מחפש משחק רשת חדש - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק רשת חדש

sagi_10

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שחק ב-Crashday משחק מכוניות שהוא פשוט מעולה, המון זמן לא מייצרים משחקים כאלה..

זה משחק שאתה קונה לך מכונית ואתה מוסיף לה כלי ואתה יכול לשפר אותה כמו ב-NFSC

העיקרון הוא שצריך לפוצץ את המכוניות היריבות מספר פעמים עד שאתה מנצח, כמו Deathmatch ב Quake 3 arena...

במשחק הזה זה שיש לך עוד המון מקצים שאפשר לעשות כמו Capture the Flag רק עם מכוניות, אתה יכול לעשות פעלולים עם המכונית וכמה שיותר נקודות תקבל תנצח, יש עוד מקצה במשחק הזה שהוא חדש לי וזאת פעם ראשונה שיצא לי לשחק במקצה כזה, זה שיש לך פצצה שאמורה להתפוצץ תוך 25 שניות נגיד ואתה אמור להעביר את הפצצה לאחד מהיריבים שמתחרים איתך בזירה ב-10 השניות האחרונות, אם הצלחת להעביר את הפצצה ליריב קיבלת נקודה, ככה עד שאתה מנצח... למשחק הזה יש עוד המון מקצים כאלה שאפשר לשחק בהם רק שאני לא זוכר את כולם.

ומה שטוב ומפתיע במשחק הזה הוא שההתקנה שלו היא בערך 650MB והוא ניראה ממש טוב.

המשח חינמי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיהיה לך את המלא תוריד פאץ' שמסדר במשחק כמה באגים מעצבנים

כמו? לא ראיתי באגים מסוימים...אבל המשחק לא משהו..כאילו הוא אחלה והכל אבל לא כולם אוהבים אותו... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שג מה אתה לא נכנס לטימפסיק? אממ כן הרסו את ווארוק כל גרסה יותר באגים ויותר בעיות, שיזדיינו..

אולי ננסה באטלפיד2? אני יכול להשיג בשביל עצמי משתמש בחינם וגם אתם תוכלו לקנות די בזול רק סידיקיי.

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שג מה אתה לא נכנס לטימפסיק? אממ כן הרסו את ווארוק כל גרסה יותר באגים ויותר בעיות, שיזדיינו..

אולי ננסה באטלפיד2? אני יכול להשיג בשביל עצמי משתמש בחינם וגם אתם תוכלו לקנות די בזול רק סידיקיי.

מה דעתך?

נראה כבר..המנהלים של WR אמרו שהם מצטערים על אי הנוחות ושהם יטפלו בבאגים ובבעיות שצצו בגרסה המלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כבר..המנהלים של WR אמרו שהם מצטערים על אי הנוחות ושהם יטפלו בבאגים ובבעיות שצצו בגרסה המלאה...

ובנוסף שהם מבטיחים "להפתיע" אותנו בבאגים חדשים בעדכון הבא..מה יהיה הסוף? בבטא הסגורה לא היתי שוקע בתוך הרצפה בכלל ולא היו בעיות מיוחדות, אחרי זה בסוף הבטא הפתוחה התחתלתי לפעמים לשקוע ברצפה ליד הבסיס, עכשיו אני שוקע גם באמצע המפה..בקיצור אבוד, חבל שהחברה הקוראנית לא מפיצה בכל העולם, שם יש הרבה מודים ודברים ומי שלא משלם יכול לעשות הכל כמעט ומה שברור שאין שם באגים לפחות לא ששמים לב וגם אין לאגים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו? לא ראיתי באגים מסוימים...אבל המשחק לא משהו..כאילו הוא אחלה והכל אבל לא כולם אוהבים אותו... :-\

משום מה במשחק המלא אתה נזרק בלי שום סיבה לווינדווס חזרה, הפאץ' פותר את זה... וחוץ מזה אני אוהב את המשחק הזה ;D

וגם חברים אחרים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...