תארד ידע כללי - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תארד ידע כללי

JHONLEV

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איאפשר לקפל נייר בצורה שווה יותר מ 7 פעמים :kopfpatsch:

בלי שזה צורה שווה אפשר לקפל הרבה יותר מ7...

ידע כללי

אני מחזיק בשיא עולם של אסיפת חפיסות של אורביט ללא נייר כסף בפנים

כרגע הוא עומד על 363 חפיסות זהות אחת לאחת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

*עוד אחד מהירקות שבעצם האכילה שלהם אתה מרזה הוא כרוב.

*בקשר לקיפולים, הצלחתי לקפל נייר יותר מ7 פעמים. פשוט תקחו נייר טואלט ותקלפו אותו עד לשכבה הכי דקה שלו. את זה אפשר לקפל 8 פעמים לפחות.

*אפשר לפתוח את העיניים בזמן אפצ'י. זה אפשרי, פשוט נורא קשה. והגוף מתוכנן שלא בכדי שלא יכנסו לעין חיידקים בזמן האפצ'י, ולא בגלל מה שאמרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את נקבה צעירה הסיכון שלך להצית אש באמצע תדלוק גבוה מכל אחד אחר..

והסיבה היא מאוד פשוטה..

נשים -כי הם לובשות גרביונים ואם הם נכנסות לאוטו ויוצאות אז הם יוצרות חשמל סטטי

צעירות- בדרך כלל אנשים מבוגרים ביציאה מהאוטו נוגעים בקורה של האוטו על מנת לצאת בקלות יותר מה שגורם לפריקת חשמל סטטי..

וצעירים עושים את זה בדרך כלל בלי לגעת בכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ברווז: http://www.snopes.com/critters/wild/duckecho.htm

דונלד דאק: http://www.snopes.com/disney/films/finland.htm

ולגבי המרפק - אני דווקא מכיר מישהו שיכול"

כמה מהעובדות לא בדקתי. הן לא מידע אישי.

אז מכיוון והן לא נכונות. ההודעה נערכה.

לגבי המרפק. גם אני מכיר מישהו כזה. אבל אני בהחלט לא מגדיר אותו כאדם רגיל.

"איאפשר לקפל נייר בצורה שווה יותר מ 7 פעמים"

תדייק, כנראה דף בגדלים סטנדרטיים של יחס רוחב אורך עובי אי אפשר.

דף באורך 3 מטר הצלחתי לקפל 8 פעמים בצורה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את נקבה צעירה הסיכון שלך להצית אש באמצע תדלוק גבוה מכל אחד אחר..

והסיבה היא מאוד פשוטה..

נשים -כי הם לובשות גרביונים ואם הם נכנסות לאוטו ויוצאות אז הם יוצרות חשמל סטטי

צעירות- בדרך כלל אנשים מבוגרים ביציאה מהאוטו נוגעים בקורה של האוטו על מנת לצאת בקלות יותר מה שגורם לפריקת חשמל סטטי..

וצעירים עושים את זה בדרך כלל בלי לגעת בכלום

דבר ראשון, תגדיר צעירה ? ודבר שני אני לא לובשת גרביונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תכננתם לקנות פרארי F40 בזמן האחרון תחשבו שנית,אדם שלא היה בידו מסוג פרארי בעבר לא יכול לקנות את הF40!

כנל לגבי הF50,ולגבי האנזו,וגם כל אדם הרוצה לקנות פרארי קודם נבדק לעומק אם הוא ג'נטלמן,אם לא,הוא לא יכול לקנות פרארי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפתוח את העיניים בזמן אפצ'י. זה אפשרי, פשוט נורא קשה. והגוף מתוכנן שלא בכדי שלא יכנסו לעין חיידקים בזמן האפצ'י, ולא בגלל מה שאמרתם.

קישקוש מוחלט.

שרירי הפנים מחוברים בצורה כזאת, שלא תהיה מסוגל בשום צורה לפתוח את העיניים בזמן התעטשות.

אתה לא יכול לשלוט על זה בשום.

ודרך אגב, במידה וזה לא היה ככה - כל התעטשות הייתה יכולה להוציא את העיניים מהמקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, יש לך איזשהו ביסוס מדעי לטענה הזאת? או שאתה סתם ממציא? אפילו מאמר פשוט באינטרנט.

אני די בטוחה שאין לך, וגם אם כן, הוא לא מהימן. לי אין בעיה להביא לך כאלה שסותרים את הטענה שלך. ואפילו כמה.

ואגב, באופן אישי הצלחתי לעשות את זה, אז אל תבלבל תשכל.

העיניים נסגרות בשביל להגן עליהם מחיידקים, וגם שלא יבלטו החוצה באופן כללי. בשום פנים ואופן הן לא "יקפצו" החוצה, או כל שטות אחרת שאמרתם, כגון שיתפוצץ ווריד או משהו כזה :screwy: מאיפה אתם מביאים את הקשקושים האלה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, יש לך איזשהו ביסוס מדעי לטענה הזאת? או שאתה סתם ממציא? אפילו מאמר פשוט באינטרנט.

אני די בטוחה שאין לך, וגם אם כן, הוא לא מהימן. לי אין בעיה להביא לך כאלה שסותרים את הטענה שלך. ואפילו כמה.

ואגב, באופן אישי הצלחתי לעשות את זה, אז אל תבלבל תשכל.

העיניים נסגרות בשביל להגן עליהם מחיידקים, וגם שלא יבלטו החוצה באופן כללי. בשום פנים ואופן הן לא "יקפצו" החוצה, או כל שטות אחרת שאמרתם, כגון שיתפוצץ ווריד או משהו כזה :screwy: מאיפה אתם מביאים את הקשקושים האלה בכלל?

אני סתם ממציא.

אחד הדברים האהובים עליי הוא המצאת "עובדות" חסרות כל ביסוס, בתקווה שהן תתפוס בקרב אנשים חסרי ידע.

ועכשיו ברצינות: יש לי ביסוס מדעי מעולה - ואת מוזמנת לפתוח ספר אנטומיה, או לשאול כל רופא.

יותר מזה - אם תצליחי להביא "כמה" (ולא אחד) מאמרים שסותרים את מה שאני אומר בצורה מנומקת ומוסברת - אני אוריד בפנייך את הכובע.

בינתיים, תפסיקי לבלבל ת'מוח - בזמן ההתעטשות החיידקים עפים מהפה החוצה ולמטה במהירות אדירה, אז איך בדיוק הם אמורים להיכנס לעיניים? יעשו סיבובים באוויר? ייקחו רוורס? קישקוש מקושקש.

מאיפה את מביאה את הקישקושים האלה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...