מתלבט בין PS2 לבין XBOX - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין PS2 לבין XBOX

MasterOr

Recommended Posts

אני מתלבט אם לקנות את הPS2+צ'יפ MODBO 4 ו2 שלטים מקוריים ב1377 או את הXBOX

ב1600 עם הסבה של אלאדין ו2 שלטים מקורי וחיקוי.

עכשיו אני לא מבין ממש בשימוש של הXBOX בקשר להסבה והפעלת משחקים ואני יודע שאסור לדבר כאן ממש

אז אם מישהו יכול לעזור לי יכול לפנות אליי לאייסיקיו 40101594 או מסנג'ר robiel_12@bezeqint.net

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לPS2 יש אפשרות להריץ מ HDD אבל רק מהישנים העבים.

אני אישית הייתי הולך על PS2 כי לXBOX אין מבחר כזה גדול של משחקים לעומת PS2. אבל מצד שני ל יש גרפיקה מתקדמת יותר.

אולי כמו שקרירין אמר כדאי לך להשקיע על איזה קונסלת הדור הבא? (360, PS3 קצת יקר או WII)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור החדש יקר מידי בשבילי. בכל מה שקשור לחווית משחק אני לא ירגיש הבדל בין הPS2 לXBOX?

בקשר למשחקים אני לא יודע על מה אתם מדברים משחקים כמו ספלינטר סל, ועוד הרבה נמצאים בXBOX

ולא יודע אם נמצאים בPS2. דרך אגב PES נמצא בשניהם?

קצת קשה לי לקנות קונסולה ישנה כמו PS2 שנמצאת כבר 6 שנים בשוק. מצד שני אני לא מכיר כל כך את הXBOX,

אני רק יודע שמבחינת מפרט יותר מתקדמת ושאפשר להפעיל משחקים דרך ההארד דיסק שזה הרבה יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DSLITE + supercard+superkey+2G 1100NIS

ותאמין לי אתה מקבל פה כיף לא רגיל 5 חודשים לא הפעלתי משחק במחשב (אולי כמה פעמים בכל זאת)

וכן הDS הוא תחליף לכל נייחת מהדור הקודם בנוסף ל50 משחקים טובים מאוד לDS (יש יותר אבל לא להיט)

יש עוד 60 מהGBA כולל שמירות והכל.

אחרי 30 דקות ב ZELDA MINISHCAP אתה תרוץ ברחוב ותצעק מי צריך DX10

אחרי 10 דקות בWARIO WARE אתה כבר אתה כבר תתמכר ועד משחקון ועוד ועוד..............

אחרי 20 דקות בTRUMA CENTER תגיד לעצמך מי רוצה להרוג רוצה להציל

אחרי שעה ב new mario\mario kart אתה כבר תחלום באיטלקית

עצה שלי תסתיר אותו מבני משפחה במיוחד מאבא ואמא אחים או שלא תראה אותו שבועות

יאללה משחקון בBRAIN AGE ולפאב הנה עוד ערב אבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מכשיר בשביל משחקים נטו אז ה-PS2 יהיה יותר מתאים, ל-XBOX הישן כמעט ולא יוצאים משחקים ומיקרוסופט פשוט זנחה אותו לגמרי (אני הבעלים של XBOX רגיל וזה פשוט מתסכל אותי שאפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים הטובים שיצאו השנה או אפילו כמה חודשים לפני סוף השנה, והכי גרוע זה ש-PES 6 לא יצא ל-XBOX הישן ולא ייצא). לעומת זאת אם אתה רוצה פחות לשחק ויותר לצפות בסרטי , לשמוע מוזיקה, לצפות בתמונות ולגלוש באינטרנט דרך קונסולת משחקים אז ה- הוא המכשיר בשבילך (חיפוש בגוגל על XBMC יאפשר לך ללמוד על כך עוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפס2 יש מבחר עצום של משחקים והרבה מאוד משחקים איכותיים, רוב המשחקים של הבוקס הם משחקים מאוד בינוניים ולדעתי ההבדל בגראפיקה הוא זניח כי החוויה של המשחקים הרבה יותר מורגשת בפס'2. חוץ מזה הגראפיקה של פס'2 לא כזאת גרועה, יש המון דוגמאות שהמפתחים ישבו קצת והשקיעו והוציאו משחקים נורא יפים מבחינה ויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפס2 יש מבחר עצום של משחקים והרבה מאוד משחקים איכותיים, רוב המשחקים של הבוקס הם משחקים מאוד בינוניים ולדעתי ההבדל בגראפיקה הוא זניח כי החוויה של המשחקים הרבה יותר מורגשת בפס'2. חוץ מזה הגראפיקה של פס'2 לא כזאת גרועה, יש המון דוגמאות שהמפתחים ישבו קצת והשקיעו והוציאו משחקים נורא יפים מבחינה ויזואלית.

צודק לך על ה-PS2 משחקים כמו RE4, GOD OF WAR ובדרך GOD OF WAR 2 פשוט ענק!

"מתי כבר יצא RE4 למחשב" :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DSLITE + supercard+superkey+2G 1100NIS

ותאמין לי אתה מקבל פה כיף לא רגיל 5 חודשים לא הפעלתי משחק במחשב (אולי כמה פעמים בכל זאת)

וכן הDS הוא תחליף לכל נייחת מהדור הקודם בנוסף ל50 משחקים טובים מאוד לDS (יש יותר אבל לא להיט)

יש עוד 60 מהGBA כולל שמירות והכל.

אחרי 30 דקות ב ZELDA MINISHCAP אתה תרוץ ברחוב ותצעק מי צריך DX10

אחרי 10 דקות בWARIO WARE אתה כבר אתה כבר תתמכר ועד משחקון ועוד ועוד..............

אחרי 20 דקות בTRUMA CENTER תגיד לעצמך מי רוצה להרוג רוצה להציל

אחרי שעה ב new mario\mario kart אתה כבר תחלום באיטלקית

עצה שלי תסתיר אותו מבני משפחה במיוחד מאבא ואמא אחים או שלא תראה אותו שבועות

יאללה משחקון בBRAIN AGE ולפאב הנה עוד ערב אבוד.

בתור חובב

נכון גם לGBA יש משחקים טובים וגם לDS

אבל לGBA יש אמולטורים טובים מזמן והאמולטורים לDS מתקדמים מאוד מהר

ככה שאם הוא לא צריך ניד זה בזבוז כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת כבר הייתי די סגור על הXBOX עד שקראתי את מה שתמיד מחייך כתב.

למרות שקצת קשה לקנות דבר כל כך ישן במחיר כזה במיוחד שבדיוק יצא הPS3 אני קיוויתי שבעזרת אמולטורים

אני יוכל להפעיל כמעט כל משחק קיים וPES חשוב לי יחד עם טקן אני חייב איכשהו לראות את ההבדל בגרפיקה בין המכשירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת כבר הייתי די סגור על הXBOX עד שקראתי את מה שתמיד מחייך כתב.

למרות שקצת קשה לקנות דבר כל כך ישן במחיר כזה במיוחד שבדיוק יצא הPS3 אני קיוויתי שבעזרת אמולטורים

אני יוכל להפעיל כמעט כל משחק קיים וPES חשוב לי יחד עם טקן אני חייב איכשהו לראות את ההבדל בגרפיקה בין המכשירים

עזוב גרפיקה! ה-PS2 הכי משתלמת היום, זול+מבחר עצום של משחקים יפים, ועוד בדרך יש משחקים יפים.

בשביל גרפיקה יש מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי ישן אבל מניסיון יש הרבה משחקים טובים שרלוונטים גם היום

כמו שאמרו אפשר לקנות בטור תחליף זול למחשב מולטימדיה

אבל אם אתה קונה למשחקים לPS2 יש תסיפריה הטובה ביותר ועדיין מיצרים לו משחקים טובים

וזה שהPS3 יצא לא אומר הרבה הPS3 רחוק מלהיות בשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק תזכור שצריך כרטיס זכרון

בניגוד לקונסולות החדשות חוץ מה360 לא פרימיום

גם הקוביה וגם הPS2 צריכים כרטיס זכרון כי אין ארד דיסק מובנה ואין 512 לשמירות מובנה כמו בWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...