האם יש איזה דרך לעשות שמכמה כתובות מייל הכול יגיע לאחת אחרת ?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש איזה דרך לעשות שמכמה כתובות מייל הכול יגיע לאחת אחרת ??

Proteous

Recommended Posts

אני אסביר ... יש לי כמה כתובות מייל .... בכל מיני מקומות .. ואני רוצה לרכז את כולם למייל אחד ( )

כתובת אחת ב YAHOO , ואחת ב WALLA

יש איזה דרך לעשות את זה ? דרך forward או משהו בסגנון ..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם אשמח לדעת איך עושים זאת עם , יש לי שתי כתובות שאני רוצה "לאחד" באופן וירטואלי(כלומר, אנשים עדיין ישלחו לי לכתובת X בנפרד וכתובת Y בנפרד, אבל אני אוכל לראות את כל האימליים בInbox של כתובת X).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ סםקיות דואר POP מספקות שירותי forwarding

אבל בהוטמייל לא מצאתי את זה בזמנו כשחיפשתי , ואני לא בטוח שיש את זה בוואללה , או בהרבה שירותי דואר מבוססי WEB אחרים

ג'ימייל עצמו גן נותן את זה, אבל אתה מחפש להעביר מהוטמייל ו-ואללה לג'ימייל אז זה לא רלוונטי

בכל אופן, עד כמה שאני יודע, אין את האפשרות הזו לא בהוטמייל ולא בוואללה (אבל כן יש בדואר של ספקית האינטרנט שלך למשל)

Judas Iscariot

אתה יכול לעשות forwarding מג'ימייל אחד לג'ימייל אחר בקלות, כמו שאמרתי קודם-

ג'ימייל מאפשרים את זה.

פושט כנס בג'ימייל שלך ל settings ואז ל forwarding & pop

זו האפשרות הראשונה שם, די מסביר את עצמו, רק אל תשכח לעשות SAVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לדבריו של Kidney_stonE, אם נחשוב רגע מבחינת ההיגיון העיסקי:

על הדואר אצל ספקיות האינטרנט (שמספקות שירות שכולל כמעט תמיד POP3+Webmail) אתה משלם.

על הדואר בהוטמייל ו-וואלה וכו' (שמספקות שירותי Wemail), אתה לא משלם.

זאת אומרת, שהוטמייל ו-וואלה מרוויחים בדרך אחרת כלשהי מזה שלך יש חשבון שם. איך? פרסומות כמובן. בשביל לראות את הפרסומות אתה צריך לגלוש לאתר, ל-Webmail. אם הם יספקו לך POP3, או אפשרות ל-mail-fowarding, אתה תוכל בקלות לנצל את השירותים שלהם מבלי שהם ירוויחו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...