מחפש משחק רשת חדש - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק רשת חדש

sagi_10

Recommended Posts

שמע אחי, כל משחק שהמליצו לך פה עליו אתה אומר, לא עזוב סתם חרא, נהיה שם אפסים, לא מצליח להוריד ועוד 1001 תירוצים...אין לך סבלנות להירשם או משהו כזה בעיות שלך.

שמע אתה רוצה FPS דומה לWR ושיהיה חינמי, אני יכול להמליץ לך רק לנסות את המזל של הקלאן שלכם בAA (אמריקאן ארמי...) חוץ מזה אין משחק FPS טוב חינמי...

אז בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אחי, כל משחק שהמליצו לך פה עליו אתה אומר, לא עזוב סתם חרא, נהיה שם אפסים, לא מצליח להוריד ועוד 1001 תירוצים...אין לך סבלנות להירשם או משהו כזה בעיות שלך.

שמע אתה רוצה FPS דומה לWR ושיהיה חינמי, אני יכול להמליץ לך רק לנסות את המזל של הקלאן שלכם בAA (אמריקאן ארמי...) חוץ מזה אין משחק FPS טוב חינמי...

אז בהצלחה.

הבעיה באמריקס ארמי זה שיש את כל המבחנים הארוכים האלה והאימונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בהצלחה.

כבר ניסינו את לפתוח קלאן באמרקיס ארמי וזה לא ממש בעיה לעבור את המבחנים, אבל זה לא כמו המשחקיות של וורוק וגם אין ממש שרתים ישראליים עם דירוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה באמריקס ארמי זה שיש את כל המבחנים הארוכים האלה והאימונים...

המבחנים זה שטויות וזה חד פעמי - ובלי קשר יש את התשובות למבחנים באינטרנט.

הבעיה היחידה היא שאין שרתים ישראלים ולכן הפינגים גבוהים. (ובזמן האחרון ספקית האינטרנט התחילה לפשל עם פינגים מעל 200 :bash: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחנים זה שטויות וזה חד פעמי - ובלי קשר יש את התשובות למבחנים באינטרנט.

הבעיה היחידה היא שאין שרתים ישראלים ולכן הפינגים גבוהים. (ובזמן האחרון ספקית האינטרנט התחילה לפשל עם פינגים מעל 200 :bash: )

אין לי בעיה להשיג תשובות הקטע זה לשמוע את כל הדיאלוגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...