המלצה למצלמה דיגיטלית עד 2500 ש"ח. - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה דיגיטלית עד 2500 ש"ח.

Bartleby

Recommended Posts

בחרת באמת שתי מצלמות משני צידי המבחר- מצד אחד את הקומפקטית, ומצד שני את הדמויית SLR.

ההבדל בביצועים קיימים ויש הפרש לא קטן, בזמן שלקומפ' יש זום אופטי ממוצע X4, ל S3 יש זום של X10,

העדשה של ה S3, לעומת ה SD900 חדה יותר ומצויידת במנגנון IS (מייצב תמונה).

מבחינת אפשרויות צילום אני יכול לומר לך שבתור נוב (אל תעלב) תתמצא בקלות ב SD900, אבל היא תתן לך

מענה פשוט לצילום ברמה גבוהה. משמע- אפשרויות התמרון בצילום הידני מאוד מצומצמות שם. בניגוד ל S3

שבה השליטה במצב ידני נוחה ומלאה.

בכל מקרה, אני שוב מציע לך בחום להכנס ל www.dpreview.com ולהתרשם מהסקרים,

מהטבלאות ומהמדדים בעצמך.

לא נעלבתי. כמו שכתבתי, אני באמת נוב. אבל הבנתי בגדול את ההבדלים בין שניהן. תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

BARTLEBY - אתה כתבת שאתה יוצא לטיול לחו"ל !!!

נראה לך שתוכל להסתובב ולטייל עם מצלמות SLRאו חצי אוטומטיות?? הן כבדות ומגושמות... אומנם מציגות איכויות צילום טובות מאוד אבל אתה הולך לטייל, אז אתה לדעתי תחזור עם עוגמת נפשכי אי אפשר להיסחב איתן וללכת איתן כל יום. מצלמות פוקט שהצגנו לך מספיק טובות ומציגות איכויות מעולות ונוח ללכת איתן בכיס המעיל.

חוץ מזה, אם אתה נוסע לארה"ב אז עדיף לקנות שם, יותר זול... אבל תחשוב היטב לפני שאתה עושה את הטעות כי להיסחב עם המצלמות שאתה רוצה לקנות רק יגרום לך לסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שתוכל להסתובב ולטייל עם מצלמות SLR או חצי אוטומטיות??

"מצלמה חצי אוטומטית"?

ומעבר לכך, אפשר בהחלט לטייל עם מצלמת DSLR. לא רק שאפשר, אלא שרוב בעלי מצלמות ה-DSLR אכן מטיילים איתן. רבים מהם גם לוקחים איתם מספר עדשות ופלאש חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BARTLEBY - אתה כתבת שאתה יוצא לטיול לחו"ל !!!

נראה לך שתוכל להסתובב ולטייל עם מצלמות SLRאו חצי אוטומטיות?? הן כבדות ומגושמות... אומנם מציגות איכויות צילום טובות מאוד אבל אתה הולך לטייל, אז אתה לדעתי תחזור עם עוגמת נפשכי אי אפשר להיסחב איתן וללכת איתן כל יום. מצלמות פוקט שהצגנו לך מספיק טובות ומציגות איכויות מעולות ונוח ללכת איתן בכיס המעיל.

חוץ מזה, אם אתה נוסע לארה"ב אז עדיף לקנות שם, יותר זול... אבל תחשוב היטב לפני שאתה עושה את הטעות כי להיסחב עם המצלמות שאתה רוצה לקנות רק יגרום לך לסבל.

זה בסדר... החלטתי שאני קונה את הקומפקטית יותר:

http://karat.pionet.com/default.asp?catid={A10E58A5-AF6A-420C-BCB2-F45F8083C9A3}&details_type=1&itemid={B6084BA6-3927-4298-939E-F21012FEE8A9}

מאחר שבאמת אין לי צורך בפונקציות היותר מתקדמות והעיצוב/גודל חשובים לי. אני טס לארה"ב אבל אם אני קונה בחו"ל אני אהיה בבעיה אם אצטרך לממש אחריות. אז אני מעדיף לרכוש אותה כאן. ראיתי אותה בכל מיני חנויות בזאפ אבל מעניין אותי לדעת מה ה"מחיר המומלץ לצרכן" כפי שנקבע ע"י היבואן. למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:cool2: :cool2: :cool2: לא שמתי לב... אבל בשאר הדברים ה-900 עולה על ה-800. הקטע של העדשה עד כדי כך קריטי שכדי לוותר על שאר הפיצ'רים?

באיזה דברים ה-900 עולה על ה-800?

ולגבי החשיבות של עדשה רחבה, אני מציע שתקרא את המאמר שבלינק בהודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שניתקלתי בSD800 זה חוסר חדות בפרטים הקטנים , וזה בהשוואה לSD700 שאותה היא מחליפה.

ניתן לראות את זה בביקורת החדשה שיצאה בDPREVIEW.

כמובן שמייצב התמונה , המסך הגדול והחד והעדשה הרחבה ביחד עם זום אופטי מעל הממוצע מבורכים. (כשבSD700 יש מייצב תמונה אך העדשה לא רחבה כמו ב800).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...