מתלבט בין שני ספקים ומארזים למפרט שנמצא בגוף ההודעה-תקציב לשניהם ~800 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני ספקים ומארזים למפרט שנמצא בגוף ההודעה-תקציב לשניהם ~800 ש"ח

moshon

Recommended Posts

שלום רב

אתמול הייתי בksp וקיבלתי הצעת מחיר- למפרט הבא

פריט תאור כמות

מעבד Core 2 Duo E6400 Box 1

לוח אם לוח אם P5B Deluxe Asus 1

כרטיס מסך Geforce 7300 GT 256 gigabyte 1

Hark disk WD2500KS Western Digital 1

מארז אופציה שנייה ?HEC Compucase CI-6A21 Black and Silver (No PSU 1

ספק כוח ?ToughPower W0103 600W PFC של themaltec 1

צורב H22N LG 1

סה"כ 4000 (ללא שאין אצלו את הדגם שרציתי אני כנראה ארכוש את ה2gbhk g.skill)

במקור שמתי ספק של liberty 400 לאחר שאמרתי לו שאני מתכוון להוסיף בעתיד כרטיס dx10 הוא טען שהספק לא יסחוב-- והוסיף לי את ה600

אני לא ממש מבין בזה ולכן רציתי עוד חוות דעת-האם הספק שהוא הוסיף לי טוב והאם באמת הספק הקודם יהיה בעייתי?

כמו כן הם לא מוכרים שם את המארז שרציתי -triton אז ירדתי ל- CI-6A21 האם ההבדל כזה משמעותי? או שאפשר להסתפק בזה?

הספק גם יהיה מעורב בOC בשלב כלשהו-אז הצורך בספק טוב בהתאם.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנמי מניח שאפשר להגיד שאתה מעוניין בהמלצה לספק,לכן תוסיף את התקציב לכותרת לפי חוקי הפורום.

ולעניין,למפרט הנוכחי שלך שניהם אוברקיל רציני (מוגזמים הכוונה).

לגבי שדרוג ל-DX10..הכל תלוי כמובן באיזה כרטיס מדובר,88GTX? או אחר ה-DX10 החלשים שיצאו כמו 8300/8600 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמע גם ה400 שרשמתי וגם ה600 יבצעו את העבודה ומעבר לה-כלומר עלי לשקול אופציה שלישית?? ואם כן מהי ??

בהמשך לשאלתך-מדובר ככל הנראה בdx10 המוחלשים אך זה לא ודאי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אני ממליץ שתיקח ליברטי 400 ונגמור עניין. הוא יחזיק לך גם 88GTX

אם אתה לא חייב לקנות ספק מ-KSP אתה יכול לקנות NEO HE 430 שעולה 500 ש" בערך והוא איכותי ושקט יותר מהליברטי (וכמובן חזק יותר)

נזכרתי כרגע באופציה עדיפה. P150 זה מארז של שמגיע עם ה-Neo he 430 ושניהם שקטים מאוד ואיכותיים יותר מה-6A21 ועולים 850 ש"ח ביחד. ה"בעיה" היא שהוא יחסית קטן ו-88GTX לא יכנס בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על: COOLERMATER AMMO 533 + VANTEC ION2 460W (אני חושב שבמקרה זה העובדה שהוא ספק מסילה אחת דווקא תועיל).

לינקים:

1) http://com4u.co.il/Product.asp?Pid=RC-533-SWN1-GP&Cat2Cat1ID=23&Cat2ID=270&aff=Zap

2) http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=14489

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...