ריסטרטים בלי שום סיבה ! + עידכון ותמונה מצורפת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריסטרטים בלי שום סיבה ! + עידכון ותמונה מצורפת

The UnKnown

Recommended Posts

אוקיי המחשב מרסטרט סתם ככה באופן רנדומלי... וזה לא כל שעה או חצי שעה שזה איכשהו סביל אלא כל 5 דק' בלי להגזים!

האופציה של "AUTO RESTART מבוטלת רק שתדעו לפני שאתם מייעצים לי, טמפ' יציבה ונמוכה ככה על 40 +-.... כל החלקים תקינים למיטב ידיעתי.

מה יכולה להיות הבעיה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שזה פשוט לעדכן ביוס ובאמת שזאת לא פעם ראשונה שאני נוגע במחשב...אבל באמת שאין לי שמץ איך לעשות את זה, מה גם שאם זה כושל מתחילות מלא בעיות וכאבי ראש.

וגם אני לא חושב שסתם פתאום גירסת התוכנה של הביוס התחילה להפריע לפתע... זה לא שנערך איזה שינוי במערכת שצריך להפריע לתאימות כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראה את FAQ

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

ההסבר על ריסוטים וקבצי DUMP

סיבה נפוצה זה תקול תבדוק עם MEMTEST (הסבר גם ב FAQ)

עדכון ביוס תעשה רק אם שום דבר אחר לא עבד

EXCELLENT !

:xyxthumbs:

עכשיו מדברים לעניין... אני מוריד את התוכנה לניתוח קבצי DUMP ואת הSYMBOLS.... ואחרי זה כבר נהיה יותר חכמים אני מקווה.

המון תודה ! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

התקנתי את WINDBG ואת הסמלים והכל העלתי את הסמלים בתוכנה וזה מה שעלה מן קובץ הDUMP הראשון - [תמונה שווה אלף מילים]

עידכון, הוספתי עוד 2 של 2 קבצי הDUMP הנותרים [סה"כ יש שלושה]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון נגרם בגלל הכרטיס קול של קרייטיב, נסה לעדכן את הדרייבר שלו.

השני נגרם בגלל של כרטיס מסך או התחממות יתר של הכרטיס מסך, שמת לב לארטיפקטים כלשהם?

השלישי גם הוא כמו הראשון... לפי מה שקראתי קרייטיב ידועים בדרייברים הבעיתיים שיש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...