קצת סדר בזכרונות שלי.. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת סדר בזכרונות שלי..

Ac-Boy

Recommended Posts

אתה צריך לקבל על מה ששילמת,לא פחות במילימטר אחד!

אם רשום לך בהזמנה/חשבונית על מה שילמת/הזמנת זה מה שאתה צריך לדרוש ולקבל,ושלא יבלבלו לך את המוח!

DUAL CHANNLE עובד ויעבוד לך ללא בעיות אם תשים שני סטיקים זהים,נכון שלא חייב אבל אם לא זה פתח לצרות כמו שיש לך עכשיו שאפילו CPU-Z לא מצליח לראות אם בכלל את נתוני ה-SPD ולא מראה לך אם אתה ב-SINGLE או DUAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לקבל על מה ששילמת,לא פחות במילימטר אחד!

אם רשום לך בהזמנה/חשבונית על מה שילמת/הזמנת זה מה שאתה צריך לדרוש ולקבל,ושלא יבלבלו לך את המוח!

DUAL CHANNLE עובד ויעבוד לך ללא בעיות אם תשים שני סטיקים זהים,נכון שלא חייב אבל אם לא זה פתח לצרות כמו שיש לך עכשיו שאפילו CPU-Z לא מצליח לראות אם בכלל את נתוני ה-SPD ולא מראה לך אם אתה ב-SINGLE או DUAL.

אני בדואל..

האמת שאין לי חשבונית שכתוב בה המפרט שביקשתי..

בסדר אני אכנס באמא שלו, אני אגיד לו שאני אמרתי שרציתי טווימוס 667 512*2 והוא הביא לי משהו משומש חיפש לקוח לזרוק את זה עליו.. >:(

עריכה:

75829045nq1.png

עכישו אני בטוח שזה אחד משומש, אני צדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שאתה בדואל.

CPU-Z לא רואה שאתה בדואל.

אז איך אתה רואה שאתה בדואל?רק אם תכנס לחוברת שלך ויוסבר שם שבקונפיגורציה הזאת של ה"חייזרים" שהרכיבו לך ובסלוטים שהם מורכבים אתה בדואל,אז,ורק אז תוכל להגיד שאולי..אתה בדואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שאתה בדואל.

CPU-Z לא רואה שאתה בדואל.

אז איך אתה רואה שאתה בדואל?רק אם תכנס לחוברת שלך ויוסבר שם שבקונפיגורציה הזאת של ה"חייזרים" שהרכיבו לך ובסלוטים שהם מורכבים אתה בדואל,אז,ורק אז תוכל להגיד שאולי..אתה בדואל.

אני כן:

91000878ur5.png

אבל עדיין מחר אני מביא לו את המחשב ואני נכנס באמא שלו..

זה מטורף אני לא מאמין שהכלב שם לי סטיק משומש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://img293.imageshack.us/img293/8025/91000878ur5.png

כן רשום

אבל אני עדיין אכנס באמא שלו.. אבל אם הוא לא יעשה שום דבר לפחות אחיה בעובדה שזה עובד בדואל.

הוא צודק.. זה המשתמש של אחי, נדפק לי המשתמש אז מחקתי קוקיז ועכשיו זה עובד נכנסתי דרך המשתמש שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...