הגיע הזמן לשידרוג... וזקוק לעצות 4 אלף - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לשידרוג... וזקוק לעצות 4 אלף

marking

Recommended Posts

תסתכלו במפרט...

אני רוצה כרטיס מסך חדש ונוטע לR9500 PRO, מעבד בסביבות 2 גיגה לוח נורמאלי אני לא רוצה OC

בזיכרון הפנימי אני נתקע אני חושב אם לעבור לDDR או להישאר עם הRDR ולחסוף כסף. (הלוח שלי עכשיו זה i850 w83627 )

אז תביאו לוח אם, כרטיס מסך פנימי ומעבד (בהתאם ללוח...)

תודה לכול החכמים והנבונים... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מרגיש איטיות המעבד כבר חלשלוש והמשחקים לא עוברים את ה130 פריימרים ועבודה בוינדוס לא נוחה לי ממש...

ואני כבד עם משחקי CLAN בMOHAA אז לפעמים יש לי תקיעות רצח בזמן משחקים חשובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא צריך להחליף אתה לא תשים לב להבדל בביצועים בין ה RADEON 8500 (9100)

לבין ה- 9500.... הבדל שבטוח לא מצדיק את הסכום

ואם כבר אתה עושה אז תחליף ל-RADEON 9700 PRO.. או שתחכה ל- GEFORCE FX (זה מה שאני עושה)

כי אז גם המחירים של ה- RADEON 9700 PRO ירדו ואם תרצה ועד אז תוכל גם לחסוך ולהחליט ולקחת בסוף את ה- GEFORCE FX

מעבד אם אתה כבר מחליף תחליף למשהו יותר קצת יותר מ- 500 MHZ למרות שזה גם סתם ביזבוז כסף ולא תרגיש הבדל בביצועים אבל אם אתה בכל זאת הולך על זה תקח את ה- 2400 ואם יש לך קצת יותר כסף תקח את ה- 2600

שהוא בבאס של 333

לגבי הלוח תקח לוח מבוסס NFORCE 2 משהו כמו EPOX אני לא ממש ממליץ על LEADTEK שמעתי הרבה דברים לא טובים על הלוחות שלהם.. וגם הביצועים שלו הכי פחותים

הלוח הכי טוב הוא של ה- אח"כ של ה- EPOX ואז של ה- LEADTEK

וזכרון פנימי תקח זכרון מבוסס WINBOND 256 מגה ושיהיה 2 של 128 סטיקים כדי שה- DUAL יהיה משמעותי

ואם יש לך קצת יותר כסף את תקח 2 סטיקים של 256 ויהיה לך 512

אני לא הייתי הולך על זכרונות שמבוססים כי הביצועים שלהם גרועים בהשוואה לזכרונות של WINBOND

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מקבל 100 פריימים בממוצע... אתה לא אמור לראות תקיעות, אפילו אם תקבל איזה 40.

ובכלל, ממתי 100 פריימים זה לא מספיק? לא צריך לעשות שדרוג לדבר שלא תרגיש, במיוחד שמדובר בתוצאה נוכחית של בערך 100.

אם זה היה ממש על סף הקרטועים אפשר להבין, אבל בחייך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין האנושית לא מסוגלת להבחין במעל 20 פרימים לשניה, וטלויזיה עובדים ב 25 פרימים לשניה ואתה רוצה להגיד שאתה שם לב להבדלים כשאתה עובד ב 100 פרימים לשניה?!

הגזמנו קצת...מקסימום תסדר קצת את המחשב, תעשה לו דיפרג, אל תריץ 7 דברים יחד עם המשחק ואז המצב שלך עוד ישתפר - אבל ממש אין לך סיבה להחליף את המחשב כבר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה אתה מיוחד - אני לא מצליח להבדיל בגרוש אם זה 25 פרימים לשניה או 125, בשניהם זה רץ חלק בלי תקיעות ויפה.

אולי תנסה להוריד את הרמת פירוט של המשחק או לבטל AA וAS למינהם ולראות מה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה לוח אם חדש ומעבד ותראה איך הכל טס אצלך ... כמובן לוח אם תואם לזכרונות ואולי גם תוסיף כי טקס פי אוכל כי הוא מלא בגרפיקה ... אולי בכלל תוסיף רק ותראה איך הכל טס ... הכי זול זה לעשות FORMAT C ;D

אתה גם יכול לעשות TWEAKIN למערכת הפעלה שלך כמו שאני עשיתי ... יש מיליון דרכים להאיץ את הביצועים ללא ביזבוז כסף .. אבל אם לא הצלחתי לשכנע אותך אז תבקש מפרט למשחקים ואני יביא לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...