הפרוייקט שלי (90% גמור) , 2Mb של תמונות בפנים ,the mother of 56K warnings - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרוייקט שלי (90% גמור) , 2Mb של תמונות בפנים ,the mother of 56K warnings

Kriz

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לשאול מה המפרט שלך?

וכמה זמן לקח לעשות את כל המודינג המדהים הזה?

כמה זמן לקח להכין את כל מסכי ה-LCD?

יותר נכון זה שמציג שעון, מהירות הורדה, מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עשית לכלב? שידרגת אותו מצ'יוואווה?

LOL ;D

למודינג - :o

מגניב, מדהים, ביותר, הדבר היחיד שלדעתי חסר, הוא כמה יותר ממוקדות, שמראות כמה שיותר את כל האיזורים שמידרת ( להוריד ממספר זוויות הצילום לכל LCD ^_^ )

בסך הכל, אחלה, מגניב, ח"ח גדול... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש לך באסט לפי רושם ראשוני וזה הכלב שתמיד רציתי (והורים שלי לא מסכימים לכלב כי אנחנו בבניין והוא מסכן).

דבר שני, וואו, זה בהחלט אחד המודים הכי מושקעים-- אבל, אם זה 90% גמור, מה אתה עוד רוצה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש לך באסט לפי רושם ראשוני וזה הכלב שתמיד רציתי (והורים שלי לא מסכימים לכלב כי אנחנו בבניין והוא מסכן).

דבר שני, וואו, זה בהחלט אחד המודים הכי מושקעים-- אבל, אם זה 90% גמור, מה אתה עוד רוצה לעשות?

כן זה באסט חוץ מזה אני גר קומה רביעית בבניין אם כבר כלב שלא מזיק זה הכלב הוא ישן אוכל ועושה צרכים זהו , לא מפריע לא כלום חוזר מהבחוץ ישר נשכב ולא קם עד לפעם הבאה זה כלב רהיט! :E

בקשר למודינג:

לנצל את חוק השבירה של הקרניים - החריטות - אני מתכוון להעביר לדים אדומים מסביב לחלון ולבודד אותם כך שלא יראו את האור שלהם מהמארז אצמו אלה רק כאשר האור שלהם נשבר על הצורה... , לדים לבנים על הכיתוב מקדימה , אותו עיקרון...

אגב... אפשר לראות שאת הלדים האדומים כבר ניסיתי אך ברוב טיפשותי הם נשרפו אחרי יומיים כיוון ששכחתי לשים נגד... קורה :E

1_p401.jpg

חוץ מזה... אני מתכנן סידור כבלים חכם יותר (אני לוקח לי את הפרויקט של E-pit@m כדוגמא)

ניקוי המחשב בלחץ אוויר (כפי שראית הוא לא בדיוק נקי ) :E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...