Half-Life 2: Episode 2 - רק בסוף השנה - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-Life 2: Episode 2 - רק בסוף השנה

-R-E-L-

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שמע, אם הם היו אומרים מלכחתחילה שהם יוציאו את HL2.5 או HL3 כמשחק שלם, אז אנשים לא היו מפתחים ציפיות, הם פשוט ייצרו הייפ עם החלוקה הזאת לפרקים שהם לא מצליחים לעמוד בו.

הם אמרו שהיה להם בעיות פיתוח בE2 ומה שמגיע איתו..

הם גם אמרו שלעשות את יקח פחות זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מבין אותם למה לוקח להם הרבה זמן לייצר את הE2..

כי תחשבו שברוב המשחק בHL1 וE1 כל המשחק היה במקומות סגורים יחסית.. לא הייתה לך סביבה חופשית להסתובב בה.. ועכשיו לוקחים את המשחק צעד אחד קדימה אל היערות שתחשוב רק איזה השקעה צריך בשביל לייצור יערות מפורטים ועוד שכל המשחק יתרחש בהם..

לא יודע מה איתך אבל אני רואה את מטפלת בכל משחק שלה בצורה הכי טובה שאפשר! זה כמו יין ככל שיותר זמן כך היין טוב יותר! אני יודע אני קצת משוגע :screwy:

:smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מבין אותם למה לוקח להם הרבה זמן לייצר את הE2..

כי תחשבו שברוב המשחק בHL1 וE1 כל המשחק היה במקומות סגורים יחסית.. לא הייתה לך סביבה חופשית להסתובב בה.. ועכשיו לוקחים את המשחק צעד אחד קדימה אל היערות שתחשוב רק איזה השקעה צריך בשביל לייצור יערות מפורטים ועוד שכל המשחק יתרחש בהם..

לא יודע מה איתך אבל אני רואה את מטפלת בכל משחק שלה בצורה הכי טובה שאפשר! זה כמו יין ככל שיותר זמן כך היין טוב יותר! אני יודע אני קצת משוגע :screwy:

:smile1: :smile1:

אז לפי מה שאתה אומר Duke Nukem Forever צריך להיות משובך במיוחד :lol:

בכל מיקרה אני סומך על כי עד עכשיו הם לא פישלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממזמן כבר הפסקתי להתלהב מDNF כי זה כבר בדיחה כל המשחק הזה...

מה שאני יכול להגיד זה שבDN3 שחקתי ונהנתי מכל רגע זה היה לפני 11 שנים בערך, ומאז כבר ציפיתי להמשך! אם אני לא טועה ב97 כבר אמרו שהוא בפיתוח... DNF יזכר כבדיחה הכי גדולה של עולם משחקי המחשב! מה יהייה? :nixweiss:

ועכשיו לנושא שלנו..

מישהו יודע מה החידושים ששמו בגרביטי גאן?? יש איזה מידע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי כתבה שפורסמה על המשחק ב ירחון GAMER -

לא יהיה לגראביטי גאן מצב שהוא יהיה טעון כמו בסוף של HL2 בסיטאדל. כיוון שהוא נטען רק באזור הליבה של הסיטאדל.

יהיה חדש אבל שמיועד להריגת Striders .יקראו לו Strider Buster ועדיין אין שלו.

יהיה מכונית חדשה , שתיהיה ממש מהירה( ככה זה נראה באחד הטריילרים של המשחק), יהיה אפשרות להושיב עוד בן אדם על המכונית

ו...אהה כן! יש אויב חדש ושמו Hunter שנראה ממש ממש קשוח, כנראה שיהיה ממש קשה להרוג אותם. זה מין סרייטר קטן וקטלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי כתבה שפורסמה על המשחק ב ירחון GAMER -

לא יהיה לגראביטי גאן מצב שהוא יהיה טעון כמו בסוף של HL2 בסיטאדל. כיוון שהוא נטען רק באזור הליבה של הסיטאדל.

יהיה חדש אבל שמיועד להריגת Striders .יקראו לו Strider Buster ועדיין אין שלו.

יהיה מכונית חדשה , שתיהיה ממש מהירה( ככה זה נראה באחד הטריילרים של המשחק), יהיה אפשרות להושיב עוד בן אדם על המכונית

ו...אהה כן! יש אויב חדש ושמו Hunter שנראה ממש ממש קשוח, כנראה שיהיה ממש קשה להרוג אותם. זה מין סרייטר קטן וקטלני.

ראו כבר ממזמן את הנשק שהורד סטריידרים..

זה מין כדור כזה שמתחבר אליו ואז אתה צריך לירות בכדור וזה מתפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני לא מעודכן. נראה לי מגניב.

עוד משהו שכדאי להוסיף ואמר שValve רצו שהמשחק החדש יהיה עם שטחים פתוחים יותר ולא יהיה מפה לינארית.

זה אומר שיהיו לנו יותר שעות משחק :)

לאו דווקא. הם יכולים לעשות שטחים "פתוחים", אבל לא פתוחים כמו FarCry למשל, מין שטחים פתוחים לינאריים כאלה.

ובככל, אין שום קשר בין שטחים פתוחים לשעות משחק.

אבל לכו תדעו, אולי באמת יהיו שטחים פתוחים לא לינאריים. הלוואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה בקוצר רוח לEP 2 אבל מחכה עוד יותר בקוצר רוח לתוספות שבאות איתו - Team Fortress 2 נראה משובח.. מעין שילוב הזוי של Team Fortress הראשון עם Evil Genius... נראה מעולה.

גם Portal נראה ממש מגניב ואם יוכלו ליצור פאזלים איכותיים זה יכול להיות משחק מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי שטחים פתוחים מאוד קשורים לזמן משחק....תחשוב על כמות הפעמים שאתה תטעה בדרך

זה יותר זמן משחק אבל אני ניהיה משועמם מזה

אני מעדיף משחקים לינרים זורמים

מקסימום קצת פתוחים כמו זלדה שיש מקומות פתוחים שרובם לא נגישים עד הזמן הנכון במשחק

ככה אתה לא מאבד תדרך יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...