אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה

rrroonnii

Recommended Posts

מה אני עושה אנשים ? :nixweiss:. כבר חודש אני כותב על הבעיות שלי ולא עוזר לי כלום. המחשב תמיד נתקע במשחקים ויש לי תשתושים במשחקים שלא עוברים לי בשום אופן. אתמול לקחתי תמחשב לתיקון אז התכנאי עדכן לי את הביוס של הלוח אם ואמר אין יותר תקיעות .עכשיו החזרתי תמחשב בנתיים אין תקיעות אבל תשתושים במשחקים תמיד יש וגם המחשב זז כזה לא משהו כולל משחקים.לחצתי על המאפיינים של המחשב שלי [תראו בתמונה]. אם אני זוכר טוב תמיד היה כתוב פעמיים 1.86 .ולא 1.86 ו701.במעבד e6300. מה אני עושה ? התכנאי שם אומר הכל טוב .אני כבר לא יודע מה לעשות לללכת לשם לשבור תמחשב עלהם. כבר הוצאתי 400 שח רק על נסיעות לשם כבר יכלתי בכסף הזה לקנות כרטיס מסך ב1800 שח.אני ימשיך לספר לכם שתדעו הכל .התכנאי שם לי כרטיס חדש אבל היית אותה בעיה של התשתושים אז כניראה שזה לא בעיה בכרטיס.אז מה בעיה ? גם תמיד יש לי תשגיאה של ati [תראו תמונה] והורדתי את net framework ולא עוזר תמיד יש שגיאה.אז הורדתי רק את הדרייבר בלבד ואת התוכנה ati tray tools שאיתה אמרו לי אין בעיות. נכון שאין שגיאה אבל נשארה אותה בעיה של התשתושים מה עוד אני יכול לעשות חברה? :'( [יש גם תתמונה של התשתושים] ואל תגידו לי לשחק בהגדרות כי נגעתי בהם הרבה פעמיים וגם דרייבר עדכני יש לי.7.1[br]פורסם בתאריך: 23.01.2007 בשעה 22:00:35

סורי שאני שולח רצוף פשוט איאפשר לשלוח עוד תמונה אז שלחתי כאן [תמונה לגבי המעבד]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא בעיה של המסך אחי כי גם בחנות היה אותו דבר. והמסך שלי תראה בחתמיה כתוב שם. התשתושים האלה אם אני זז במשחק אז הם זזים כאלה. וגם אם נגיד אני משחק פיפא אז נכון תמיד המשחק בתנועה אז אני מקבל כזה סינוורים כי המשחק לא זז חלק חלק.[br]פורסם בתאריך: 23.01.2007 בשעה 22:21:55

לא עוזר שאני עושה את זה aa4 וכדומה. עשיתי בהגדרות של הכרטיס ככה. וגם במשחקים. וגם יש משחקים שאין להם aa. אבל זה לא בעיה של זה תאמין לי כבר חודש אני מנסה לסדר.

חברה המפרט שלי בחתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק את הדרייבר עכשיו אז אני לא יכול לראות. אבל אז שהיה מותקן לי היה על 42 במנוחה ובמאמץ 48. למרות שבתוכנה ever... תמיד יש איזה 8 מעלות פחות ממה שבהגדרות של הרטיס אומר. במנוחה 33 במאמץ 43 משהו כזה. תגידו בכרטיס מסך שלי אין חיבור ישיר למסך [DVI] יש דבר כזה מתאם שאני שם ואז מחבר למסך האם זה יכול לגרום לי להפרעות האלה שיש לי? או שזה לא קשור [יש לי מסך crt ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קללה רובצת עליייייייייייייייייייייייי :pissed:. אני במחשב ככה איזה שעה.כיבתי תמסך ואחרי חצי שעה הדלקתי אותו פתאום אני רואה כל המסך צבעוני כזה ירוק זוהר וסגול. שמתי דרייבר אחר וזה נשאר .אפילו שחזרתי תמחשב לכמה שעות לפני ויש אותה בעיה. צילמתי את המסך אבל נראה לי זה צילם בלי הצבעים. אל תגידו לי גם שהמסך הלך לי מישהו עשה עלי קללה אני לא יודע כמה בעיות יכול להיות בשב אחד. לגבי השגיאה שבתמונה לא יודע מה זה .אני מחקתי את הדרייבר ושנדלק המחשב אז נהיה השגיאה הזאת .ואחרי זה התקנתי אץ הדרייבר אבל זה לא קשור לצבעים נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל התכנאי שם לי כרטיס חדש [אותו סוג אותו חברה] והיית אותה בעיה. סך הכל מה רציתי שהתכנאי יעשה. יקח תמחשב יחליף לכרטיס אחר סוג אחר ויראה אם יש בעיה .או שכל מיני דברים יבדוק. ולא יבדוק רק עם תוכנות כמו שהם עושים.אבל ככה הם ראש בקיר. אני צריך להביא לחנות את אבא שלי אוי אוי אז אולי הם יפחדו חחחחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל התכנאי שם לי כרטיס חדש [אותו סוג אותו חברה] והיית אותה בעיה. סך הכל מה רציתי שהתכנאי יעשה. יקח תמחשב יחליף לכרטיס אחר סוג אחר ויראה אם יש בעיה .או שכל מיני דברים יבדוק. ולא יבדוק רק עם תוכנות כמו שהם עושים.אבל ככה הם ראש בקיר. אני צריך להביא לחנות את אבא שלי אוי אוי אז אולי הם יפחדו חחחחחחחח.

תבקש שיוציא כרטיס חדש מהקופסה! ועדיף שיעשה את זה שאתה בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...