zune ? מה הוחלט בסופו של דבר? מה אתם חושבים ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

zune ? מה הוחלט בסופו של דבר? מה אתם חושבים ?

ExploiT

Recommended Posts

מה זאת אומרת יותר פורמטים? אם זה בהקשר של סרטים בשבילי זה לא ממש משנה, כי גם ככה אם אני רוצה לראות סרט עם תרגום אני אצטרך לעשות תהליך של המרה.... וזה כבר עושה את הקנייה ללא שווה בשביל זה, חוץ זה שיש לי גם PSP.

אז בעצם רק מבחינה של איכות , ה-ZV:M לוקח את ה-ZUNE, זה בהחלט שיקול שאני עוד אחשוב עליו לפני שאני אקנה.

לא כ"כ הבנתי מה זה כל ההגנות האלו שיש בנגן, מישהו אמר ששירים יימחקו אחרי שלושה ימים, אפשר קצת הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMP3 לא ימחק

אבל יש הרבה הגנות במכשיר

והיו על זה הרבה דיונים ברשת

תחפש בגוגל ותיראה

לי אישית זה מפריע כי זה יקשה מאוד על

תוכנות חופשיות

לדוגמה אם מישהו ירצה לעשות משחק חינמי למכשיר

או דרים דומים זה יהיה מאוד בעיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם פה מגה-סמטוחה, ועכשיו הנה סדר בבלאגן:

1- ה ZUNE לא משמש ככונן נייד, מאיפה הרעיון הזה? אתם יכולים לשכוח מזה.

2- ה ZUNE אמור להריץ בעתיד משחקים, ברמה שלא קרובה אפילו למשחקי PSP, יותר מזכיר משחקי גיימבוי קולור.

3- איכות הסאונד של ה ZUNE מעולה. The dom- אתה מגזים בטירוף. ה ZUNE נשמע טוב יותר מהאייפוד ומעוד הרבה מכשירים בשוק, ביניהם גם ה X5 שכל כך אוהבים פה בפורום.

4- יש אורגנייזר.

5- אין הגנות על קבצים שמעבירים אליו, אלא רק על קבצים שמנסים לשלוח מממו. המכשיר לא מצמיד תג לכל קובץ שתעלו אליו.

6- הוא תומך רק WMV, כל ידרוש המרה.

המלצה שלי: ZVM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם פה מגה-סמטוחה, ועכשיו הנה סדר בבלאגן:

1- ה ZUNE לא משמש ככונן נייד, מאיפה הרעיון הזה? אתם יכולים לשכוח מזה.

2- ה ZUNE אמור להריץ בעתיד משחקים, ברמה שלא קרובה אפילו למשחקי PSP, יותר מזכיר משחקי גיימבוי קולור.

3- איכות הסאונד של ה ZUNE מעולה. The dom- אתה מגזים בטירוף. ה ZUNE נשמע טוב יותר מהאייפוד ומעוד הרבה מכשירים בשוק, ביניהם גם ה X5 שכל כך אוהבים פה בפורום.

4- יש אורגנייזר.

5- אין הגנות על קבצים שמעבירים אליו, אלא רק על קבצים שמנסים לשלוח מממו. המכשיר לא מצמיד תג לכל קובץ שתעלו אליו.

6- הוא תומך רק WMV, כל ידרוש המרה.

המלצה שלי: ZVM.

סופסוף קיבלתי תשובה ברורה לשאלות שלי,

רק שאלה אחרונה, אתה בטוח ב-100% שהוא לא יכול לשמש כונן , DOK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...