שידרוג קטן למחשב...באיזור ה1.5K... - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג קטן למחשב...באיזור ה1.5K...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

ויסטה תעניין אותך יופי בעוד שנה.. כאשר החברים שלך יעודדו אותך להשתמש במחשב משוכלל במע' ככ נוחה...

וכן אם תנסה להפעיל את הגירסא שדורשת 2GB עם 1GB החלונות בתלת מימד ירוצו חרא, וכן ניסיתי וראיתי במו עיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה תעניין אותך יופי בעוד שנה.. כאשר החברים שלך יעודדו אותך להשתמש במחשב משוכלל במע' ככ נוחה...

וכן אם תנסה להפעיל את הגירסא שדורשת 2GB עם 1GB החלונות בתלת מימד ירוצו חרא, וכן ניסיתי וראיתי במו עיניי.

לא מעניין אותי כל הממשק הזה...אם אני יעבור לויסטה אני יוריד את כל הממשק הזה...לי חשוב שהמערכת תעבוד מהר....ולא מעניין אותי כל היופי...

בגלל זה אני בXP לא שם את הממשק הכחול...ואני עובד על הממשק הקלאסי...הכי טוב...

ההבדל בין 4000 ל3800 הוא משהו כמו 9 שקל...ככה שאני ישאר עם ה4000...עדיף....שניהם עולים 800....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? כי גם אני

עובד כמו שצריך על E6300 ו-1GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בשביל מע' ההפעלה כבר צריך 2GB לפחות, מה שאומר שבעוד לכל היותר 3 שנים משחקים

שירוצו על 1GB יהיו עם קצת לאגים.

לכן... מומלץ קצת לוותר בשביל זיכרון כי הוא דבר חשוב יותר ממעבד !!!

אחרי שראיתי את פועל על 1000 אני יכול להגיד לך שזה לא כזה נורא. הוא יכול להריץ עם זה הרבה מאוד משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפעיל במהירות הרבה ממשקים ולא אוהב לחכות שניה לכן אני עובד על מחשב עם 4GB ותאמין לי שיש הבדל מטורף

במיוחד כשיש לך ידיים זריזות ואתה מפעיל המון דברים ביחד וצריך לצאת באמצע משחק לתוכנה תלת מימדית שפועלת ברקע.

אז....

Do me a favor... OK ?! :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור ההחלטה היא להפוך את המחשב לHTPC...ולשדרג טיפה...

הדיון מצידי נסגר....פתחתי דיון אחר על תואם...!!..

זיכרון ומעבד אני כנראה ילך על אתלון 3200 (יד 2 מרופא!/או מכל אחד אחר) ועל 2 גיגה של קינגסטון הכי פשוט....667 CL5....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...