איך אתם חושבים שיקרה יום הדין? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם חושבים שיקרה יום הדין?

!_Evil_!

Recommended Posts

להיפך .. בחלל הפיזור של החלקיקים הרדיואקטיביים יהיה מינימלי כי אין רוח שתסחף אותם אלא הם יגיעו לאן שיגיעו רק בזכות

הפיצוץ בלבד.

לגבי שברים, השברים היחידים שיהיו במקרה זה יהיו רק של הלוינים שיתנפצו אם יהיו ברדיוס הפיצוץ.

הרבה יותר פשוט לשגר פולס עם תדר שלאט לאט יפרק את האסטרואיד וייטה אותו ממסלולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יקרה בזמן שלנו = לא איכפת לי.

זה עוד 30 שנה למה בן כמה אתה :smile1::lol:

בכל מקרה אני חושב שלא נשרוד כאן את ה-30 שנה כך שזה באמת לא משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לכם שלא נשרוד???

שרדנו כבר יותר מ2000 שנה...

רק אני אמרתי זאת אל תפיל על כולם את התיק הזה :)

בכל אופן לפני 2000 שנה לא היה אטומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תאר לך מה יהייה עוד 2000 שנה.

האמת שנשק אטומי הושג רק לאחר שהנאצים חיפשו את הטכניקה אחרת אולי רק בימים אלו היינו נחשפים אליו

בדרך זו או אחרת...

אבל למען האמת, 2000 שנים ורק גרעיני זאת לא התפתחות מי יודע מה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום הדין בפתח, סתלכו איך הכול נרקם, סיכוסכים בין מעצמות, הרוסים התחילו שוב להכנס לכאסח עם ארה''ב, צפון קוריאה, בדרך למלמחמה עם יפן ודרום קוריאה,

סין בדרך למלחמה גם, אירן גם בדרך למלחמה עם ארה''ב ועם , סוריה גם הולכת לצאת למחחמה יחד עם האירנים נגדנו, ואפריקה? שלא נתחיל לדבר מה הולך שם,

אז בוא נראה כמעט כול המדינות שהזכרתי בעלות גרעיני (ישראל,ארה''ב,רוסיה,צפון קוראיה,אירן(עד אז היה לה),סין,יפן)

וכולן בעלות עוצמה צבאית חבל''ז, ושונאות אחת תשנייה, קיצר הולך להיות שמח, ואנחנו במיקום הכי טוב למופע זיקוקים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדי פיצוצים גרעיניים יכולים לפרק את הלוחות בכדור הארץ לא לזה שואפות המעצמות אבל להרג עם כמו שלא אכפת לאף אחד שיהיה כאן זה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא גילה את הפצצה הוא רק גילה את נוסחאת האנרגיה...

מי שפיתח אותה היה צוות הפרוייקט מנהטן. ואם הוא לא היה מגלה את הנוסחא היה קם איינשטין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאסטרואידים, ממה שהבנתי עוקבים אחרי כל (או לפחות אני מקווה שכל) האסטרואידים שקרובים לכדור הארץ עוד בטווחים הרחוקים, כדי שאם יהייה מצב שאסטרואיד מסויים ילכד מסלול עם כדור הארץ הם ייגלו את זה מוקדם ובמצב שע"י הזזת העצם במעט מאוד ממסלולו המקורי תמנע התנגשות (בניגוד למה שרואים בארמגדון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...