פינוי שדרות וישובי עוטפי עזה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי שדרות וישובי עוטפי עזה?

lmlm

Recommended Posts

שמעתי ב8 חדשות והם דווחו שיש תוכנית לפנות את תושבי שדרות וישובי עוטפי עזה.

זה רק ניחשף ואין מידע עליו.

בYNET מספרים תושבים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3358047,00.html

זאת התשובה שלהם לקסאמים? פינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא פינו את ירושלים... חבורה של סתומים יושבים שם בממשלה. במקום להכנס באמ-אמ-אמא של חמאס, מתכוננים לפינוי?!

לוליפופ?!

זה אתה? :o

וזה נשמע לי מוכר מאיפשהו... מישהו לא אמר פעם, עוד לפני ה"התנתקות" שאם נתחיל בפינויים זה לא יגמר, ושזה רק יחזק את הטרור, ובסוף זה עוד יגיע לת"א עד שזה יתחיל לגרד בתחת של מישהו? ::)

דווקא כרגע לדעתי צריך לשבת בצד בשקט ולחכות - וכן, בניגוד למה שאני אומר בדר"כ, לנהוג באיפוק - לא לעשות שום דבר שיפריע להם להרוג אחד את השני... ;)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שחזרת... אבל התחלת עכשו לעודד אלימות?! ::)

כנראה שבכול זאת יש לך עוד עתיד... NOT!

קראתי עכשו כמה תגובות לכתבה... תגובה 8 עוררה בי מחשבה: יש מצב שנמאס לממשלה מפאדיחות מול גיידאמק והם מתכננים לעשות משהו שיביא לירי מחודש על שדרות, אז הם מכינים תוכנית פינוי מראש?!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

נמאס מפאדיחות :lol:

לאולמרט\ פרץ :lol: :lol:

.

.

.

מתכננים מראש....

:lol:

אאאני מצחיק את עצמי לפעמים עם הרעיונות שיש לי אחרי 2 בלילה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הדעות שלי נשארו כמו שהיו:

צריך להפציץ תהלוכות תמיכה בארגוני טרור, צריך לעצור כל משתף פעולה ידוע עם ארגוני הטרור(לא להרוג אותו! א. חבל על החיים שלו, הוא לא שווה את הכדור. ב. זה רק יוביל ליצרי נקמה. ג. שישמש כקלף מיקוח) ולהחרים , על כל פיגוע צריך לסגור את נמל עזה לחודש ושבוע להטיל עוצר על הכפר שממנו יצא המחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאתה מזכיר את הטמטום של הממשלה כל פעם אבל לא מתייחס לשר לאיומים אסטרטגיים.

:-X

שמע, אם ממנים שר שיהיה ניגוד לליברמן (או איך שפרץ לא הגדיר את הערבי שהוא שם בממשלה), אני לא חושב שיש לו הרבה מה לעשות...

חוץ מזה, הוא באמת אכזבה. אבל עדיין, אני סומך עליו יותר ממה שאני סומך על פרץ ואולמרט ביחדX10...

שמע, הדעות שלי נשארו כמו שהיו:

צריך להפציץ תהלוכות תמיכה בארגוני טרור, צריך לעצור כל משתף פעולה ידוע עם ארגוני הטרור(לא להרוג אותו! א. חבל על החיים שלו, הוא לא שווה את הכדור. ב. זה רק יוביל ליצרי נקמה. ג. שישמש כקלף מיקוח) ולהחרים , על כל פיגוע צריך לסגור את נמל עזה לחודש ושבוע להטיל עוצר על הכפר שממנו יצא המחבל.

אחרי כל פיגוע זה בערך מה שעושים גם ככה...

ואתה מודע לזה שבתהלוכות הרבה מהערבים הם לא מחבלים פעילים אלא רק תומכים? ::)

נגיד... כמו אחמד טיבי ושות', יוסי ביילין, טלי פחימה...

ו... בשביל זה הNOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם ממנים שר שיהיה ניגוד לליברמן (או איך שפרץ לא הגדיר את הערבי שהוא שם בממשלה), אני לא חושב שיש לו הרבה מה לעשות...

חוץ מזה, הוא באמת אכזבה. אבל עדיין, אני סומך עליו יותר ממה שאני סומך על פרץ ואולמרט ביחדX10...

סורי, לא מקבל את התירוץ של אין לו מה לעשות

הוא זה שמחזיק את הממשלה הזאת בחיים

אז אתה בעצם סומך על אדם שהכסא חשוב לו יותר מהעקרונות שלו.

ליברמן הוא מיתוס, יש לו מיתוס של ביצועיסט ומיתוס של ביטחוניסט

אבל כל קשר בינו לבין הדברים הנ"ל מקרי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לעובדה הזו. לתמוך בצורה פסיבית זה סביל, לתמוך בצורה נסתרת זה נסבל, לתמוך בצורה גלויה זו התגרות וחוצפה.

ומה ההבדל בין לצעוד ברחוב בתוך קהל ולצעוק "יללה חמס" לבין לעמוד על במה ולצעוד "ישראל רוצחת ילדים- תמשיכו בהתנגדות"?

או לבין הצבעה בכנסת לטובת האינטרסים של חמס?

זה נראה לך פאסיבי?

סורי, לא מקבל את התירוץ של אין לו מה לעשות

הוא זה שמחזיק את הממשלה הזאת בחיים

אז אתה בעצם סומך על אדם שהכסא חשוב לו יותר מהעקרונות שלו.

ליברמן הוא מיתוס, יש לו מיתוס של ביצועיסט ומיתוס של ביטחוניסט

אבל כל קשר בינו לבין הדברים הנ"ל מקרי לחלוטין.

יכול להיות.

האמת, אין לי מושג מה הוא עושה בימים אלה (או מה קורה במדינה... תקופת בחינות :badhairday:), אבל אני אשמח לעידכון קצר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...