לאיזה קבוצה אתם שיכים? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה קבוצה אתם שיכים?

sagi_10

לאיזה קבוצה אתם שיכים?  

1889 הצבעות

1. 1. לאיזה קבוצה אתם שיכים?

• ערסים/פרחות
    • פריקים
    • נורמלים
    • גיקים
    • סתם מוזרים
    • בלי קבוצה-נמנע
    • סטלנים

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב לא התכוונתי להעליב או משהו, פשוט רוב הערסים שאני ראיתי הם תימנים, כמובן שיש עוד סוגים: עיראקים, רוסים.... אבל הם בקטנה.

לגבי הפיסקה השנייה, צודק, אז אני אגיד שיש לי הרבה חברים טוב לכם....? אז אני לא אגיד "מקובל" אני מקווה שזה ירגיע את הרוח ::)

אוקי, זאת כבר סטיגמה!!! כמו לומר שכל הרוסיות זונות, ושצרפתים לא מתקלחים וכאלה...

באמת שאף פעם לא שמעתי על זה שתמנים הם ערסים, מילא מרוקאים אבל לא תמנים! אולי אתה מכיר הרבה תמנים עאסים- צירוף מקרים, לא יותר מזה, וכ-100% שחצי ממנו עלה מהכפר וחצי מהעיר, אני מרשה לעצמי לומר שאני מבין יותר ממך, ולא רוב התמנים הם ערסים! וגם לא רוב הערסים הם תמנים!

טוב.... צודק, לי יש גם חברים שהם חנונים (בלי להעליב), הם דווקא עזרו לי.... אבל התכוונתי יותר לחנונים שהם ללא חברים או עם בקושי חברים או לא רוצים חברים... או שיש את אלה שלא מטפחים את עצמם....

וואי בן-אדם, מקודם ניסתי להבין אותך ולהגן עליך, עזוב, אתה מהודעה להודעה מתחיל להוריד מההתרשמות של כולם עליך.

מזה חנונים? אתה משחק אותה קדוש שיש לך חברים חנונים, אני רואה את זה כצבוע, אני לא מסוגל להיות חבר או לשחק אותה נחמד לאנשים שאני לא סובל, אני לא מתאכזר אליהם אבל פשוט תופס מרחק ומשדר בצורה הקיפה שאין לי שום עניין להיות איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכיתת מחוננים, אז אין שום קטלוג בכיתה עצמה בין תלמידים..

אני מניח שלפי ה'הגדרה' אני "פריק"(למרות שהשנה אני ממש לא ככה.. S:)..

באיזו עיר? אני הייתי ברמת גן(ולא אני לא פריק,לכל אלה שחיים על פי סטיגמות מלפני 20 שנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את kfirlion... אני לא בטוח אם הוא פשוט לא יודע להגדיר את עצמו נכון או שהוא סתם טמבל דפוק....(ואם אתה לא אז סליחה מראש, אם אתה כן... :kopfpatsch:)

תסכלו על התרד הזה, ובעיקר תסתכלו על הטרול המפגר שפתח אותו והמשיך להתווכך עם אנשים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=233013.msg2046899#msg2046899

ועל זה כדי לראות כמה שהוא שונא או סתם אידיוט:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=231033.msg2037379#msg2037379

ובכלל, תכנסו לפרופיל ולהודעות האחרונות שלו ותראו שרובן כולן באו מטיפש/אחד שלא מבין כלום

שני הציטוטים האלו הם מהתרד הבא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=188173.0

אני מציע לכם לקרוא אותו, הוא מציג אנשים בעלי רמת משכל כמו זה.

ובלי קשר, תקראו אותו... לא תצטערו

הציטוט הזה מדבר בלשון נקבה/זכר במעורבב אבל אני מאמין שאתם מבינים מה צריך לעשות לאנשים כאלו...

נ"ב: מצטער על הקללות, פשוט הייתי חייב להוציא עצבים על אנשים שחושבים את עצמם.

חחחח איזה חסר חיים ,עוקב אחריי :lol::s07:

אז מה אם אני שונא את ? :kopfpatsch: מי בכילל אוהב אותה! ? :screwy:

אני טיפש? יותר חכם מימך זה בטוח ,אנשים חכמים לא מתעסקים ב"טרולים" . אתה לא טרול, אתה טמבל שמחפש צומי , לכאלה אני מתייחס בשביל להוריד להם את הפוזה.

אני, יש בעיה?

tbh muje

tbh muje=אני צוחק

t-א

b-נ

h-י

m-צ

u-ו

j-ח

e-ק

אוסר להסתלבט קצת ? רואים שאתה ילד חסר חברים אטום בלי חוש הומור שמחפש צומי בפורומים ומנסה ל"הפיל" משתמשים שלא עשו לך כלום. :kopfpatsch:

תמשיך לעקוב אחריי טמבל :lol:

חחחחחח רואה?הושפלת! ולמה השופלת?!?!כי לא טרחת לקרוא את כל הדיון.

אני לא ערס, כמו שכתבתי [tbh muje] אני צוחק. ואני לא חושב את עצמי,אתה כן.

נ"ב: מצטער על הקללות, פשוט הייתי חייב להוציא עצבים על אנשים שחושבים את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האנשים פה ביכלל לא הבינו על מה דיברת ...אז אני יסביר:

מישהו הצביע בסקר שהוא "ערס" אז מישהו אחר שאל : " מי לעזעזל הצביע שהוא ערס?" אז אני בציניות כתבתי: "אני, יש בעיה? tbh muje"

tbh muje=אני צוחק

הוא החליט להתנפל עליי כי חשב שאני "ערס" שחושב את עצמו. ולא הבין שאני מסתבלט כימעט כל הודעה שלי.

[br]פורסם בתאריך: 23.01.2007 בשעה 18:02:17

אז תתחיל בזה שתקלל את עצמך קודם כי אתה נראה לי היחיד שמחפש כאן צומי :pissed:

מה שתגיד :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה רוצה להגיד לי שהלךל פה ויכוח (פעם ראשונה שנכנסתי לנושא) על זה שכתבת "אני, יש בעיה? tbh muje"

וכמה מטומטמים חשבו שלא כתבת אני צוחק אלא משהו אחר?

אוי יש אנשים מפגרים.

או כמו שכמה אנשים שאני מכיר יגידו...

אתם חבורת מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כ"כ יצורים מתווכחים על שטויות......

אני מחשיב את עצמי לפריקים למרות שאני לא ממש נראה ככה

ושתדעו רוב הערסים כורדים שרוצים צומי אבל כל אחד בנפרד הם טטלה חנונים רק שהם ביחד הם נקראים ערסים

ואני חושב שאני הפריק התימני הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מעצבן..כל תגובה שניה שלך היא מצעבנת ובדרך כלל גם לא קשורה לנושא..

אז תעשה טובה ותרסן את עצמך...

לא..תגובות שלך פשוט חכמות , אינטלגנטיות, משכילות וקשורות לנושא , שאני יספור את כל התגובות הלא קשורות שלך בדיון הזה?

:lol: אני חושב שאתה צריך ל'רסן' את עצמך "סגי" :xyxthumbs: ילד טוב, אל תדחף את האף שלך לדברים שאתה לא יכול להתמודד איתם ודברים שביכלל אינם מופנים אלייך או קשורים אלייך. תאמין לי...זה לא עושה פה על אף-אחד רושם שאתה מגונן על "חבר" :lol:

אני רק הגבתי לשטויות שהבנאדם המשעומם הזה כתב עליי , אם כבר מחליטים להעניש מישהו אז הוא צריך להענש כי הוא הדליק את ה"אש" .

הדיון התקיים נורמאלי בלי 'ספאם' ה"חכמולוג" הגיע והרס את הדיון בלי קשר.

קיצר...תשמרו על הסדר תפסיקו לצוטט אותי ואותו ותמשיכו לקיים את הדיון כרגיל אם אתם לא רוצים שהוא ינעל. הבחירה בידכם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ערס מה בכלל אתה עושה בפורום של מחשבים? :s05:

:kopfpatsch: יש לי שאלה... למה אתה מגיב לעזעזל אם לא הבנת ביכלל על מה מדברים ומה קרה? :pissed::kopfpatsch::bash:

untitled4ls.jpg

יש מבין?!?!?! זה נקרא "פורום מחשבים" ? :lol: , האנשים שגולשים בפורום מחשבים אמורים להיות חכמים , עדין לא ראיתי פה אנשים חכמים. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...