איך אתם חושבים שיקרה יום הדין? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם חושבים שיקרה יום הדין?

!_Evil_!

Recommended Posts

אני לא מאמין גדול , ואני לא שומר שבת וכאלה דברים, אבל יש לי אמונה שיש שם משהו למעלה , וגם זה מאוד מעניין כל הדבר הזה ולפעמים גם יש סיפורים הזויים ומפחידים שכיף לשמוע :)

בקשר לקטע עם המילה שואה , יכול להיות שאתה צודק , אבל למה שמישהו יעבור בכלללללל הספר התנ"ך יתחיל לספור אותיות לבדוק בדיוק 50 אותיות מכל אות , ועוד בפרק שמדובר על כך שהשם איבד את סבלנותו ורוצה לעזוב את העם הנבחר?

וגם פעם אחת בבית כנסת סיפר שם אדם סיפור קצר ומעניין :)

כל פע שיש משהו מוזר שקורה בעולם או לאדם עצמו , אף פעם לא תראה אדם שהולך ואומר "כן! זה מעשה של של ה'!!" תמיד תשים לב שמחפשים לזה הסבר מדעי [שאני מאמין שיש לכל דבר] או איזה צירוף מיקרים או איזה משהו אחר ;)

בכל מקרה , זה נושא ענק שאפשר לדבר בלי הפסקה :)

גם אם אתם לא מאמינים בה' ולא חושבים שיש כוח עליון , אני ממליץ לכם לקרוא ולהתעניין , כי בהחלט יש סיפורים מעניינים ויפים ואחרי הכל זה גם פותח את הראש :)

אבל הכי חשוב לברוח מאותם ה"דוסים" שמנסים לכפות ולהפחיד , אלה הם האנשים שהרסו לנו את הדת והפכו אותה לדבר מגעיל...

וואו אחי, חפרת.... אבל יש שמה כמה דברים מעניינים בתגובה שלך.

(כן כן, אני קראתי הכל.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לאלו שהציעו הסטת האסטרואיד ע"י פצצת אטום\מימן\צינור\מחבלים מתאבדים וכו', אתם יותר מידיי מושפעים מסרטים הוליוודים.

הדרך הכי מקובלת היום בקרב מדענים שמנסים למצוא פתרונות לבעיות הללו היא שליחת חללי\לויין ממש קטן בעל מהירות גדולה שיתנגש באסטרואיד.

כתוצאה מהמהירות הגבוהה (מאוד) של החלל מהירות האסטרואיד תפחת (לא בהרבה, רק כמה מילימטרים פחות בשנייה\שעה אני לא בטוח).

מכיוון שרוב האסטרואידים במרחק גדול מכדור הארץ, כמה המילימטרים הללו יעשו שינוי גדול, ויגרמו לו לפספס את כדור הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פצצת מימן היא בהכרח ! הפיתרון המוצלח ביותר !

אבל בגלל ההשפעות שבפיצוץ כזה בחלל השפעות חמורות ביותר, לא ישתמשו לעולם בכזו פצצה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לשגר אליו טיל למרחק גדול מדי, אבל כן... אתה יוצר שטף מגנטי שיכול לכסות בקלות חצי ואף יותר מכדור הארץ

שטף כזה גומר את כל המכשירים החשמליים, ושלא לדבר על המוות של כל בעלי קוצבי הלב.

כמו כן אתה הורס ככה כנראה כמה לוויינים בגלל הרסיסים, וגורם לזבל בחלל,

וגורם ככה לאיזה מלחמת עולם מטורפת.

עדיף אמצעים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בכדור הארץ עושים אותם מתחת לאדמה ואז אין קרינה גרעינית ואין EMP.

וגם אם במרחקים אתה יוצר שדה מגנטי שיכול להיסחף לכדור הארץ.... ולא לא ניתן לשלוח לכזה מרחק טיל כי טיל יכול להגיע לטווח

משוער של בערך 5000 - 6000 ק"מ וזה קצת רחוק מהטווח כיום..

מה גם שברגע שארה"ב מקבלת החלטה כזו לבד ומפזרת פסולת בחלל בניגוד לאמנה שהיא חתומה עליה ואוסרת זאת, היא

גורמת ליצירת לגיטימציה למדינות כמו רוסיה וסין לעשות מה שהן רוצות וזה לא יהיה חכם.

קיימים פתרונות חכמים נוספים שיאפשרו זאת בלי כל הבלגאן הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסויים בפצצות מימן/אטום מבוצעים באיים מרוחקים מציוויליזציה

מבצעים בארה"ב למשל אחד האתרים הגלויים הינו דווקא ליד Las Vegas במדבר הנקרא Nevada.... די קרוב לבנייני ההימורים.

ולא היום כבר ניסויים בנשק תרמו-גרעיני (מימן), אלא אם כן אז רק בגרעיני רגיל, וגם את זה הפסיקו כליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה לוס וגאס

ואני גם יודע טוב מאוד מה זה נואדה

וכנראה שאתה פחות יודע כי אם היית מבין היית יודע שנואדה זה מדבר עצום שיש בו הרבה מקומות לפוצץ פצצה גרעינית קטנה בלי לפגוע בתושבים..

--

וכולם יודעים שלא עושים ניסויים באטום/מימן כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...