הזמנתי מחו"ל QX6700 ES ב 940 דולר כולל משלוח! שווה? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מחו"ל QX6700 ES ב 940 דולר כולל משלוח! שווה?

hwforcer

Recommended Posts

OSTM - אני יכול לחשוב על כמה דברים, אז תרגע עם ההתלהמות שלך.

השאלה המתבקשת יותר - היא מדוע לקנות מעבד שכזה מלכתחילה. במידה והוא קנה, אין שום סיבה לא להמהיר אותו במידת האפשר(בהתאם לקירור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה קשור אוברקלוק? אלוהים!

מה אתה מריץ על המחשב שאתה צריך 4 ליבות ועוד לעשות אוברקלוק?

אתה מתכוון להנחית איזה משהו איפשהו?

בדיוק! אחת הסיבות שאני קונה את המעבד הזה כי אני לא רוצה להתעסק עם OC אני רוצה את הדבר הכי חזק בלי שום OC.....[br]פורסם בתאריך: 14.02.2007 בשעה 19:05:42

כמה אוברקלוק?

הוא די חם, אפילו עם BT.

רק היום הם מוציאים את המשלוח....כך ש OC לא בדקתי עוד...ולא נראה שאני אבדוק בשנה הקרובה....פשוט אין סיבה עם דבר כזה לעשות OC....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס אותך אבל:

1. לשימושים שלך, אני לא חושב שתרגיש בהבדל בין המעבד הזה למעבד שעולה כמעט שליש.

2. סביר מעולם לא היה פשוט יותר מאשר עם מעבדי ה-C2D, אז אני לא ממש מבין מה יש לך להסתבך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבעס אותך אבל:

1. לשימושים שלך, אני לא חושב שתרגיש בהבדל בין המעבד הזה למעבד שעולה כמעט שליש.

2. סביר מעולם לא היה פשוט יותר מאשר עם מעבדי ה-C2D, אז אני לא ממש מבין מה יש לך להסתבך כאן.

1) אני אוהב לנצל את המשחקים עד הטיפה האחרונה שלהם....ומשחק כמו CRYSIS בהחלט יעזר ב QUAD CORE

2) לא הסיבה שבגללה קניתי את המעבד.

3) CRYSIS לא ישתמש בטכנולוגיה של 4 ליבות?

4) אם אתה אומר לי...לבטל את ההזמנה אם עוד לא נשלחה? פשוט באמת כזה מעבד אני חושב שהיה מספק לי לשנתיים לפחות ועוד מחיר ממש טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. על מה אתה מבסס את המידע הזה? אל תדאג לE6600 יחד עם כרטיסי המסך החזקים באמת לא תהיה בעייה עם זה.

2. דיברתי על הבזבוז שבקניית מעבד כמו שלך, כאשר באוברקלוק קל אפשר להגיע ולעבור את תדר הליבות של המרובע . אומנם זה לא יהיה 4 ליבות(אלא אם כן תחכה קצת למרובעי הבאים), אבל זה יהיה מעל ומעבר.

3. ואם כן, אז?

4. אני לא אומר לך כלום. לי זה נראה בזבוז של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. על מה אתה מבסס את המידע הזה? אל תדאג לE6600 יחד עם כרטיסי המסך החזקים באמת לא תהיה בעייה עם זה.

2. דיברתי על הבזבוז שבקניית מעבד כמו שלך, כאשר באוברקלוק קל אפשר להגיע ולעבור את תדר הליבות של המרובע . אומנם זה לא יהיה 4 ליבות(אלא אם כן תחכה קצת למרובעי הבאים), אבל זה יהיה מעל ומעבר.

3. ואם כן, אז?

4. אני לא אומר לך כלום. לי זה נראה בזבוז של כסף.

שלחתי מאייל למוכר...שאלתי אותו אם יש לו גרסה רגילה ולא ES כי ב ES יכולים להיות אכן בגים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ולפחות תבקש שיחליף ל ל E6600...

רוב המשחקים רצים על X6800 טוב יותר מעל QX6700 ביגלל שיש לו מהירות שעון גבוהה יותר.

להגיע ב OC מ E66 ל X68 זה בדיחה ובחיים לא יגע ביציבות.

או לחלופין אם אתה כל כך מיתעקש על שנים שלוש מישחקים שיתמכו בזה עוד שנה קנה Q6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OSTM - אני יכול לחשוב על כמה דברים, אז תרגע עם ההתלהמות שלך.

השאלה המתבקשת יותר - היא מדוע לקנות מעבד שכזה מלכתחילה. במידה והוא קנה, אין שום סיבה לא להמהיר אותו במידת האפשר(בהתאם לקירור).

מצטער על ההתלהמות.

אבל באמת שאין צורך לא במעבד כזה ובטח ובטח לא בOC לאחד כזה בשביל השימוש שככל הנראה יעשה בו ( משחקים ) לפחות בשנתיים-ארבע הקרובות.

יש לך רעיונות לאיך לנצל את זה? מעניין אותי ( ברצינות גמורה, לא בצניות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההתלהמות.

אבל באמת שאין צורך לא במעבד כזה ובטח ובטח לא בOC לאחד כזה בשביל השימוש שככל הנראה יעשה בו ( משחקים ) לפחות בשנתיים-ארבע הקרובות.

יש לך רעיונות לאיך לנצל את זה? מעניין אותי ( ברצינות גמורה, לא בצניות )

קידוד עם פילטרים לניקוי, או לעריכה. גם עם המעבדים החזקים הללו זה תהליך שיכול לקחת ימים, ובמקרה הטוב שעות רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יחזיק לך מינימום שנתיים? עוד שנה~ Nehalem יושק והמעבד שלך יהיה כמו Celeron.

עזוב את זה שבכלל לפני מעבדים מרובעי עם תדרים מפחידים, קישוריות גבוהה והמון מטמון יצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתאים לך להיסחף ככה (סלרון)...

אבל כן מן הסתם שהNehalem תהיה טובה יותר ..

עיבוד וקטורי, קיצוץ זמני תגובה ופעולה לכמעט 0 ועוד...

טוב יותר? תנסה QX6700 מול P4 2.0A.

אני לא מגזים, מדובר בקפיצה עצומה מבחינה טכנולוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...