מספר שאלות בקשר לקניית זכרון חדש . - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בקשר לקניית זכרון חדש .

King Of Action

Recommended Posts

כרגע יש במחשב 512 DDR2 במהירות 800 MHZ של CEON (ג'נרי) . אני רוצה לקנות עוד 512 או אולי 1 ג'יגה , תלוי מה יהיה יותר משתלם . עכשיו ... האם עדיף לקנות עוד 512 DDR2 ב-800MHZ ככה שיהיה DUAL (מעבד sempron 2800 דרך אגב) או אולי לקנות איזה ג'יגה במהירות 667 כמו הקינגסטון שראיתי בנועה . אם אני אקנה ג'יגה של 667 לא יהיה לי DUAL אז מה יותר טוב ? DUAL של ג'יגה ב-800 MHZ או ג'יגה וחצי שעובדים ב-667 ?

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מובן מאליו שאם אני אקנה במהירות 667 אז הזכרון במהירות 800 ירד למהירות 667 . השאלות הן כאלה :

1. באיזו מהירות אמיתית הזכרון שלי פועל כרגע ?

2. אם אני אקנה ג'יגה במהירות 667 בשני סטיקים של 512 ואשים אותם בשני סלואים ואת הזכרון של ה-800 בסלוט שלישי שני הזכרונות של ה-667 לא יעבדו בדואל צ'אנל ? (אני די בטוח שלא אבל זקוק לאישור)

3. בשביל דואל אני צריך עם אותו נפח ואותה מהירות , שם החברה ו-CL לא משנים נכון ? כלומר , העיקר שזה לדוגמא 512 MB במהירות 800 לא משנה שהזכרונות מחברות שונות או אף דגמים שונים של אותה חברה מאותה המהירות .

אני חייב סדר בדברים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) את זה אתה אמור לדעת\לבדוק ע"י תוכנה מתאימה.

2)אתה תאבד את הDC בספק עם המחשב שלך ידלק עם 3 סטיקים של -משהו שקשור לבקר זיכרון(עדיין לא יודע אם זה סודר או לא).

3)CL לא משנה ודגם של חברה לא משנה כמובן כמו שהזיכרון המהיר יירד לתדר של הזיכרון האיטי על אותו עיקרון יעבוד התזמון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , בוא נגיד ככה : כרגע אני על OC של מאה הרץ . במקום 1600 הרץ המעבד רץ על 1696 מגהרץ . יותר מזה המחשב לא סוחב , לא יודע אם אלו הזכרונות או המעבד עצמו . הלוח אם עצמו (asus m2npv-vm) לא הכי טוב ל-OC מבחינת אפשרויות . אבל לא משנה כרגע . בדקתי את מהירות הזכרונות (זכרונות ג'נריים דווקא) והיא 339 הרץ , כלומר נכפיל ב-2 כפי שיש לעשות אני מניח ונקבל 678 הרץ . אז מה אני עושה חברה ? קונה עוד 512 במהירות 800 MHZ ב-300 שקל בשביל הדואל (האם דואל משפיע במערכות מבוססות כמו באינטל ?) או קונה עוד ג'יגה במהירות 667 כמו הקינגסטונים מנועה (סטיק אחד , כי אין טעם לקנות שני סטיקים של 512 כי לא יהיה דואל גם ככה) ב-450 שקל ומוותר על הדואל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הזכרונות הם 800MHZ ואתה נתקע בתדר שקרוב ל667 הלוח הוא זה שמגביל אותך פה." - אפילו אם הזכרונות הם ג'נריים ? ואיך הלוח יכול בדיוק להגביל אותי ? :/ אני מת לתת עוד OC אבל פשוט לא יכול ...חבל...

DC - תוספת ביצועים מוערכת של כמה ? 5% ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DC במידה מסויימת יכול להוסיף 20-30% שוב הכל תלוי.

אולי הזכרונות ג'נריים זה לא אומר שתדר של 667MHZ אמור להגביל אותם שהם אמורים לפעול ב800MHZ ללא בעיה.

איך הלוח מגביל אותך? אין פה הסבר חוץ מאשר איך שזה נשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הוא מגביל אותי אבל כשאני מנסה לעלות בבאס ל-213 (הבאס הנוכחי הוא 212) המחשב לא עולה יותר (וינדוס כמדומני) . המכפלה היא 8 ואין אפשרות לשנותה . אין אפשרות לשנות מתחים לשום דבר . אז , אלא אם כן יצא ביוס חדש יותר ללוח עם אפשרויות שכאלו ולא שראיתי אחד שכזה לא יודע...

כרשע אני במגמה של לקנות עוד 512 במהירות 800 (בגלל מה שאמרת) אבל פשוט מאוד חבל לי לבזבז 300 שקל על 512 כשבעוד 120 שקל אני יכול לקנות ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...