נגן mp4 של חברת sony מחו"ל.. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן mp4 של חברת sony מחו"ל..

oorlevi

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין סיבה שזה יהרס אחרי חצי שנה, אם תשמור עליו טוב המכשיר עצמו יכול להחזיק גם 3 שנים לדעתי.

אם זה עם נטענת (בוקסה) אז יכול להיות שלה יהיה אורך חיים יותר קצר, אבל זה כבר לא קשור ישירות למכשיר עצמו...

בקשר לאוזניות גם אני ממליץ להשקיע במשהו טוב, אם התקציב שלך הוא 100 שקל אז ה AKG יהיה אחלה, אם אתה מחפש משהו שיותר זמין בקניונים אז הסנהייסר MX500\550 נמצא בהמון חנויות.

לדעתי חבל לזלזל במוצר, למרות שהוא ג'נרי הוא נראה נחמד מאוד, והיתרון כמובן בג'נריים זה שהם ממש ממש זולים.

לא צריך להיות פרופסור בשביל לקנות נגן ב2000 שקל, הכל תלוי בצרכים של המשתמש, לא לכל אחד כדאי\משתלם להשקיע יותר מידי (למרות שאני דווקא כן חושב שאם כבר קונים אז עדיף לקנות משהו טוב).

וזייהו בעצם, לפי דעתי הבעיה העיקרית בתארד הזה (שבגלל זה אתם יורים 4-5 עמודים בשעה) זה שכל אחד יותר מידי נעול על הדעות שלו, אתם יותר מידי קיצוניים, תלמדו קצת להתגמש זה לא יזיק (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולות האוזניות סנהייסר MX500\550 ?

הם באיכות כמו ה AKG?

ויש לי עוד שאלה..

קיבלתי את המכשיר עם מין מעט ועם שקע אירופאי שלא מתאים לחשמל..

עכשיו אני גם מטעין דרך המחשב פשוט מחבר ל וזה מטעין השאלה שלה היא אם זה משנה?

כאילו כדי לקנות את המפצל למטען כדי שיתאים או להמשיך להטעין דרך המחשב?

זה משנה ההטענה היא שונה או מה?

אה גם המטען לאחר שמחברים אותו לחשמל אז אליו מחברים את ה קבל עם הצד הגדול ואל המחשב עם הצד הקטן..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון שלא שומעים בהבדל באכות של שונות בנגן ג'ינרי

כאילו לי יש תנגן הכי ג'נרי בעולם ואני גאה בו כי הוא רק בשביל ללכת לחדר כושר ולרוץ איתו אז סתם קניתי תנגן הכי זול בוואלה (עלה לי 170 שקל ל2 ג'יגה) ואוולה הוא עובד לי סבבה ושומעים מצויין (וגם אפשר לראות בו פרקים של סדרות אבל העיניים כואבות אחרי איזה 20 דקות חחחח אבל זה טוב להעביר שיעורי תנך.. :smile1:) . אני לא משווה את זה לקריאייטיב או משהו כזה כי הם לא באותה ליגה אבל שומעים טוב בלי רעשים מוזרים במוסיקה.

בדקתי תסאוונד עם האוזניות של המכשיר או עם שיש לי וזה נשמע דיי חרא אין מה להגיד גם המקסימום דיי חלש

אבל עם הCX300 שיש לי כם עם הנגן הג'נרי הזה זה נשמע טוב. עדיין הכל יחסי אבל אני שומע מצויין איתם.

לכל אלה שתוהים מבינכם למה אני תקוע עם נגן ג'נרי, אז אל פחד זה רק עד שZVW יגיע אליי שזה עוד חודש ככה!!!!! ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך הייתה די מיותרת, לפני זה היית צריך לראות את ה AKG ואת ה mx500

אלו ממש באותה רמה, ההבדל ביניהן מזערי עד אפסי, ואפילו בנגן טוב קשה להבחין בהבדל.

מה שכן, אני מציע לא להתקרב לשום סנהייזר מסדרת mx x50 (כלומר- 350, 450, 550)

הן פשוט זוועתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה בקשר למטען..? לקנות מאם או לא..?

אתמול שמתי אותו כול הלילה ב ועכשיו הוא מלא אז כדאי??[br]פורסם בתאריך: 17.02.2007 בשעה 12:06:00

סליחה על הדבאל..

אבל תגידו הMP אמור לתמוך בכול קובץ גם רשום מאחור VCD ו AVI ועוד..

עכשיו שאני סתם מוריד קליפ ושם הוא מראה לי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...