דחוף, בדיקת מעבד D2UO - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף, בדיקת מעבד D2UO

Ac-Boy

Recommended Posts

יש ברשותי E6300 קונרו, לפחות כך אני מאמין.

אני לא סומך על המוכר שמכר לי את המחשב, כבר תפסתי אותו בזכרונות משומשים ותקציב גורד שחקים.

איך אני בודק אם יש לי את המעבד שבאמת רשום לי לפחות כך זה נראה במאפיינים על המחשב שלי ובאוורסט CPU-Z וכו'..

שמעתי שיש דרך לעשות שהמחשב יזהה את הרכיב כמוצר שונה..

איך אני בודק שיש ברשותי רכיב מקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח את מארז המחשב, הסר את גוף הקירור שיושב על המעבד, נקה את השכבה של החומר הטרמי (בהנחה שהוא שם כזו) וקרא בקפידה את מה שכתוב על ה Heat Spreader של המעבד - בין השאר אמור להיות מצויין שם במפורש סוג המעבד שיש לך (E6xxx).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח את מארז המחשב, הסר את גוף הקירור שיושב על המעבד, נקה את השכבה של החומר הטרמי (בהנחה שהוא שם כזו) וקרא בקפידה את מה שכתוב על ה Heat Spreader של המעבד - בין השאר אמור להיות מצויין שם במפורש סוג המעבד שיש לך (E6xxx).

זה הדבר האחרון שהייתי רוצה לעשות מכיוון שאין לי ניסיון בזה

עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי E6300 קונרו, לפחות כך אני מאמין.

אני לא סומך על המוכר שמכר לי את המחשב, כבר תפסתי אותו בזכרונות משומשים ותקציב גורד שחקים.

איך אני בודק אם יש לי את המעבד שבאמת רשום לי לפחות כך זה נראה במאפיינים על המחשב שלי ובאוורסט CPU-Z וכו'..

שמעתי שיש דרך לעשות שהמחשב יזהה את הרכיב כמוצר שונה..

איך אני בודק שיש ברשותי רכיב מקורי?

למה קנית אצלו מחשב אם כבר תפסת אותו???

תמצא חבר שכן מבין בזה ושהוא יפתח לך את המחשב. ( תבדוק קודם שזה לא מסיר לך את האחריות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, מה?

אם הוא תפס אותו אחרי מעמד הרכישה, אז למה הוא בודק רק את המעבד? ולא גם את הזכרונות?

ואת הלוח אם ? ואת כרטיס המסך?

לי קרה מקרה כזה עם חברת שמיר, לפני איזה 6 שנים.

כל המפרט היה שיקרי, מבפנים כלום לא היה כמו במפרט שהם ציינו.

כנראה שזו הסיבה שהם פשטו את הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, מה?

אם הוא תפס אותו אחרי מעמד הרכישה, אז למה הוא בודק רק את המעבד? ולא גם את הזכרונות?

ואת הלוח אם ? ואת כרטיס המסך?

לי קרה מקרה כזה עם חברת שמיר, לפני איזה 6 שנים.

כל המפרט היה שיקרי, מבפנים כלום לא היה כמו במפרט שהם ציינו.

כנראה שזו הסיבה שהם פשטו את הרגל.

נעשה קצת סדר.

המחשב בירשותי כבר

תפסתי אותו לא מזמן ודרשתי זיכרונות חדשים מהקופסא וכך קיבלתי.

כעת לאחר שקראתי פה על אפשרות כזאת שאפשר לבלבל את הצרכן בכתיבת דברים אחרים אני רוצה לדעת בוודאות

ולראות פיזית על המעבד לא בא בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט תשאל את המעבד (ותקווה שהמוכר לא שיחד אותו)?... אין דרך אחרת, ילדון. :nixweiss:

אתה גם יכול לקחת את המחשב אליו ולדרוש (עקב אותה תקרית לא נעימה שהתרחשה עם הזכרונות), שיפרק עבורך את גוף הקירור מהמעבד ויציג אותו לך, תחת השגחה מלאה שלך כמובן.

או שתסמוך על CPU-Z, או שתנסה להריץ בנצ'מארקים כדוגמת SuperPi ותנסה לראות אם התוצאות שאתה מקבל "הולמות" עבור מעבד E6300 תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם תפסת אותו והוא החליף לך את הזכרונות מהקופסא, אני לא הייתי מתפשר על פתיחת המחשב ובדיקה של חלק חלק....

תביא מישהו שמבין שיבדוק לך כי יכול להיות שהוא דפק אותך בעוד בדרים.

זו הסיבה שאני קונה הכל בחלקים ומרכיב לבד ( אל תעשה את זה לבד אם אתה לא מבין )

התחלתי להבין איך עושים את זה אחרי שדפקו אותי בשמיר.

אני ממש אבל ממש ממליץ לבדוק פיזית שאכן קיבלת כל מה שבדיוק הזמנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, רוב הסיכויים שזה הרכיב הנכון.

אבל בשביל להיות בטוח ב100% צריך לפתוח

ומה נתפסת דווקא למעבד?

לא חשוב לך שאר הדברים?

כ.מ ראיתי במו עיניי כנ"ל ההארד דיסק זיכרונות כבר דיברנו על זה לוח אמ הגיע הקופסא הגיע כל הדברים אפילו המדבקה של המקוריות להדביק על המארז הגיע יחד איתו, חוברת הדרכה..

מארז חדשה לגמריי אחרת היו רואים את זה וזה ללא ספק מה שהזמנתי וכנ"ל הספק שראיתי שכתוב עליו..

אין עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...