|סקר פתוח| איזה ספק אינטרנט יש לכם? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|סקר פתוח| איזה ספק אינטרנט יש לכם?

Posford

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזק בינלאומי 2MB הורדה /1MB העלאה

חיבור ADSL משלם 89 ש"ח +מודם +נתב בכל הבית +7 הגנות פריצה לרשת האלחוטית

1MB??

ולי יש 3MB\150KB (לא בטוח בקשר להעלאה אבל זה בסביבות ה20), כבלים (HOT - בינלאומי) ללא חייגן

אגב שמתם לב שHOT העתיקו את המבצע של הצטרף לחבילת 5 מגה וקבל מסך 19" ב100 שקל?

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטויז'ן = חרא פינגים עם אירופה.

צודק! מתי שבבזק בינלאומי היו לי 60\70\80\90, עם נטוויז'ן יש לי לפחות 190ms, ועוד עם upload של 96Kbps, למרות שעכשיו יש לי 512Kbps, לא שזה קשור אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי 2MB הורדה /1MB העלאה

חיבור ADSL משלם 89 ש"ח +מודם +נתב בכל הבית +7 הגנות פריצה לרשת האלחוטית

מה???

אחי נראה לי פה משהו לא נורמלי...

בזק לא משווקת חבילות של מגה UP רק הכבלים שיווקו כזו חבילה ממרס 2006 בערך (אם אני לא טועה) והם הפסיקו את זה לא מזמן.

וחוץ מזה על ADSL אי אפשר לשלוח יותר מ 758KB (אני חושב, או משהו בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק ו012

2.5MB

42 ל012 ו80 לבזק, התחייבות לחצי שנה ל012 שנגמרת מחר ובלי התחייבות לבזק

אני אדבר איתם בבוקר ואעדכן כאן על המחיר שהשגתי, כנראה שאני אעבור ל3MB אצל הכלבים או שאני אעבור לבב"ל עבור 54 ש"ח בלי התחייבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הצעה קטנה לכל אלו שמחפשים להוריד את המחיר של החבילה שלהם והם לקראת סוף ההתחייבות - אל תתקשרו למוקד מכירות או שדרוגים אלא למוקד שירות לקוחות. הרבה פעמים גם עדיף לאיים שאתם רוצים להתנתק, עדיף להגיד את זה כאשר דיברתם קודם לכן עם חברה מתחרה והציעו לכם מחיר יותר זול. הרגע שבו תגיעו למוקד שימור לקוחות הוא הרגע שבו יוכלו להוריד את המחיר של החבילה שלכם, זה יכול להגיע להוזלה של מעל 10 ש"ח לחודש אם הגעתם ביום טוב.

כל האמור לעיל מבוסס על עבודתי בתור נציג מכירות לשעבר באחת מספקיות האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הצעה קטנה לכל אלו שמחפשים להוריד את המחיר של החבילה שלהם והם לקראת סוף ההתחייבות - אל תתקשרו למוקד מכירות או שדרוגים אלא למוקד שירות לקוחות. הרבה פעמים גם עדיף לאיים שאתם רוצים להתנתק' date=' עדיף להגיד את זה כאשר דיברתם קודם לכן עם חברה מתחרה והציעו לכם מחיר יותר זול. הרגע שבו תגיעו למוקד שימור לקוחות הוא הרגע שבו יוכלו להוריד את המחיר של החבילה שלכם, זה יכול להגיע להוזלה של מעל 10 ש"ח לחודש אם הגעתם ביום טוב.

כל האמור לעיל מבוסס על עבודתי בתור נציג מכירות לשעבר באחת מספקיות האינטרנט.

[/quote']

והם לא יבקשו הערכת ההתייחבות איתם? כי אם כן כבר עדיף להתחייב לחברה אחרת עם המחירים הכי זולים

חוץ מזה אם תגיד להם בחיאת אחותכם, אני מצ'טעמם עם החבילה האיטית שלכם! מצ'עמם לי

יש מצב שיעבוד? :P :P

אגב איזה באסה זה שההתחייבות לאינטרנט 5 מגה של הוא ל3 שנים :\

הגזימו קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם לא יבקשו הערכת ההתייחבות איתם? כי אם כן כבר עדיף להתחייב לחברה אחרת עם המחירים הכי זולים

חוץ מזה אם תגיד להם בחיאת אחותכם, אני מצ'טעמם עם החבילה האיטית שלכם! מצ'עמם לי

יש מצב שיעבוד? :P :P

ההצעות שתקבל מחברה אחרת כמעט תמיד יהיו יותר גבוהות מאלו של מחלקת שימור לקוחות קיימים באותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...