כמה שאלות לפני תיכון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני תיכון

intel suck

Recommended Posts

שלום יש לי כמה שאלות

זאת התקופה בשנה מתחיל כל הלחץ עם הטפסים עם הבחירת מגמות ויש לי כמה שאלות

1) האם יש הבדל בין מגמת טכ"מ למגמת מדעי המחשב

2) אני לומד בחטיבה מסויימת ששולחת אותי לתיכון מסויים ואני רוצה ללכת לתיכון אחר אבל אם אני רוצה ללכת לשם אני חייב לקחת מגמה ייחודית וטכ"מ יש גם בתיכון ששולחים אותי אליו אבל בהתמחות שונה מה אני צריך לעשות כדי שאני אוכל להגיע לתיכון שאני רוצה להגיע אליו אלה אותם תנאי קבלה

3) האם מסתכלים על ציונים במקצועות אחרים חוץ ממתמטיקה ומדעים (ביולוגיה) כתנאי קבלה למגמת טכ"מ

4) מה לומדים בבינה מלאכותית? ומה לומדים ב- WEB SERVICES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2)אני עכשיו גם עם כל הקטע של הטפסים וזה (כיתה ט) אתה צריך לבחור מגמה יחודית בבית ספר שאליו אתה רוצה להגיע ואז בתחילת שנה לעבור למה שאתה רוצה אם זה לא יחודי כמו מגמה עיונית או כאלה {מגמה טכנולוגית זה יחודי}

3)אצלנו מסתכלים על הציונים באנגלית מתמטיקה לפעמיים גם על פיסיקה וגם על ממוצע כללי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה טכ"מ זה מגמה שמורכבת מכמה מקצועות- ביחד 15 יחידות.

מדעי המחשב זה 5 ברוב בתי הספר. היתרון בטכ"מ שלומדים שם פיזיקה בהיקף של 5 יחידות.

אני הייתי בוחר במה שיותר מעניין, מבחינת קושי טכ"מ הרבה יותר קשה (יותר חומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) אתה צריך לבחור מגמה יחודית לבית הספר ההוא, אני חשבתי לעשות את זה בעצמי, אבל בסוף שיניתי את דעתי והלכתי לבית הספר שקרוב לבית שלי (החלטה נכונה מצידי ד"א), פשוט תחבר למשל ביוטכנולוגיה, ואז תעבור למגמה הרצוייה שלך.

3) אצלנו הסתכלו על מתמטיקה, אנגלית וממוצע יבש פחות, אבל הסתכלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יתרון אחד לטכם אתה יכול לפרוש ביב ואז אתה בקושי לומד :) אם הייתי פורש מטכם ופיזיקה הייתי לומד עכשיו 25 שעות בשבוע :) חבר שלי שעשה אנגלית ומתמטיקה כבר קודם היה לומד סך הכל 16 שעות בשבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בכיתה ט' וחוץ משיחה עם המנהלת של התיכון לא הביאו שום טופס. אני אשמח עם תפרטו יותר מה עושים בטכ"ם אני יודע שאצלנו זה :

5 VB

5 מדעי המחשב

5 פיסיקה

אני אשמח עם תרחיבו יותר: כדאי\לא כדאי, עוזר או לא ומה לומדים שם בעיקרון. תודה

ועוד שאלה: כמה יחידות עושים בדרך כלל האם יספיק לי החובה + 5 מת' ואנג' וטכם בשביל תעודת בגרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש התכ"מ הזה נראה טוב... גם פיסקה ומדעי המחשב!

אני אוהב [טוב] בפיסקה וטוב במחשבים [לא אוהב] אז זה יוצא די טוב...

הייתי הולך על מגמת מדעים אבל למה לעזעזל דפקו שם ערבית? מה הקשר?!!!

וובקשה ל3 אתם בטוחים? אם נגיד אני רוצה למחשבים פיזקה ויש לי 40 בהיסטוריה זה לא יגביל אותי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בוגר טכ"ם....אני ממליץ לכם לא לבזבז את הזמן שלכם...

המגמה לא מחדשת כלום מבחינת חומר וחוץ מ-5 היחידות במדעי המחשב אין שום דבר מעניין, סתם ביזבוז זמן.

אני ממליץ למי שמתעניין במחשבים שיתמקד במדעי המחשב, 5 היחידות האלה הם מספיקות בהחלט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם המלצה.

אני כרגע בכיתה מדעית ביא', כמעט כל הכיתה שלי לומדת ט"כמ, המסכנים לא רואים אור יום, הם כל הזמן בבית ספר, לא יוצאים משמה.

אישית, לא הייתי ממליץ את זה לאף אחד, זו כמות שעות מטורפת פשוט, וזה לא נראה לי כל כך מועיל :)

אני אישית ממליץ לך לבחור מה שאתה אוהב, טכ"מ, זה פשוט מוגזם מבחינת מערכת השעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות

אני לומד טכם ואין כל כך הרבה שעות... כמובן שאם אני יפרוש עכשיו מטכם ופיזיקה אני בקושי ילמד אבל זה רק בגלל שכבר סיימתי את ה5 יחידות של מדעי המחשב... אם הייתי בוחר מדעי המחשב ופיזיקה היו לי בערך אותם מספר שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. לבחור. במגמת. טכמ.

אל תעשה את הטעות שאני עשיתי, טכמ זה בזבוז זמן שלא מוסיף לך כלום. כל הדברים שאתה לומד במגמה אתה יכול ללמוד בקלות בעצמך מבלי שיתנו לך ציונים, מבלי שיהיה לך לחץ, ומבלי שתתחיל בבוקר בשעה 7 ותסיים ב3 במקרה הטוב. מה שבאמת חשוב זה לבחור מקצועות שאתה חזק בהם כדי לעשות את המינימום עבור בגרות מלאה. ככה יהיה לך הרבה זמן פנוי ללמוד ולהנות, ובמקצועות שאתה כן לומד יהיו לך ציונים טובים, וזה מה שבאמת חשוב, לא 10 יחידות מיותרות.

אם אני הייתי יכול לחזור שוב על התיכון הייתי עושה 5 אנגלית 4 מתמטיקה ו5 כימיה. לא צריך יותר מזה, והאוניברסיטאות יקבלו אותך בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות? תגיד את זה לחברים שלי שמתחילים ב7 ומסיימים ב4 וחצי, כולל טונה של שיעורי בית ומבחנים.

אני לא יודע באיזה מין בית ספר אתה לומד אבל אני בטכם והכי מאוחר שאני לומד זה 3 וחצי יום ראשון וגם זה זה אזרחות לא טכם... וגם ב7 אני לא מתחיל אף פעם הכי מוקדם זה 8... סך הכל יש לי 39 שעות שזה ממש לא הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

39 ? פיי יא...

אני לומד 25 נטו (אחרי 6 שיעורים שלא חובה לבוא אליהם...)

שנה שעברה סיימתי 5 יח' מדעי המחשב ו5 יח' אלקטרוניקה.

השנה נשאר לי לסיים רק את ה5 פיסיקה ו-5 יח' פרויקט .

על הרובוט (שטכנית הקדישו לו במערכת 6 שעות) אני עובד מתי שבא לי, אם מתחשק לי קצת אני ישאר שעה אחרי הלימודים.

חוץ מזה יומיים אני מתחיל ב10 וחצי, יום ב9 וחצי, וביום שלישי ורביעי אני לומד 4 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...