תארד ידע כללי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תארד ידע כללי

JHONLEV

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהירות האור היא 299792458 מטר בשניה

מהירות הקול היא 331.6 מטר בשניה שזה 1139 קמ"

שנת אור זה 9.460730 טריליון ק"מ בשניה

בשנה יש 31557600 שנית [שנה זה 365 ורבע יום] אם עושים 365 יום אז זה יוצא 3153600 שניות

כל זה אני זוכר בע"פ :smile1:[בלי להשוויץ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידעתם שחברת המכוניות האיטלקית "למבורגיני" נוסדה בגלל שהמייסד נעלב מהבעלים של פרארי?

[ליתר דיוק-הייתה לו בעיה בפרארי שלו וכשהוא רצה לדבר עם פרארי על הבעיה עם דחו אותו אז הוא החליט לייצר מכוניות יותר טובות].

הסמל של המכונית הוא שור בגלל שהמייסד היה חובב רודיאו. והשמות של הדגמים לעיתים נקראו ע"ש שוורים.

ושנת אור זה 26280031536000 ק"מ. כלומר, המרחק שהאור עובר בשנה אחת

300000*3600*24*365

[מספר השניות בשנייה, כפול מספר השניות בשעה, כפול מספר השעות ביממה, כפול מספר היממות בשנה].

ד"א, מה הקטע לזכור הכל בע"פ אם אתה בכלל לא יודע מה זה אומר?[NeNi].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאט=סעמק.

לוך=סאנג'יר. [עדיף לא להגיד לרוסי שאתה לא מכיר כי זו קללה כבדה].

פאשול נחוי=לך תזדיין.

והשימוש במפשט:

בלאט פאשול נחוי לוך. ;D

חחחחח ידעתי הכל חוץ מלוך, יש אצלי בביה"ס מלא רוסים אז אני שומע את זה כל יום והם עושים את זה בצחוק, כל אלה שיודעים רק עברית מתפקעים מצחוק שיש שקט ואז מישהו פולט: "סוכה" "בלאט"....

צריך פשוט לתלות על הגרון שלהם מסך LCD שנראה תרגום... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מגלה שהורעלתה בציאניד, שתה מהר מים עם סודה לשתייה, זה אמור לתת לך מספיק זמן להגיע לבית חולים.

אם יורים בך או דוקרים אותך אל תשים חוסם עורקים אלה אם כן אתה משפריץ דם, פשוט תלחץ על הפצע כניסה.

אם אתה חייב לקפוץ ממקום גבוה, ואתה יודע שזה לא יגמר בטוב, תיפול על הצד (שוק הרגל, והכתף).

אם אתה עולה באש תתגלגל על הריצפה.

שאתה תחת השפעת סמים, לשתות רק מים ולא להפריז שלא תחטפו הרעלת מים,ולקוות לטוב.

טיפ במטמטיקה, תמיד להגיע למשוואה ולהשואות ל0 (זה תמיד עובד אם אתה תקוע ולא יודע איך להמשיך)

טיפ בביולוגיה, כמעט כול התשובות התשובה להם זה עקרון שטח פנים נפח, שאר התשובות קשורות לאנזימים.

טיפ בכימיה, זה תמיד קשור לקשרים בין החליקיקים, או בין מולקולרים.

טיפ באנגלית, אם אתה לא מבין משהו להמשיך הלאה, שאר המשפט יסביר לך את ההתחלה.

טיפ לשאר המקצועות שצריכים לרשום הרבה, תמיד לחפור, להתחיל בתשובה, לנמק, להסביר, לחזור על התשובה, ולתת בסוף משפט מסכם.

טיפ בשירותים, תמיד שאתה חושב שגמרתה לרוקן תנחש, ותבוא להכניס אותו פתאום הוא יחליט לטפטף לך על הגינ'ס, קיצר לנער אותו טוב טוב ולעשות ווידוי הריגה לפני.

משהו לא עובד לך ב linux\unix\bsd ? הפתרון נמצא ב google

משהו לא עובד בווינדוס יש את שיטת ה r3

retry reboot reinstall

השיטה הערבית להפעיל דברים שאין שוב מצב שיעבדו יותר, פשוט להעיף קצת כאפות למניאק, הטזלוויה מתה? שים בה 3 כאפות מה יש לך כבר להפסיד?

למה לקנות מגזינים\עיתון שיש הכול בynet יש שם עיתון,בלייזר,עלמה,מנטה והכול.

שאתה מלכלך תבגד תמיד חתיכת בד, או נייר טואלט עם מים ושפשוף נמרץ יטפלו בזה,

שאתה שם כביסה, תמיד להפריד בין צבעוני ללא צבעוני.

שהמייבש עולה באש, קודם כול להוריד תשאטלר של החשמל ואחרי זה לחוש סמי הכבאי עם הצינור כיבוי.

שאתה נוהג באוטו ופתאום יש משהו מלפנים שלא כדי להכנס בו, פשוט ללחוץ עד הסוף על הברקס, אם תפמפם אתה תכנס בו ולא תספיק.

שאתה נוהג באופנוע ופתאום יש משהו מלפנים שלא כדי להכנס בו, תקרא שמע ה' אלוהינו ה' אחד אמן, ותנסה לחתוך מהצד, או להחליק עם האופנוע על הצד ועל הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעית בשנת אור

היא לא 9 טריליון ומשהו בשניה זה פשוט כמה קילומטר האור עובר בשנה

אני יודע שההגדרה היא המרחק שעובר אור בשנה[זה ברור לא?!] אבל כמו שאמרתי זה 9.460730

ד"א יש לי כל כך הרבה סיפור כאלה שכדאי לדעת אבל לא עולה לי כלום לראש~!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קל ולא מצריך כלים הנדסיים:

להפוך את הצנצנת, לתת מכה עם כף יד פתוחה על התחתית של הצנצנת

אם לא שמעתם קול *פלאק* אז אין טעם לנסות לפתוח, תמשיכו לתת מכות (רצוי יותר מדויקות, אחת מדויקת מספיקה)

ולפתוח רגיל

זה אף פעם לא עבד לי.

עוד מרזי המטבח:

הידעתם שלבצל אין טעם?

מה שעושה אותו זה הריח בלבד.

הידעתם שאין אפשרות ליצור תיקייה שקוראים לה con בווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיש השני הכי עשיר בעולם התחיל לעבוד בגיל 7 אם אני לא טועה הוא קנה שישיות קולה ומכר אותם בניפרד בעוד חצי גרוש/פרוטה דולר...[ :P] ובגיל 12 [או 11/13] הוא תהחיל לסכור בבורסה...

הוא קנה מניה ב20$ [נראה לי] היא עלתה וב30$ הוא מכר אותה אחרי מס שבועות היא הגיעה ל100$...

בגיל 18 היה לו משהו שנחשב היום ל150 אלף[בזמנו 30 אלך דולר אם אני לא טועה...]

בגל 25 נראה לי הוא קיבל את המליון הראשון שלו

עכשיו תבינו היום יש לו 40+- מילארד הון פרטי[כלומר שלו פרטי החברות/מניות שלו שלוות 450 מילאר...]

אבל! היום הוא חיי עם מסכורת של 100 אלך דולר בשנה!!!

אני יודע ש90% מהנתונים שאמרתי עכשיו לא מדיוקים אבל העקורן ברור...

מיקל גורדן היה 10 פעמים מלך הסלים ו - 10 פעמים הוא נבחר לחמישיית ההגנה

סיכום הקריירה -

38,279 נקודות (14,380 סלי-2, 729 שלשות, 8,790 סלי-עונשין) - 30.5 למשחק.

* כשהתחיל לשחק כדורסל הוא רצה לקבל את המספר 45 אבל המספר כבר היה תפוס על-ידי אחיו, הוא חילק ב-2 ( 22.5 ), עיגל כלפי מעלה וקיבל את הגופייה עם המספר המפורסם 23.

* בעונה הראשונה שלו במכללת צפון-קרוליינה הגיעה הקבוצה לגמר וניצחה 63-62, ג'ורדן קלע את סל הנצחון.

* המשחק הראשון של ג'ורדן ב - NBA היה נגד וושינגטון.

* כמה ימים אחרי שחגג יום-הולדת 40 ג'ורדן קלע 44 נקודות במשחק והפך לשחקן הכי מבוגר ב - NBA שקולע 40 נקודות ומעלה במשחק אחד.

* ג'ורדן היה השחקן הראשון שעשה טריפל דאבל במשחק אול סטאר (14 נקודות, 11 ריבאונדים ו - 11 אסיסטים בשנת 1996).

יש עוד מידע על האדם המדהים הזה פה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%9C_%D7%92%27%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%9F

והנה משפטים מדהימים שאור לפספס [של מיקל גורדן]

http://he.wikiquote.org/wiki/%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%9C_%D7%92%27%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידעתם שאין אפשרות ליצור תיקייה שקוראים לה con בווינדוס?

WTF? מה שהפתיע אותי שזה נכון :o

למה זה?

אוקי...

Several special file names are reserved by the system and cannot be used for files or folders:

* CON' date=' AUX, COM1, COM2, COM3, COM4, LPT1, LPT2, LPT3, PRN, NUL[/quote']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...