A4TECH X-750F, עכבר לייזר מעולה למשחקים במחיר *נות! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A4TECH X-750F, עכבר לייזר מעולה למשחקים במחיר *נות!

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבאת את הידיעה הזאת בזמן!!!, בדיוק נמסר לי שהג'ניוס ארגו שהזמנתי לא נמצא במלאי ואני אצטרך או לחכות או לבטל :(

אני כנראה אזמין את העכבר הזה במקום; רק יש לי שאלה קטנה, מה גרם לך להזמין את העכבר הזה ולא את הארגו?

עריכה: ובנוסף ראיתי שיש את העכבר Mx510, איך הוא בהשוואה לאלה? (ולא טעיתי, התכוונתי ל-510 ולא ל-518)

ועוד שאלה קטנה: מה זאת ירידת המחיר המשמעותית הזאת??

-רון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייה!!! איזה מחיר :o

טוב, אבל אין לי מה לעשות, כבר הזמנתי את ה-G5 ( למה זה נשמע כאילו זה באסה? ).

לדעתי זו האופציה הכי טוב שקיימת לעכבר עד 200 שקל!

אבל ה-G5 עדיף!

אבל אני חייב לומר, שהכפתור המיוחד של העכבר הזה באמת גורם לך לחשוב פעמיים לפני שאתה הולך על ה-G5 :-X

הכפתור הזה באמת פתנט מאוד מיוחד ורצוי אצל כל עכבר של גיימר, אם רק היה אותו ל-G5 ::) מה שכן, זה שיש לו מנוע לייזר כמו ל-G5 אומנם סחטו ממנו עוד 500dpi, קצת גורם לך לחשוב לפני הקניה, לך תדע לכמה זמן יחזיק, זה כאילו שעשו לו עצבני וזה יכול להיות מאוד מסוכן ( לעכבר ).

וואי, בתמונות מהביקורת הראשונה, העכבר נראה מדהים!!! אני ממש מתרשם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייה!!! איזה מחיר :o

טוב, אבל אין לי מה לעשות, כבר הזמנתי את ה-G5 ( למה זה נשמע כאילו זה באסה? ).

לדעתי זו האופציה הכי טוב שקיימת לעכבר עד 200 שקל!

אבל ה-G5 עדיף!

אבל אני חייב לומר, שהכפתור המיוחד של העכבר הזה באמת גורם לך לחשוב פעמיים לפני שאתה הולך על ה-G5 :-X

הכפתור הזה באמת פתנט מאוד מיוחד ורצוי אצל כל עכבר של גיימר, אם רק היה אותו ל-G5 ::)מה שכן, זה שיש לו מנוע לייזר כמו ל-G5 אומנם סחטו ממנו עוד 500dpi, קצת גורם לך לחשוב לפני הקניה, לך תדע לכמה זמן יחזיק, זה כאילו שעשו לו עצבני וזה יכול להיות מאוד מסוכן ( לעכבר ).

וואי, בתמונות מהביקורת הראשונה, העכבר נראה מדהים!!! אני ממש מתרשם!!!

אל תהיה פרנואיד, זה לא כמו למעבד, כ"מ או זכרונות(למעשה זה לא OC כלל).

אין מה לדאוג לגבי כמה זמן הוא יחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הזמין ?

כי היה לי מקרה דומה , הייתה איזה חנות שפירסמה את הארורה 570 ב 600 ש"ח ,

הזמנתי , התקשרו לוודא הזמנה .

ואז אחרי יומיים שיחת טלפון מנציגה שם שאמרה לי שזה מארז ישן ולא משווקים אותו כבר ויש אחד חדש שעולה 1000 ש"ח , והתחילה להציע לי אחרים. רבנו כי הסברתי לה שלא קיים דגם חדש יותר (עומד לצאת אגב) ושתגיד לי מספר דגם וכאלה .

קיצור סיפור ארוך שנגמר בזה שאני עדיין בלי מארז .

אז השאלה האם מישהו קנה וקיבל במחיר הנקוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאמינות אני לא יודע, אבל כפי שאתה רואה החנות לא כזאת מבינה, העכבר הוא בכלל .

מישהו הזמין ?

כי היה לי מקרה דומה , הייתה איזה חנות שפירסמה את הארורה 570 ב 600 ש"ח ,

הזמנתי , התקשרו לוודא הזמנה .

ואז אחרי יומיים שיחת טלפון מנציגה שם שאמרה לי שזה מארז ישן ולא משווקים אותו כבר ויש אחד חדש שעולה 1000 ש"ח , והתחילה להציע לי אחרים. רבנו כי הסברתי לה שלא קיים דגם חדש יותר (עומד לצאת אגב) ושתגיד לי מספר דגם וכאלה .

קיצור סיפור ארוך שנגמר בזה שאני עדיין בלי מארז .

אז השאלה האם מישהו קנה וקיבל במחיר הנקוב ?

אתה יודע שיצא דגם חדש לאורורה ממזמן כבר, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאת את הידיעה הזאת בזמן!!!, בדיוק נמסר לי שהג'ניוס ארגו שהזמנתי לא נמצא במלאי ואני אצטרך או לחכות או לבטל :(

אני כנראה אזמין את העכבר הזה במקום; רק יש לי שאלה קטנה, מה גרם לך להזמין את העכבר הזה ולא את הארגו?

עריכה: ובנוסף ראיתי שיש את העכבר Mx510, איך הוא בהשוואה לאלה? (ולא טעיתי, התכוונתי ל-510 ולא ל-518)

ועוד שאלה קטנה: מה זאת ירידת המחיר המשמעותית הזאת??

-רון.

גם אני הייתי אמור לקבל את ה-525 ובאמת אמרו לי במחסני חשמל(משם הזמנתי ושילמתי) שאין להם (לבנדא היבואנים) את העכבר במלאי.

קיבלתי את הכסף(174ש"ח) בחזרה ואני עם עכבר של ששווה 10 שקלים..חחחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...