגע את העולם היו טובים עד לפני שנה ואז אינטל ייצרה מעבד יותר טוב ואני מקווה ש ייצרו עוד בחיי מעבד טוב יותר מאינטל כי גם אני אוהב אבל מכאן ולהתחיל להגיד שהמעבדים הקיימים יותר טובים זאת שטות אז חבל על העצבים שלנו ושלך עד שיצא המעבד של ואז לפחות למלחמה כאן יהיה טעם...

אני מקווה שתפנים כי זה נהייה גנון כל הת'רד הזה... (ואפשר לזקוף הרבה מזה לזכותך...) מילא היה טעם בדברייך אבל האמת שאין...

ברק מה קורה הרבה זמן לא ראיתי אותך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שהמצב הכספי במיוחד אחרי קניית ATI (שהייתה מיותרת לחלוטין ורק גרמה לאינטל ולניוידיה להיכנס להסכם שותפות)

R600 מתעכב

K10 מתעכב....

וגם אחרי שהם מתעכבים כל כך הרבה זמן אחרי המתחרים הם עדיין לא משיגים יתרון משמעותי על המוצר המתחרה...

אם ניוידיה הייתה משחררת את הG80 בזמן שמשחררים את הR600 הR היה אוכל אבק כי נוידיה היו משקיעים יותר בפיתוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שהמצב הכספי במיוחד אחרי קניית ATI (שהייתה מיותרת לחלוטין ורק גרמה לאינטל ולניוידיה להיכנס להסכם שותפות)

R600 מתעכב

K10 מתעכב....

וגם אחרי שהם מתעכבים כל כך הרבה זמן אחרי המתחרים הם עדיין לא משיגים יתרון משמעותי על המוצר המתחרה...

אם ניוידיה הייתה משחררת את הG80 בזמן שמשחררים את הR600 הR היה אוכל אבק כי נוידיה היו משקיעים יותר בפיתוח...

AMD עומדת יפה בזמנים R600 יופיע במלוא הדרו ב-CEBIT עם דמואים של DX10.

מענייו שהדרייברים של ATI מוכנים לויסטה WHQL עוד לפני נוידיה :kopfpatsch:

K10 מתוכנן לקיץ, אז איך הגעת למסקנה שהם מתעכבים?

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=37726

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...