7600GS VS R800GTO - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7600GS VS R800GTO

vincecarter

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז תכניס עוד שיקולים.

זה לא כל אחד אומר משהו אחר..סה"כ אנחנו לא ממציאים.יש עובדות של בנצ'ים ויש עדיפות של משתמש.

אחרי ההתלבטות הייתי מכניס את השיקולים הבאים:

1.מחיר.

2.באנדל.

3.אחריות

4.העדפה VS ATI.

אישית,אני אוהב את ,נוח לי עם ממשקי ההפעלה שלהם מאוד,אוהב ונוח לי לשוטט באתר שלהם.

דרייברים נוחים וזאת העדפה שאתה צריך לקחת בחשבון,בכל אופן מה שאני הייתי ועשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תכניס עוד שיקולים.

זה לא כל אחד אומר משהו אחר..סה"כ אנחנו לא ממציאים.יש עובדות של בנצ'ים ויש עדיפות של משתמש.

אחרי ההתלבטות הייתי מכניס את השיקולים הבאים:

1.מחיר.

2.באנדל.

3.אחריות

4.העדפה VS ATI.

אישית,אני אוהב את ,נוח לי עם ממשקי ההפעלה שלהם מאוד,אוהב ונוח לי לשוטט באתר שלהם.

דרייברים נוחים וזאת העדפה שאתה צריך לקחת בחשבון,בכל אופן מה שאני הייתי ועשיתי.

מחיר שניה םאותו דבר כמעט

באנדל אני אין לי מושג מה זה

אחריות אני חושב ששניהם 3 שנים

והעדפה ממש אין לי ואני לא מבין על איזה ממשק אתה בדיוק מדבר? כי מה הכוונה ממשק הפעלה? זה כוהל כרטיס לא? מחר אותו ללוח אם והוא מפעיל את המשחקים... ודרוברים אני לא חושב שצריך לעדכן ממש כל שבוע... למרות שבנתיים אני חושב אני ילך על ה7600 כי פשוט הוא חדש יותר אז לפי ההגיון הבריא הוא טוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנדל=מכלול באריזה.כלומר מה אתה מקבל עם הכרטיס,יש חברות שנותנות משחקים מלאים מתנה,כבלים לכל האופציות,דיסקים,חוברת הוראות/הפעלה.

ממשק הפעלה=חלון האפשרויות של הכרטיס שנפתח לך כאשר אתה רוצה לשנות ו/או לבצע נניח OC.

לא תתאכזב מה-7600.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנדל=מכלול באריזה.כלומר מה אתה מקבל עם הכרטיס,יש חברות שנותנות משחקים מלאים מתנה,כבלים לכל האופציות,דיסקים,חוברת הוראות/הפעלה.

ממשק הפעלה=חלון האפשרויות של הכרטיס שנפתח לך כאשר אתה רוצה לשנות ו/או לבצע נניח OC.

לא תתאכזב מה-7600.

בהצלחה.

OC אני כנראה לא יעשה כי פשוןט אני לא ידוע למה הוא טוב ולפי מה שאני ידוע הוא גם מסוכן טיפה

בטח למישהו כמוני שאין לו מושג איך עושים את זה

ומה יש במכלול של החבילה אמממ משחקים מקוריים אנהי לא כלכך צריך... אז לא כלכך משנה לי... אני הכי חשוב לי שרק יתחבר לי למסך זה הכל...ד"א מישהו פה יכול להמליץ לי על מסך טוב באיזור ה 1000 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...