לאיזה קבוצה אתם שיכים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה קבוצה אתם שיכים?

sagi_10

לאיזה קבוצה אתם שיכים?  

1889 הצבעות

1. 1. לאיזה קבוצה אתם שיכים?

• ערסים/פרחות
    • פריקים
    • נורמלים
    • גיקים
    • סתם מוזרים
    • בלי קבוצה-נמנע
    • סטלנים

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, איך שאני רואה "מקובל", קופצים לי לראש, הזכרונות מכתה ג', שהיה מקובלים, והיה לא מקובלים, והמקובלים היו, כול מי שחברים של כולם, והלא מקובלים היו המנודים, שלא דיברו איתם, ולא התחברו איתם המקובלים וגם השאר, ככה זה היה אצלי, קיצר טמטום גמור, שהיום אני חושב על זה אני נקרע מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מלך הכיתה". :lol:

מבחינתי יש ערסים ויש את כל השאר.

לא משנה מה אתה חוץ מאם אתה ערס אדיוט.

word!

אני יבא לך חצי מאוור גנרי קצת שבור[נוטע קצת ימינה] 'כחדש'! שלא תדע עוד צער!

ב כל מקרה גדול אח שלי! :yelclap::xyxthumbs: :xyxthumbs:[יש יש! אני מדבר עם מלך הכיתה! :-X]

:lol: :lol: :lol:

לי לא משנה באיזה קבוצה ישימו אותי, טוב לי איפה שאני ולא חסרים לי חברים- זה מה שחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני בכיתה יא' ואני מקובל בטעם הטוב, יש מקובלים שהם מופרעים ורעים ושחושבים את עצמם ויש את אלה שהם מקובלים ולהם יש הרבה חברים אבל זה לא אומר שהם שמים טונות של ג'ל על הראש והם מופרעים, פשוט יש להם הרבה חברים והם לא מזיקים לסביבה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני בכיתה יא' ואני מקובל בטעם הטוב, יש מקובלים שהם מופרעים ורעים ושחושבים את עצמם ויש את אלה שהם מקובלים ולהם יש הרבה חברים אבל זה לא אומר שהם שמים טונות של ג'ל על הראש והם מופרעים, פשוט יש להם הרבה חברים והם לא מזיקים לסביבה :cool2:

אתה החלפת מישהו שחסר פה בפורומים -את "anisasor".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח :^^^^^6lol: :lol:

הרגת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "רעים" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :behead::lol: :lol: :lol:

פשוט ענק אתה! :yelclap:[ :lol: :lol: :lol:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא צוחק אז יש לי המלצה

תיתאבד :please::behead:

אם אתה לא רוצה אני מוכן

:itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה החלפת מישהו שחסר פה בפורומים -את "anisasor".

למי אכפת? :nixweiss: כאילו אני מכיר אותו...

אחי יש לך שגיאות כתיב, תוריד תיוד. בי'א.

"שגיאות כתיב"

soooo מה רע להיות מקובל..... זה טוב יותר מאשר להיות חנון!

הלוואי והיו הרבה אנשים כאלה (מקובלים) והעולם היה נראה הרבה יותר טוב ואנשים היו מרגישים שמחים שיש להם תמיכה מאחור...

עריכה: תודה שציטט אותי..... שכולם יראו :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...