UBUNTU וXP על אותו המחשב היתכן? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UBUNTU וXP על אותו המחשב היתכן?

shkaf

Recommended Posts

רוצה להכיר קצת את סביבת העבודה של אבל מצד שני לא רוצה להעיף את כול כך מהר

2 PARTITIONS עצמאים , האחד אני מקצה לNTFS של ואת השני אני יקצה לLINUX

לדעתי הכול יעבוד ללא שום בעיה , לפי דעתי המחשב יאפשר לי לבחור תחילה איזה מערכת לעלות

אבל בתלכס לא ניסיתי את זה עדיין

השאלה היא כזאת , האם זה יעבוד ללא שום בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה

עכשיו לשאלה שדי מציקה לי מבחינת רשת מחשבים

נכון לעכשיו אני משתמש בICS של ווינדוס , יש לי פשוט מודם USB

לפי מה שאומר ההגיון ברגע שאני עובר לLINUX חיבור בין 2 המשבים בדרך הישנה לא תצליח

אני יצטרך להחליף למודם רשת ולקנות HUB

השאלה היא כזאת , האם אני עדיין יוכל לייצור רשת אינרטנט בין 2 המחשבים

האחד ואחד XP

ובכללי DRIVER למודמי אפשר למצוא באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק לגבי המודם USB, באופן כללי מודם רשת הרבה יותר נוח לשימוש בלינוקס, לא דורש דרייברים וכו'. לגבי שיתוף, כן, יש דרך לשתף אינטרנט בין מחשב ווינדוס ללינוקס (אני מניח שלינוקס יהיה המחשב שמתחבר ישירות לאינטרנט?). או ע"י FIRESTARTER(פיירוול ללינוקס עם יכולות ICS) או להשתמש במשהו כמו SQUID כדי לקנפג את המחשב כשרת פרוקסי ולהגיד למחשב השני לגלוש דרכו.

http://www.fs-security.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ מעניין , אני צריך לשנות את הגישה שלי למערכת הזאת ...

בכול אופן המחשב שמתחבר ישירות לאינטרנט הוא יהיה עם הLINUX ככה שאני מגדיר אותו כSERVER ואליו יתחבר המחשב השני

לגבי העניין של לייצור PORXY , לדעתי העניין הזה יפגע לי קצת בביצועים של המחשב עם הLINUX

העניין עם הFIRESTARTER נשמע ממש מעניין , אני יזכור את זה

שמעתי גם על משהו שקשור לTERMINAL SERVER ? אני יודע שאפשר להשתמש בזה בווינדוס

יש אפשרות כשאת גם בLINUX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הTERMINAL SERVER, בחיים לא השתמשתי בזה. בכל אופן נראה לי שFIRESTARTER זו הדרך הכי קלה לקנפג את זה, וגם אם המחשב ישמש כפרוקסי, אלא אם כן זה מחשב ממש ישן, לא תרגיש ירידה בביצועים, וזה מציע אקסטרה כלים לפקח על המחשבים שמחוברים אליו(לוגים של לאיזה אתרים המ נכנסו, מתי, וכו', לא יודע אם אתה צריך את זה).

בכל מקרה הייתי מציע לך להשיג מודם , או המקרה הכי טוב מודם-ראוטר, ואז הרבה יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כול הרעיונות

תחילה אני צריך להחליף למודם , אני יקח מודם שאפשר לכנפג כראוטר ככה לא נצטרך חייגן

ואני יקח את התוכנה של הPORXY לתשומת ליבי

תודה על כול העזרה

במידה ואני יצטרך עזרה עם זה אני ידע למי לפנות :yelclap:

-0-0-0=-=-=-=--0-0--=0=-=-=

ראיתי גם את הקישור תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להכיר קצת את סביבת העבודה של LINUX אבל מצד שני לא רוצה להעיף את WINDOWS כול כך מהר

2 PARTITIONS עצמאים , האחד אני מקצה לNTFS של XP ואת השני אני יקצה לLINUX

לדעתי הכול יעבוד ללא שום בעיה , לפי דעתי המחשב יאפשר לי לבחור תחילה איזה מערכת לעלות

אבל בתלכס לא ניסיתי את זה עדיין

השאלה היא כזאת , האם זה יעבוד ללא שום בעיה ?

עוד אופציה שאתה יכול לנסות כדי להתנסות ב - Linux לפני ההתקנה היא שימוש ב - VMware ( ניתן להוריד בחינם VMWare Server מכאן http://www.vmware.com/ )

זאת תוכנה שמייצרת לך מחשב וירטואלי בתוך המחשב שלך, ככה שאתה יכול להריץ מחשב מתוך ה - windows שלך. זו שיטה מאוד מומלץ לניסויי.

אתה גם לנסות כמה סוגי ולהשוות בניהם בצורה נוחה לפני שאתה מחליט מה להתקין ( תלוי כמובן בנפח הדיסק שיש לך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...