E6300 + GB 450 עזרה באובר קלוק .... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E6300 + GB 450 עזרה באובר קלוק ....

zxc1301

Recommended Posts

כן מיקי ....אבל אחרי ריסטארט שוב הכל חזר לרגיל גם בתוכנה .....:( גם עשיתי SAVE....וגם באייקון שם AUTO LOAD LAST SAVE ON REBOOT

משהו פה דפוק ואני לא יודע מה באמת ...מוזר

ולגבי מה שעשיתי ...זהו שלא צריך לעשות כלום פה חוץ מלשנות את ה FSB ...זה לא כמו ה וה DFI שלי ששם שיניתי המון אופציות ..כאן שיניתי רק את ה

FSB (איפה שמכניסים שם בין 100 ל 600)

קיצר אני גם ככה חוזר הביתה לצערי אוטוטו אז אם למישהו יש תשובה מהירה אחרונה לגבי מה עוד אפשר לעשות אני אשמח

(חבל לי שכזה מעבד ישאר בסטוק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין ש-300 זאת המגבלה של הלוח.

יש לי את אותו לוח והוא עובד מצוין על 340 בבאס עם E6600 וזכרונות 667 של Kingston. [שכרגע פועלים בתדר 850, והמעבד ב-3.0]

גם בבאס 380 הכל עבד חלק אצלי, הבעיה שהטמפ' של המעבד הגיעה ל-55 במנוחה אז הורדתי ל-340.

גם אני לא מבין מה הבעיה שלו, אם זה לא שומר לו את ההגדרות.

מה שכן, הוא אמר לי אתמול שהוא הצליח דרך Easy Tune לעשות OC למהירות 2.2 בבאס 320.

זה לוח 945P. ישנם כאלה שמגיעים רחוק יותר וישנם כאלה שפחות. זה לא המקרה הראשון של לוח 945P שראיתי שנתקע באיזור ה300.

zxc1301 - חוץ ממכפלת ה-HT(ועוד כמה תוספות ייחודיות לכל ארכיטקטורה), אין הבדל בין אוברקלוק למעבד לאוברקלוק למעבד .

ברור מאליו שהרבה דברים שהייתי צריך לעשות לא עשית:

א. לנעול PCIE על 100Mhz. אם יש PCI אז לנעול גם אותו, אבל בלוח הזה הוא אמור להנעל אוטומטית אחרי שנעלת את ה-PCIE

ב. הורדת מכפלת ל-2x(יחס 1:1).

ג. נעילת התזמונים על 5-5-5-15, או 5-6-6-18.

ד. העלאת מתח למעבד לאט לאט.

ה. אם הנ"ל לא משפיע כלל וכלל אז כפי הנראה הינך נמצא לקראת גבול יכולת הלוח. במקרה כזה שני דברים יכולים לעזור - 1. העלאת המתח לגשר הצפוני. 2. העלאת תדר ה-PCIE ל-110 או 115(פעולה לא הכי רצוייה לאוברקלוק קבוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...