יש לי ASUS EXTREME STRIKER. יש לי CORSAIR 8500 MH"Z והשאלה היא E4300 או E6300 ?! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי ASUS EXTREME STRIKER. יש לי CORSAIR 8500 MH"Z והשאלה היא E4300 או E6300 ?!

חתול

Recommended Posts

אני לא מבין למה אתם ממשיכים להעיר לו על הזכרונות והלוח אם? הבנאדם קנה הכל!

כולה רוצה המלצה למעבד, תמליצו, ואם יש לכם משהו להגיד על החומרה שהוא כבר קנה, פשוט אל תגידו, זה מבאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולה רוצה המלצה למעבד, תמליצו, ואם יש לכם משהו להגיד על החומרה שהוא כבר קנה, פשוט אל תגידו, זה מבאס!

ובא לציון גואל. תודה שהבנת, לפחות אתה שיש לי כבר הכל :)

ולRTR, תודה על המאמץ, אבל אם ה 4300 וה6300 הם כל כך בזבוז על אוויר, מה לא בזבוז ולמה הוא מסוגל להגיע?

נ.ב - לא יפה שצחקת על דבריי בקשר למבנה של תעלת האוויר. התעסקתי בהנדסת אווירונאוטיקה והתכנון שלהם של התא התחתון עם מאוורר, אחריו עוד מאוורר ואחריו עוד מאוורר של הספק הוא בדיוק מה שיש ברפאל לדוגמה. אני מתאמץ לקחת אותך ברצינות אז לפני שראית במו עיניך כמה דברים בארצנו ופירקת לגורמים את המארז המדהים הזה מבחינה הנדסית (שיש נדירים כמותו בשוק) - הס. ויש כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e6300 נקודה

תעשה חיפוש בפורומים בחו"ל על OC ו E4300

החברה לא מרוצים

התוצאות על E6300 הרבה יותר יציבות כלומר יותר אנשים מגיעים לאזור ה3.5

כן כן יגידו שזה בגלל שה E4300 יותר חדש ואין עדיין הרבה

אוליי

הייתי באותו מקום שלך לפני שבועיים

קראתי המון

והזמנתי E6300 למרות מה שנאמר פה ע"י חלק מהוותיקים

בתאוריה כולם יודעים

לך תבדוק תוצאות של אנשים בעולם האמיתי

בכל מקרה אתה לא יכול לטעות (אלא אם תקשיב למשהו שיגיד לך לחכות ל K8L :lol: :lol: :lol: )

תתחדש :xyxthumbs:

-----

k10 מסתבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

איך אומרים מ"טעויות לומדים"... הבנאדם אפילו לא מבין שהוא טעה וממשיך להתעקש, שהוא עשה קנייה נבונה.

זה ברור למדי שהוא לא מבין על מה הוא מדבר ומציג טיעונים מצוצים מהאצבע.

הוא קנה את הלוח שהיום נחשב ללוח הבזבזני ביותר ואין משתמש ביתי רגיל שצריך אותו, אלא אם הוא אחד מהשניים:

1. אוברקלוקר מטורף שמן הסתם לא מתכוון לעבוד עם קירור אוויר ויקנה מערכת מטורפת.

2. יצירת מערך SLI. גם באופציה הזו אין יתרון של ממש, כי ה-EVGA לא נופל מיריבו מבית .

אם תקנה E6300 לא בטוח בכלל שהלוח יחזיק לך בתדרים שכל המגיבים מדברים עליהם.

חוץ מזה, הלוח סובל מהמון בעיות ואני מקווה בשבילך שתסתדר איתן.

קנית שמסוגל להגיע לבאס של 600 (אפקטיבי 1200) - שבבי D9 מובחרים!

מה תעשה איתו שאתה תקוע על קירור אוויר ולוח שלא בטוח יסחוב יותר מבאס 500?!

אז עכשיו תגיד לי... לזרוק כסף על המוצרים היקרים ביותר בשוק באמת נראה לך משתלם?

רק שתדע, ולוח אם טובים לא יתנו לך ביצועים טובים יותר ובמקרה שלך גם לא תמיכה טובה יותר.

לעומת זאת, אם היית קונה בחוכמה, המעבד שלך היה E6600 ולא E6300/E4300... אז באמת היית מרגיש ביצועים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה. קיבלתי את ההערות שלכם, חלקן היו צודקות ואני מודה לכן על כך, וחלקן היו ילדותיות ועצמתי עיניים ופשוט דמיינתי חזק חזק שאני לא באתר של DISNEY.

היום בערב עשיתי את הקנייה הסופית אחרי שסוף סוף קיבלתי משכורת. המעבד נבחר ל 6600 למה?

- תכף מגיעים זולים עם 4 קאש ואני יודע שהייתי ממש מבואס שלא חיכיתי כמה זמן בשביל לקבל 4 מגה קאש באותו הכסף

- רציתי לקפוץ ליגה עם המעבד ולא לבכות אח"כ בגלל הסעיף הקודם ובעצם להרוג כמה זבובים במכה

- צדקתם לגבי זה שבמקום אריה רציתי להכניס חתול לממלכת ה STRIKER וה DOMINATOR.

- גם אם אני לא אגיע עם הלוח הזה לאוברקלוק יפה, אני לא אצטער כי עשיתי את המקסימום וכן הקשבתי לעצות של אחרים, וגם שלכם שהיו צודקות בסופו של דבר (חלק מהן לפחות).

אה, משהו שלא אהבתי זה הירידה שלכם והמילים "בזבוז כסף" . . . אין דבר כזה למי שיש לו ועובד בשביל זה קשה יש מבין ?!

- זה הלוח הכי טוב בשוק

- זה הלוח שאחרי שראיתי אותו והבאתי לקורס טכנאים להראות, המרצה כמעט גמר על המקום יחד עם השאר ואילו היו יכולים להרשות לעצמם היו קונים

- הביטחון ש אפשר סוף סוף לראות תקלות ואת כל שלבי הPOST על גבי LCD מובנה מאחורי הלוח EL I/O שמואר אגב באור כחול יפהפה .

- המון חיבורים מסוגים שונים לכל מה שאני צריך, בקרי RAID, , ESATA מובנים מאחורה לחיבור הכוננים החיצוניים שלי, כרטיס קול מדהים מובנה, 3 PCI E, עוד המון תוספים חשובים לי.

ומשהו קטן לגבי הלוח שכמה אנשים מניחים שהוא אלוהים של ה 680 ביחס לתועלת-מחיר . . . קודם כל תקראו את זה:

http://hwzone.co.il/news/1170866888/12562 שנית, אני הרי טכנאי ובקשר עם מעבדות מחשבים בגוש דן. אתם יודעם שמתחילת מכירתו הכיעו 27 לוחות כאלה להחלפה עם אנשים שנהרסו להם כל העבודות והנתונים בגלל באגים? העיקר שיש פרסום שזה לוח זול מהסטרייקר. כמה סטרייקרים הוחזרו? 0 מה 21 שנמכרו באותן החנויות . . .

=============

המחשב שלי כולל נכון לעכשיו:

E6600

ASUS STRIKER

ZALMAN 9700

DOMINATOR 8500 יחד עם קיט 3 המאוררים הרשמיים של ערכה זאת (הוספתי 100 שקל בשבילם).

EVGA AC3 8800 GTX, הכיום הכרטיס המהיר בעולם אפילו יחסית לכרטיסים המומהרים 8800 מחברות אחרות

2 כוננים RAPTOR 150 ג'יגה שווה ערך ל 300 מגה ב RAID 0.

ספק ENERMAX LIBERTY 620W

מארז 120

כונן שאחרי שבוע בפורום בחרתי ב צורס LIGHTSCRIBE של בחיבור SATA החדש. (200 שקל, תארו לעצמכם כמה המחירים ירדו).

- הרבה מצב רוח טוב להתקנה מחר . . . :) (חינם) ;D

================

כן, כל זה עלה לי 13 אלף ואני נהנה מכל רגע כי זה כסף שעבדתי קשה בשבילו וחסכתי מאז השחרור. נמאס לשחק בקקי ולקנות כל שנה מחשב ב 3000 שקל . . . (עד עכשיו מהבר מצוה החלפתי 4 מחשבים זולים כאלה).

חכו לתוצאות בהמשך. אני מנמיך ציפיות מעכשיו וכבר אמרתי, העיקר השקט הנפשי שלי, גם אגיע רק ל 3 ג'יגה נגיד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם E6600 לא תהיה לך בעיה לעשות OC, כי יש לו מכפלה גבוהה (כמו E4300), ולכן רוב הסיכויים שעל אוויר הלוח לא יגביל.

אם אתה חושב שאין בעיות עם ה-STRIKER אתה לא חי בעולם הזה.

תהיה בטוח שהוא לא הלוח הכי טוב היום! ותהיה בטוח שיש לו לא מעט בעיות, כן יותר מהממוצע. הרבה יותר.

שורה תחתונה... אין ספק שבנית פה מפרט חלומות ועם המעבד השלמת סדרה של רכיבים איכותיים מאוד.

אני שמח בשבילך ומקווה שפעם הבאה תבוא להתייעץ לפני שתרוץ לקנות את הרכיבים הכי יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם סכומים כאלו לא שווה לחכות לR600?

אני רוצה עם אן וידיה בעתיד כשמחיר הכרטיס שיש לי כיום יירדו משמעותית ואני אקנה (אולי) אחד נוסף כזה. חוץ מזה, תמיד שנאתי שנאה עמוקה את הדרייברים של ATI, COOLBITS עושים לי את היום מול הממשק המגעיל שחויתי ב ATI.

עם E6600 לא תהיה לך בעיה לעשות OC, כי יש לו מכפלה גבוהה (כמו E4300), ולכן רוב הסיכויים שעל אוויר הלוח לא יגביל.

אם אתה חושב שאין בעיות עם ה-STRIKER אתה לא חי בעולם הזה.

תהיה בטוח שהוא לא הלוח הכי טוב היום! ותהיה בטוח שיש לו לא מעט בעיות, כן יותר מהממוצע. הרבה יותר.

שורה תחתונה... אין ספק שבנית פה מפרט חלומות ועם המעבד השלמת סדרה של רכיבים איכותיים מאוד.

אני שמח בשבילך ומקווה שפעם הבאה תבוא להתייעץ לפני שתרוץ לקנות את הרכיבים הכי יקרים.

1. בקשר לאוברקלוק - מהפה שלך חן לאלוהים :yelclap:

2. בקשר לבעיות - מחזיק לעצמי אצבעות :smile1:

3.היום הבאתי את החלקים ללימודים במכללה, להראות טכנולוגיות ומוצרים חדשים בשוק, היה קטע מפחיד כשהבנתי את הגודל של ה 8800 GTX כשהוצאתי אותו מהקופסה . . . א ל ו ה י ם י ר ח ם ע ל י י . . . הוא יותר ארוך מהגירסה המיתולוגית של ה VOODOO 5 6000 עם 4 מעבדים עליו ! והוא שמן, אין ספק שעיתי בחירה חכמה שהוספתי בשביל הכרטיס דווקא של בגירסת הקירור AC3 עוד 200 שקל. הוא מ פ ח י ד . . . אח"כ אתן מידות, ואולי (כשיהיה מחשב שלם חח).

אגב נעים מאוד, אלכס,22 רמת גן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך ?

שאלתי לשמך כי אני אוהב לפנות לאנשים שולטים בכל מקום (אתה נגיד מנהל פורום) אוכל גולש אחר שירשום את שמו :) חוץ מזה להכיר קצת מה הסיפור ) בשמם הפרטי, ככה לימדו אותי, יותר מכובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר חתול מזל טוב על הקניה של ה 13 אלף שח כו הרבה כסף אבל הכי חשוב שאתה תיהיה מבסוט ממה שקניתה .

כל החלקים איכותיים מאוד זיכרון מעבד הלוח אם פחות למה ?כי זה ציפסט סט חדש וצפיות בעיות איתו כמו שיש ל שהם הודיעו על זה רישמית עד אחשב .

לא יודע מה איתכם אבל לא נירא לי ש יצרה פעם לוחות אם אז אני לא רואה סיבה לקפוץ אליהם כי הם זולים לעומת זאת כן ולכן עדיף שבאמת הלכתה על האסוס אבל יש לוחות אם שהם מעולים ובמחיר הרבה יותר קטן . :yelclap:

בקשר למעבד אתה לא תרגיש הבדל בין ה E6600 לגרסת ה E6300 אולי אם ממש תשים סטופר אז כן ועוד אם אתה רוצה לעשות OC אז בכלל אני אישית הייתי הולך על ה E6300 אולי E6400 אבל לא יותר מזה .

בקשר ל E4300 הרבה אנשים בחול ממש לא מרוצים מהמעבד כך ש לא יודע מה איתו נירא כאשר יגיעו אליו ביקורות ונבחן אוו בארץ.

הזיכרון -הזכירון מעולה אבל כמו שאמרו כבר הלוח או המעבד הם שיגבילו אותך לפני הזיכרון אז לא יודע אם היה טעם להוציא כזה סכום על היה מספיק

משהו שמגיע ל 550 ה CELLSHOK אמורים לבוא גם אם ציפים של D9 שהם מעולים,יש עוד זיכרונות שמגיעים לזה בלי בעיה ועולים הרבה פחות.

מארז רשמתה בהודעה האחרונה שקניתה 120 אני הבנתי מכל המאמר שזה 180 ואכן הוא ידוע בשקט שלו ובאוורור הטוב ,כמו שציננתה תעלות איורור כמו ברפאל?אני חושב שאני יודע למה הכוונה אבל תסלח לי שם מתקינים דברים הרבה יותר מפותחים מבחינת אווירודינקימה-וזה בעיקר כאשר משהו בתנועה כמו מטוס

ופו זה מארז שעומד סהכ,גם ה AURORA היה לפי דעתי בחירה טובה .

סהכ קניה טובה מאוד כן אבל בזבזנית בלי להעליב ....מי שרוצה את הכי טוב קונה את הכי טוב . :xyxthumbs::hat:

תהנה ותעכדכן לכמה אתה מגיע ב OC על תשכח ,ותודיע איך הלוח אם ....... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...