הסבר קצר בקשר למהות ההכרעה של חיים רמון.... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבר קצר בקשר למהות ההכרעה של חיים רמון....

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית לא מבין מה זה רלוונטי שהיא פלירטטה איתו, יחסי קירבה

ידידותיים לא מרמזים לכך שמותר לנסות לנשק את הידידה שלך ואז להגיד "אופס, נפלט לי".

אם זה היה קורה לבת/אחות שלי הייתי לוקח את החרא הקטן הזה ותולה אותו מהביצים על

איזה עץ.

כנראה שהוא פירש את זה לא נכון ומגיע לו שהוא הורשע, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

don't be a moron, she hugged him, he says that she flirted with him, they kissed and that's it. she claims he kissed her and he claims she kissed him. it doesn't matter, because it's not like he forced her, he didn't use force, she said so herself, "after the kiss I took a step back", meaning he didn't use force to hold her in her place. this was a misunderstanding at best...

she also said that if he had said sorry she probably wouldn't have done anything.

הוא טוען שהיא פלירטטה איתו? עובדה שהשופטים לא קיבלו את הגרסא שלו והחליטו פה אחד שהם מאמינים למתלוננת ולא לרמון. הוא לא חייב להשתמש בכוח פיזי, יש לו כוח אחר בעצם היותו בעל תפקיד בכיר והיותה פקידה זוטרה. אחרי או במהלך מעשה מגונה/תקיפה מינית הבחורה לא חייבת להרביץ לבחור אלא מספיק שהיא תראה לו שהיא לא מעוניינת ושהוא פוגע בה וזה בדיוק מה שקרה במקרה הזה.

ולא הייתי קורא לדחיפת לשון לפיה של מישהי שמתנגדת לכך "אי הבנה". מעניין אותי איך אתה תגיב אם גבר שחזק ממך ידחוף לך לשון לפה בלי שתסכים לכך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח"כ הנשים מתלוננות שהגברים בישראל או ערסים שמתחילים איתן במשפטי פתיחה מפגרים או חננות שלא מתחילים בכלל (כי הם לא רוצים לשבת בכלא כל החיים שלהם).

פאק, מאז המקרה הזה אני פוחד לתת למישהי נשיקה, במיוחד במקום עבודה ודברים כאלה... פעם הסתכלתי על יחסים של נשים-גברים כדבר מהנה, כאתגר מעניין... היום אני פוחד להתקרב למישהי... בטח ובטח לא לתת לה נשיקה (מה שפעם הייתי עושה בכיף).

זה ממש אבסורד! ראיתי רופאים במרפאה שמשאירים את הדלת פתוחה במשרד שלהם כשנשים נכנסות כדי שיהיו עדים שהם לא עשו לה כלום (סיפור אמיתי לחלוטין)... הם מעדיפים שיתלוננו עליהם על זה שהם לא שומרים על מאשר עם אונס... דיברתי עם רופא, הוא אמר לי שזה פשוט הגיוני יותר כי העונשים קטנים יותר...

זה פשוט הורס את כל הקטע של היחסים בין נשים לגברים... מוציא את כל הכיף מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)...דריה את לא אישה סבירה..את לא דוגמא ...את בן

2)אני ממש שמח שיש בפורם הזה אנשים ברמה גבוהה כזו ...זה טוב ...מי שהוא יודע מקרו כלכלה ....כי דיני חוזים כבר סיימתי אתמול...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו קראתי פה על מי יעסיק נשים ומי לא...

עכשיו אני רק מבין בצורה טובה יותר למה יש העדפה ברורה לגברים בשוק:

1) אין תביעות על הטרדות מיניות כל יומיים בחברה.

2) לא צריך לשחרר אותם לחופשים עם לידות וכו'- זה לדעתי לא צריך להיות שיקול, אבל הוא נכון מבחינה הגיונית.

אז מה הנשים מתלוננות? הן בעצמן עושות את זה ופוגעות בעצמן.

אני אישית אם יהיה לי עסק בעתיד, אנסה לא להעסיק נשים. אני לא רוצה לקבל זימון לבית משפט שיאשים אותי ב"מבט מפשיט" או משהו כזה...

גברים לא עושים דברים כאלה... אז למה לי לעזאזל לחפש בעיות ולהעסיק נשים??

למה לי לפחד מסחיטות מצד נשים בסגנון "אני אתבע אותך שהטרדת אותי מינית אם לא תביא לי 200 ש"ח עכשיו"?

(זה מה שאמרה לי אחת אחרי שננתי לה טרמפ... לא היה בכלל מגע... רק שיחה קצרה בינינו.. נחשו מה עשיתי? נכון, יצאתי מהאוטו וזיינתי אותה במכות... שהשארתי אותה שוכבת על הכביש מדממת... כנראה שהיא הבינה שהיא לא עשתה צעד חכם... ובאשר אלי, אני לא קיבלתי תלונה במשטרה על הטרדה מינית).

למה לי לחיות בחשש שמשהו כזה יקרה? לא רוצה... עדיף להעסיק גברים וזהו... יותר בטוח ופחות זמן בבית המשפט.

אני יודע שלא כל הנשים כאלה ושזה לא צודק כלפי רב הנשים, אבל למה לי, כמעסיק (סתם לדוגמא), להסתכן בכלל כשאני יכול ללכת על בטוח?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3359781,00.html

^^בבקשה, כנראה שאני לא היחיד שחושב ככה.

עריכה:

אני ממש לא היחיד שחושב ככה... קראו את התגובות לכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני רק מבין בצורה טובה יותר למה יש העדפה ברורה לגברים בשוק:

1) אין תביעות על הטרדות מיניות כל יומיים בחברה.

2) לא צריך לשחרר אותם לחופשים עם לידות וכו'- זה לדעתי לא צריך להיות שיקול, אבל הוא נכון מבחינה הגיונית.

אז מעסיקים נשים זקנות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין מה זה רלוונטי שהיא פלירטטה איתו, יחסי קירבה

ידידותיים לא מרמזים לכך שמותר לנסות לנשק את הידידה שלך ואז להגיד "אופס, נפלט לי".

אם זה היה קורה לבת/אחות שלי הייתי לוקח את החרא הקטן הזה ותולה אותו מהביצים על

איזה עץ.

כנראה שהוא פירש את זה לא נכון ומגיע לו שהוא הורשע, נקודה.

אז זהו, שגם לא היה לו את ה-integrity להגיד "אופס, נפלט לי" ולהודות בטעות. הוא היה חייב לשחק אותה דון ז'ואן ולהגיד שהיא רצתה את זה ופלירטטה איתו. זה האגו הנפוח שלו שנפגע במעמד הזה. "מה? איך היא העזה לא לרצות אותו?".

she also said that if he had said sorry she probably wouldn't have done anything.

^^^ Congratulations, we have a winner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בולשיט.

אם הוא היה אדם מן הרחוב, זה לא היה מגיע בחיים לבית משפט. כל ההשקעה בחקירה הזאת, בגלל נשיקה, זה רק בגלל המעמד שלו.

ובאמת, זה לא ראוי שאדם במעמד הזה ינשק בכוח מישהי מהלשכה שלו (למען האמת, זאת חוצפה).

איך אתה משווה את זה לסיטואציות שהבאת? זה בכלל לא דומה.

אתה חיי בסרט.

הינה סיפור אמיתי של מישהו שישאיר אותכם בהרגשת WTF? זה בכלל הגיוני?! :

אני מכיר בן אדם שהתחתן בעבר עם אישה + שתי ילדות שבעלה נרצח.

אחרי 20 ומשהו שנה כששתי הבנות האלה ממש קיבלו חיים חדשים במתנה וגדלו האיש התגרש מהאמא שלהם ונתן לה פיצויים מעטים (כל הבית והאדמות שהיו לו הורשו לו מהוריו והפיצויים היו על הבית המשותף בלבד).

לאחר מכן הבנות אמרו לאיש שהם מבטיחות לו שהם יתנקמו בו על זה (ליתר דיוק אחת מהן, הצמאה יותר לכסף).

כעבור 3 שנים הוגשה נגדו תלונה על אונס במשטרה.

אונס מגיל 8 של הבכורה עד גיל 18 ומגיל 8 של הצעירה עד גיל 18 שלה (על הבכורה חל כביכול חוק ההתיישנות והצעירה הגישה את התלונה ביום הולדתה הב25 - היום האחרון שהסיפור הזה תקף כביכול).

כל אחת טענה שהיא נאנסה יום כן ויום לא (יעני כל יום הוא אנס אחת אחרת) והם גילו שהוא אנס אחת את השניה פתאום בגיל 20 ומשהו אחת התקשרה לשניה בוכה ואמרה לה "גם אותך הוא אנס?".

האמא ד"א, לא ידעה ששתי בנותיה נאנסות כל החיים, הם גדלו כמו ילדות רגילות בלי בעיות ובלי שום תיק רפואי חריג.

הדובדבן שבקצפת היה שאחרי אונס מלא מגיל 8 עד גיל 18 יום כן ויום לא (ז"א כל אחת נאנסה 1800 פעם) הוכח שהם נשארו פאקין בתולות! והן הודו שהן נשארו בתולות אחרי זה!

כמובן שזה רק הסיפור על קצה המזלג, יש עוד כל כך הרבה סתירות וחוסר הגיון פה שאפשר לכתוב עמודים שלמים.

למה סיפרתי את הסיפור? כי שתי הבנות האלה ניצחו במשפט (כן, אשכרה WTF?!) והאיש הואשם באונס ונכנס ל18 שנה לכלא, הוא כבר יושב בפנים כשנה וחצי וערער לעליון (כמובן) רק שהערעור שלו נדחה כבר בפעם השניה.

אז הנקודה היא שהמצב בארץ שלנו כל כך אבסורדי שכל המשפטים שעמרי אמר בהתחלה נכונים לגמרי והשופטים גם מאמינים לבחורות (גם לסיפורים מופרכים כל כך).

בסה"כ המצב בארץ ממש מסריח, אם משהו לא ישתנה פה בקרוב התופעה רק תלך ותתרחב וזה רחוק מלהיות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכול לפרט יותר מידי (לפחות עד שהעליון יעבור) בגלל שכל חשיפת מידע מורחב יכולה פשוט לפגוע לו בערעור אם היא תגיע לידיים הלא נכונות.

אבל אני מכיר את האיש אישית...

וזה נשמע לא מציאותי, אבל לצערנו זאת המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בעיתון מקומי אחד.

אבל המשפחה של האיש החליטה לא להגיב עד אחרי העליון כדי למנוע אימותים שצריכים להישמר לבית המשפט.

בוא נגיד שאם הערעור לא יצליח (חס וחלילה) אני מבטיח לך שתשמע על זה בעיתונים הגדולים, את כל הסיפור במלואו וכל האבסורד.

ואם הערעור יצליח תשמע על זה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה

אדם הורשע באונס ונשלח ל18 שנים בכלא

אין מצב שזה לא היה בידיעות/מעריב/הארץ וכו'

ואין מצב שזה לא הופיע באינטרנט

[br]פורסם בתאריך: 1.02.2007 בשעה 18:04:55

אונס מגיל 8 של הבכורה עד גיל 18 ומגיל 8 של הצעירה עד גיל 18 שלה (על הבכורה חל כביכול חוק ההתיישנות והצעירה הגישה את התלונה ביום הולדתה הב25 - היום האחרון שהסיפור הזה תקף כביכול).

יש גם חור בסיפור

תקופת התיישנות של אונס כשמדובר בקטין מתחילה בגיל 28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...