מחפש נגן MP3 עד 1400 שקל.. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP3 עד 1400 שקל..

Raul

Recommended Posts

אה??

האייפוד נאנו מבוסס פלאש (מן הסתם לא דיברתי על האייפוד הרגיל אם קראת את כל הדיון).

הם עדיין שתי מכשירים שונים לגמרי בטווחי מחירים אחרים.

לפי דעתי - אין הבדל באיכות שמיעה בין הנגנים,] גם אם יש זה לא משהו רציני שאתה תוכל להבחין

מעבר לזה, לא הייתי מתקרב לנגנים של מסיבה פשוטה - איטונס, זה סיוט עולמי להתקע עם הדבר הזה, אתה חייב איטונס (ככה שאם לחבר יש שיר מגניב אתה צריך להתקין איטונס\להעביר לנגן ואז יותר מאוחר להעביר דרך איטונס) ועוד שלל דברים.

איפוד זה יפה אבל פשוט לא שווה

קיצר, לך על X5L\X5\M5 או משהו

אני אישית בגלל בעיות תקציב (רק 400 שקל :\) הלכתי על איזה נגן ג'נרי, אולי הוא מעפן וכזה אבל יש עברית וגם 4 גיגה ואין שום דבר במחיר הזה עם הכמות הזאת

זה מה שהצעתי בהתחלה, אם הוא צריך מקום לשירים נטו, ולא לסרטים.

אני הייתי הולך כמו שנאמר פה על הD2 4G + כרטיס .

איכות שמע מצויינת, פלאג אנד פלי, תמיכה בכל הפורמטים המוכרים, זמן מטורף, המכשיר עצמו קטן אבל עם מסך מגע יחסית גדול ומרשים.

שכחת להזכיר שהמחיר עדיין גבוה.

ולפיקה, זה הכל בגלל המסך מגע המפגר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה SANSA E280 + כרטיס זיכרון ?

מנסיון אחלה מכשיר, מבוסס פלאש דיסק!

קטן קומפקטי, מסך מאד איכותי, איכות בניה מצויינת!

הממשק שלו קצת פחות טוב מהאיפוד לדעתי, אבל הוא מפצה על זה בשלל פיצ'רים!

וגם כמובן האיכות סאונד שלו טובה מאד!

8ג"ב נראה לי די ויותר!

והמחיר שלו מצויין כשבהפרש אתה יכול לקנות מצויינות!

וכמו כן הייתי ממליץ לך לבדוק את ה IAUDIO X5L אם אני לא טועה זה המכשיר היחידי שמנגן FLAC, קריטי למי שיש ספריות מבוססות על הפורמט הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם הוא עולה חצי מה D2 אז בסדר... (אין לי מושג מה המחיר שלו)

אבל אם ללכת על משהו במחיר של ה D2 מה אתה משווה בכלל?

אז ה M6 שוקל 40 גרם פחות, וב 5 מ"מ דק יותר וצר יותר, ביג פאקינג דיל

המסך של ה D2 ב 0.1 אינץ' גדול יותר, למה את זה אתה לא מציין?

או העובדה שה M6 תומך ב- עד 18 FPS בוידאו...? לעומת ה 30 של ה D2, או ה 262 אלף צבעים לעומת ה 16 מיליון צבעים בהתאמה?

מה עם זה שה M6 מוגבל לקבצי של עד 40 דקות? כמעט שכחתי לגבי 20 שעות הניגון של ה M6 לעומת 52 של ה D2...

מה גם שלוקח לנגן שעה לעלות כשמדליקים אותו (לא, לא באמת שעה, זה סתם ביטוי, ראיתי בוידאו וגם קראתי כתבות, זה כמו איזה פתיחה של משחק/סרט, אחרי הפעם הראשונה אתה לא רוצה לראות את זה וגם הפעם הראשונה בספק..)...

(ולא נדבר על מסכי מגע וכל מיני "גימיקים" כאלה)

אם כל מה שמעניין תבנאדם זה האמפי3 והמחיר של ה M6 זול משמעותית מה D2 אז שיילך על זה.. אבל לא אהבתי את הצורה שבה התנסחת פיקה, זה נשמע כאילו אתה עורך השוואה ישירה וטוען שה M6 עדיף בהרבה, וזו פשוט שטות מוחלטת. אם בניסוח התכוונת רק להעמיד את קרפד על טעותו ולא לטעון שה M6 עליון ל D2, אז סבבה. ;)

נ.ב.

בדקתי גם מחיר עכשיו, מצאתי 159 דולר לגירסה של ה 2 גיגה שבחישוב פשוט זה 670 שקל. הממ יש לו תקציב של עד 1400 ש"ח, 670 שקל בשביל ה M6 בחו"ל (משמע עלויות משלוח נוספות - או קנייה בארץ - יקרה יותר) או 850 שקל (אם משלמים במזומן בבאג) בשביל ה D2 וזמן הניגון הגדול פי 2.5.... הממממממממ......... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי להשוות ביניהם מבחינת הגודל בלבד, אתה מוזמן להחזיר את הסנייפר לארון ולהוריד ממני את הכוונת O:

ואגב, מה שראית לגבי זמן ההדלקה ב M6 זה שטויות.

לוקח לו בערך 6-7 שניות לעלות, ואני מדבר מנסיון עם המכשיר, לא מסרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ גם בסרטונים זה משהו כזה (אל תתפוס אותי על השנייה), זה נצח! ;D

באתי להשוות ביניהם מבחינת הגודל בלבד, אתה מוזמן להחזיר את הסנייפר לארון ולהוריד ממני את הכוונת O:

no can do

יש פה איזה פאנבוי שהוציא עלייך חוזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...