שאלה על מערכות ההפעלה של אפל + עוד אחת.. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מערכות ההפעלה של אפל + עוד אחת..

Recommended Posts

תגידו...

למק יש רק אחת שהיא הOS X או שיש לה כמה כמו ווינדאוס?

וגם:

אם על אני שם HD של וHD של WIN,ואני מחבר את שני הHDים יחד.

אז הוא ישאל אותי מה להעלות בהתחלה? או שיעלה קודם משהו מסויים,וזה יכול לגרום לבעיות?

תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ההפעלה של מאק היא הרבה יותר וותיקה מחלונות וכמובן שיש לה הרבה מאוד גרסאות האחרונה היא OS X 10.4

השאלה השנייה תלויה בהרבה מאוד גורמים אבל זה נושא שאסור ע"פ חוקי הפורום ולכן אני לא אתן תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ההפעלה של מאק היא הרבה יותר וותיקה מחלונות וכמובן שיש לה הרבה מאוד גרסאות האחרונה היא OS X 10.4

השאלה השנייה תלויה בהרבה מאוד גורמים אבל זה נושא שאסור ע"פ חוקי הפורום ולכן אני לא אתן תשובה.

יותר וותיקה?

מה?!

מאקים יצאו לפני PC?

או שאתה לא מחשבים ת3.11

מה קשור הTIGER למערכת ההפעלה? זה השם הכללי?

ובקשר לשאלה השניה...

מצטער..

אבל אולי רמז? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאפל היתה מערכת עם GUI עוד ב78 על ליסה2.

חלונות עם GUI כמו שמוכרים לך מ3.11 קיימים בחלונות משנת89-90 עוד מגרסת חלונות 3.0.

טייגר היא מערכת הפעלה 10.4, שכל מערכות 10 מבוססות וֹUNIX. כל המערכות 10 נחשבות לקלאסיק.

בקשר לשאלה שלך, אם תחבר כונן קשיח עם OSX ממק (גם אם או בכלל PPC) לא תכל לעלות ממנו, אם זה ע"מ לקרוא מידע יש צורך להשתמש בתוכנה מיועדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-PC יצא לשוק קצת לפני המאק שיצא בשנת 84, אבל בהתחלה הוא לא היה רץ על חלונות אלא על דוס. המאק לעומת זאת מאז ומעולם רץ על OS.

טייגר זה אכן השם קוד של 10.4 אבל קלאסיק זה השם של כל המערכות שלפני MAX OS X (גרסאות OS 1 עד OS 9.2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאפל היתה מערכת עם GUI עוד ב78 על ליסה2.

חלונות עם GUI כמו שמוכרים לך מ3.11 קיימים בחלונות משנת89-90 עוד מגרסת 3.0.

טייגר היא 10.4, שכל מערכות 10 מבוססות וֹUNIX. כל המערכות 10 נחשבות לקלאסיק.

בקשר לשאלה שלך, אם תחבר כונן קשיח עם OSX ממק (גם אם או בכלל PPC) לא תכל לעלות ממנו, אם זה ע"מ לקרוא מידע יש צורך להשתמש בתוכנה מיועדת.

וואי חידשתם לי בקשר לOSים,תודה :D.

בקשר לHD,זה HD של ווינדאוס פשוט אני אתקין עליו OSX,אבל לא משנה,אסור לדבר על זה פה.

תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

צריך להיפטר מהודעת ה:

שים לב! נושא זה לא פעיל כבר 7 ימים או יותר.

אלא אם אתה בטוח שאתה רוצה להגיב לנושא זה, מומלץ שתפתח נושא חדש.

לפורום הזה, כי אי אפשר להגיב לכלום. :-\

הפורום תקוע בלולאת מוות.

בכל מקרה ה"X" בOS X הוא למעשה במקום "10", אז תחשוב לבד אם יש עוד מערכות. :P

ואם אתה מחפש מערכת שונה לחלוטין שמקבילה מבחינת זמנים, יש לשרתים (כמובן שהכל צפוי "להתרענן" עם צאת Leopard).

בקשר לשאלה השניה, מערכת ההפעלה פשוט לא תגיב, למה? מסיבה מאוד פשוטה - "EFI" (ההבדל היחיד הנותר בין לMac).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...